999 rezultate për

uells

Caktohet arbitri që do të vendosë drejtësinë mes Young Boysit dhe Skënderbeut, ai është një uellsian (FOTO LAJM) Teksa futemi në javën e fundit të ndeshjeve në Europë, përsa i përket fazës së grupeve, janë zbardhur edhe emrat e arbit
Tragjedi familjare për sulmuesin uellsian Ka ndërruar jetë, Alexander Willias, vëllai i gruas së Gareth Bale. Drama familjare për Gareth Bale. Sipas portalit '
Legjenda e Liverpoolit: Eh sa do e doja transferimin e Bale në Anfield Debati për situatën e Gareth Bale po vazhdon me një bujë të madhe në të gjitha mediat sportive botërore. I fundit që
Vetëvritet ish-ministri i shkarkuar i Uellsit Ish ministri i Uellsit, i cili ishte nën hetim nga partia e tij lidhur me sjellje jo të mira, ka kryer vetëvrasje. Ca
Horror në Uells, shkrumbohet banesa me 7 anëtarët që ishin në gjumë (FOTO LAJM) Shtatë anëtarë të familjes dyshohet se mund të kenë humbur jetën pasi një zjarr i madh ka rënë në shtëpinë e tyre kur is
Vazhdon të jetë i pafat Bale, shikoni si reagon nga tribuna kur shikon Uellsin duke u eleminuar (VIDEO) Kombëtarja e Uellsit tashmë është përshëndetur nga kampionati botëror Rusia 2018 pasi nuk ka arritur kualifikimin më tut
Konfirmohet lëndimi i Bale, ja sa kohë do qëndrojë larg fushës Bale është konfirmuar së është lënduar dhe prandaj ai do të mungojë në dy ndeshjet e ardhshme për Uellsin. Federata e
Ky ishte lëndimi i 13-të për Gareth Bale, çfarë po ndodh me uellsianin? Gareth Bale mungoi në ndeshjen e fundit ndaj Espaynolit për shakk se nuk ishte ndjerë mirë për shkak të mbingarkesës në
Tashmë zyrtare, Uellsi duhet të bëjë planet pa yllin e saj Një lajm jo i mirë ka ardhur për Përfaqësuesen e Uellsit në këtë mëngjesin e së martës. E themi këtë pasi është lëndu
Ja çfarë dhuroi Grupi D mbrëmjen e djeshme U luajtën ditën e djeshme 3 sfidat e vlefshme për eliminatoret e Botërorit 2018, të Grupi D, ku spikati fitorja e Serbis
Në Grupin H Irlanda pret Serbinë, Uellsi vazhdon tentativat për vendin e dytë Në Grupin E mdeshja më e rëndësishme do të luhet në Dublin mes Irlandës dhe Serbisë. Vendasit kanë dy pikë më pak në
Grupi D i kualifikueseve, ku merr pjesë dhe Serbia zbukurohet nga një 17-vjeçar Serbia, Irlanda dhe Uellsi janë duke zhvilluar një përballje ndërmjet tre bishave. Në Grupin D Serbia kryeson mmenta
Uellsi ka shpresë nga rikthimi i Bale, por sërish nuk janë të qetë Nëse Uellsi dëshiron të arrijë në Kupën e Botës 2018 të Rusi, Gareth Bale do të duhet të jetë në formë të lartë në javën
Trajneri i Uellsit: Bale është në ekipin më të mirë të mundshëm Chris Coleman beson se Real Madrid është vendi më i mirë për Gareth Bale. Por ai së fundmi është i lidhur me një lar
Marca: Bale ka një rival të madh brenda klubit Uellsiani Bale nuk po kalon një moment të mirë në Madrid. Marca shkruan sot se Bale mund të mos startojë në finalen e
Bale tek Reali ka vëtëm një 'armik' që e tremb Gareth Bale është i vendosur për të ardhmen. Uellsiani la pas një sezon të mbushur me dëmtime duke u kthyer në El Clasic
Serbia turpi i futbollit botëror, shikoni çka ndodhur ndaj Uellsit Serbia nuk njeh fair-play. Sot tifozët e Serbisë kanë shkaktuar turpin e radhës pasi kanë tentuar tu marrin flamurin
Barka e vjetër kthehet në hotelin e preferuar të turistëve në Uells Një barkë e vjetër e përmbysur është kthyer në një nga hotelet më të çuditshëm dhe më të kërkuar në Uells. Vetëm për
Mourinho përgatit dy super blerje nga Reali Manchester United po përgatit dy blerje të bujshme nga Reali i Madridit gjatë merkatos së verës. "Daily Mail” raporton s
Horror në ndeshjen Irlandë-Uells, e tmerrshme si e thyen këmbën mbrojtësi (FOTO&VIDEO) Një ngjarje tragjike ka ndodhur në ndeshjen Irlandë-Uells ku futbollisti i vendasve Seamus Coleman ka thyer këmbën pas n