999 rezultate për

uells

Uruguai mposht Uellsin dhe fiton trofeun "China Cup" (FOTO-VIDEO) Uruguai ka fituar turneun "China Cup" pasi në finale mposhti Uellsin me shifrat minimale 0-1. Në edicionin e dytë të
Shikojeni foton me vëmendje dhe analizoni çfarë desh Bale të tregonte Gareth Bale dhe Zinedine Zidane nuk i kanë raportet si më parë. Kjo duket dhe nga aktivizimi i uellsianit me minutazh të
Pronari i kërkon seks një vajze për t'i dhënë falas shtëpinë me qira (VIDEO) Një pronar shtëpie në Uells u kap me një kamera të fshehtë duke i ofruar një gruaje qira pa pagesë në këmbim të favoreve
Misioni i parë i Ryan Giggs si trajner i Uellsit quhet...Gareth Bale Ryan Giggs dëshiron që Gareth Bale të jetë i suksesshëm nën përgjegjësinë e tij si trajner i kombëtarës së Uellsit. M
Liverpool i gatshëm të konkurojë për Gareth Bale Jurgen Klopp ka paratë që duhen për blerjen e Gareth Bale, pas shitjes së Philippe Coutinho tek Barcelona, dhe është gat
A e dini se Giggsin nuk e kanë falur akoma prindërit për një gabim të bërë Babai i Ryan Giggs, Danny Wilson ndihet ende i turpëruar nga i biri i tij, i cili mori drejtimin e Uellsit ditën e martë
Zyrtare: Ryan Giggs trajneri i Uellsit Zyrtarisht Ryan Giggs është emëruar trajner i Uellsit, duke marrë vendin e të shkarkuarit, Coleman. Legjenda e Manche
Caktohet arbitri që do të vendosë drejtësinë mes Young Boysit dhe Skënderbeut, ai është një uellsian (FOTO LAJM) Teksa futemi në javën e fundit të ndeshjeve në Europë, përsa i përket fazës së grupeve, janë zbardhur edhe emrat e arbit
Tragjedi familjare për sulmuesin uellsian Ka ndërruar jetë, Alexander Willias, vëllai i gruas së Gareth Bale. Drama familjare për Gareth Bale. Sipas portalit '
Legjenda e Liverpoolit: Eh sa do e doja transferimin e Bale në Anfield Debati për situatën e Gareth Bale po vazhdon me një bujë të madhe në të gjitha mediat sportive botërore. I fundit që
Vetëvritet ish-ministri i shkarkuar i Uellsit Ish ministri i Uellsit, i cili ishte nën hetim nga partia e tij lidhur me sjellje jo të mira, ka kryer vetëvrasje. Ca
Horror në Uells, shkrumbohet banesa me 7 anëtarët që ishin në gjumë (FOTO LAJM) Shtatë anëtarë të familjes dyshohet se mund të kenë humbur jetën pasi një zjarr i madh ka rënë në shtëpinë e tyre kur is
Vazhdon të jetë i pafat Bale, shikoni si reagon nga tribuna kur shikon Uellsin duke u eleminuar (VIDEO) Kombëtarja e Uellsit tashmë është përshëndetur nga kampionati botëror Rusia 2018 pasi nuk ka arritur kualifikimin më tut
Konfirmohet lëndimi i Bale, ja sa kohë do qëndrojë larg fushës Bale është konfirmuar së është lënduar dhe prandaj ai do të mungojë në dy ndeshjet e ardhshme për Uellsin. Federata e
Ky ishte lëndimi i 13-të për Gareth Bale, çfarë po ndodh me uellsianin? Gareth Bale mungoi në ndeshjen e fundit ndaj Espaynolit për shakk se nuk ishte ndjerë mirë për shkak të mbingarkesës në
Tashmë zyrtare, Uellsi duhet të bëjë planet pa yllin e saj Një lajm jo i mirë ka ardhur për Përfaqësuesen e Uellsit në këtë mëngjesin e së martës. E themi këtë pasi është lëndu
Ja çfarë dhuroi Grupi D mbrëmjen e djeshme U luajtën ditën e djeshme 3 sfidat e vlefshme për eliminatoret e Botërorit 2018, të Grupi D, ku spikati fitorja e Serbis
Në Grupin H Irlanda pret Serbinë, Uellsi vazhdon tentativat për vendin e dytë Në Grupin E mdeshja më e rëndësishme do të luhet në Dublin mes Irlandës dhe Serbisë. Vendasit kanë dy pikë më pak në
Grupi D i kualifikueseve, ku merr pjesë dhe Serbia zbukurohet nga një 17-vjeçar Serbia, Irlanda dhe Uellsi janë duke zhvilluar një përballje ndërmjet tre bishave. Në Grupin D Serbia kryeson mmenta
Uellsi ka shpresë nga rikthimi i Bale, por sërish nuk janë të qetë Nëse Uellsi dëshiron të arrijë në Kupën e Botës 2018 të Rusi, Gareth Bale do të duhet të jetë në formë të lartë në javën