999 rezultate për

uells

Dyshohet se dhunoi të dashurën, arrestohet legjenda e Man Utd Ryan Giggs Kobmëtarja e Uellsit ka anuluar konferencën për media që duhet të mbahej sot. Arsye për këtë është arrestimi i trajne
Bale ende në tribunë, Mourinho zbulon kur do debutojë uellsiani me Tottenham Gareth Bale ishte afrimi i madh në merkato i Tottenham gjatë kësaj vere. Rikthimi i yllit uellsian te Spurs u prit me sh
Bales i rikthehet buzëqeshja tek Tottenham, uellsiani mbërrin në Londër (VIDEO) Në Qendrën Stërvitore të Tottenham, pak minuta më parë ka mbërritur Gareth Bale dhe Sergio Reguilon. Mediat britanike
Reali largon Bale, uellsiani shpik një skenar tjetër Gareth Bale mund të jetë një ndër futbollistët më të çuditshëm në planet. Ai po shpik çdo skenar që të mos stërvitet
Reali shet Balen, kontakton Mahrez Real Madrid ka kontaktuar Riyad Mahrezin, raporton Footmercato. Anësori i Manchester City shihet si zëvendësuesi i Ga
Edhe Wells mbyll sezonin, shpallet kampionia më e re në histori Skuadra Connah’s Quay Nomads, që në momentin e ndalimit të kampionatit uellsian kishte 4 pikë më shumë se New Saints, so
Bale shfaq anën humanitare, dhuron 500 mijë stërlina spitalit ku ka lindur Gareth Bale u bashkohet "yjeve" të tjerë të sportit që ndihmojnë financiarisht në përpjekjet për të përballuar pandeminë
Banorët e izoluar, dhitë bëjnë festë në rrugët e Uellsit Një tufë dhish ka marrë edhe një herë rrugët e shkreta të një qyteti bregdetar gjatë mbylljes së koronavirusit mbarëkomb
Bale rikthehet në stërvitje me Realin Gareth Bale është rikthyer në stërvitje me Real Madridin, dy ditë pasi u tall me klubin madrilen pas një ndeshjeje me Ko
Giggs harron sukseset me United: Kjo është dita më e lumtur e jetës sime Ryan Giggs u shfaq në ekstazë, teksa e përshkroi të martën si ditën më të mirë të jetës së tij, pasi Uellsi që drejton s
Ramsey spektakolar me dopietë, kualifikon në "Euro 2020" Wales (VIDEO) Grupi i vetëm që kishte llogari për të mbyllur në ndeshjet e mbrëmjes së sotme ishte ai E. Kroacia është kualifikuar
"Uells, golf, Madrid", kënga për Bale tërbon Madridin (VIDEO) Gjeniale kënga më e re që tifozët e Uellsit kanë bërë për lojtarin e tyre Gareth Bale. Sulmuesi anësor i Real Madrid, ed
Bale nuk ndreqet, i bën presion Realit me deklaratën e fundit Sulmuesi, Gareth Bale vijon të befasojë me deklaratat e tij. Forma e dobët që po kalon është reflektuar ndjeshëm te l
Rritet numri i viktimave të "ferrit" në Australi, zjarret përpijnë sërish jetë Ka shkuar në katër numri i personave që kanë gjetur vdekjen për shkak të zjarreve masive në Australi. Autoritetet ven
Tentoi të kondrabandonte 4 shqiptarë në Britani, dënohet me burg 35-vjeçari Një 35-vjeçar u dënua me 21 muaj burg pasi tentoi të kontrabandonte 4 shtetas shqiptarë. Përpara trupit gjykues, Edëa
Prezantohet Ramsey: Tregon arsyet pse zgjodha Juventusin Kishte firmosur me Juventusin që prej janarit të kaluar, por iu bashkua skuadrës bardhezi vetëm në fund të sezonit, kur
Kambëtarja e shpresave fantastike përballë Uellsit Shqipëria U-21 ka fituar dhe ndeshjen e dytë miqësore ndaj Uellsit me rezultatin 3-1. Sfidë kjo e luajtur në stadiumin "
Bale: Lojtarët janë si robotët Lojtari i Real Madrid , Gareth Bale , është një futbollist që nuk është mësuar të flasë me media. Karakteri i tij nuk
Gareth Bale largohet nga Reali, në ndeshjen ndaj Betis i jep lamtumirën tifozëve Gareth Bale e mbyll me Realin e Madrdit pas 6 vitesh kur iu bashku verën e viti 2013 nga Tottenhami. Ai dëshiron të j
Zidane ia bën të qartë sulmuesit: Derën e ke të hapur Lamtumira e Gareth Bale nga skuadra e Real Madrid duket se është thjesht çështje kohe. Uellsiani nuk është grumbulluar k