999 rezultate për

udhetonte

Aksident në Kavajë-Rrogozhinë, vdes 29 vjeçari Një aksident me pasojë një të vdekur është regjistruar në aksin rrugor Kavajë-Rrogozhinë. Viktimë e këtij aksidenti rrug
Aksidentohet Lindsay Lohan Lindsay Lohan ka pësuar një aksident automobilistik, teksa udhëtonte me një Porche ngjyrë të zezë nëpër rrugët e Santa M
Gjendet trupi i 19 vjeçarit të mbytur në Drin Trupi i pajetë i 19-vjeçarit Mariglen Halili i cili u aksidentua një natë më parë është gjetur rreth 3 km larg nga vendi
Makina përfundon në Lanë, nuk regjistrohen të lënduar Një makinë ka përfunduar në lumin e Lanës gjatë mëngjesit të sotëm në kryeqytet por fatëmirësisht pa shkaktuar të lëndua
Një i vdekur dhe 4 të plagosur nga aksidentet në Fushë Krujë Aksidentet rrugore vijojnë të marrin jetë njerëzish në Shqipëri. Një i vdekur dhe 4 të plagosur është bilanci i tre aksi
Arrestohet ish-shefi i shërbimeve sekrete të Gaddafit Ish-shefi i shërbimeve sekrete të Muammar Gaddafit, Abdullah Al Senussi i kërkuar nga Gjykata Ndërkombëtare për krime ku
Përplaset me bordurën, vdes drejtuesi i motoçikletës Një 34-vjecar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur gjatë pasditës së dielë në aksin rrugor Shëngj
Ndalohet 21 vjeçari, udhëtonte në makinën e Ruçit me armë Djali i deputetit të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi, Ledio Ruçi është ndaluar gjatë ditës së djeshme nga policia e Durr
Durrës, përplaset me makinë, vdes drejtuesi Një 35-vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur gjatë natës së kaluar ku Fredi Shaba nga Durrë
Sarandë, bie makina në liqen, humbet jetën 53-vjeçari Një person ka humbur jetën gjatë natës së kaluar pasi makina me të cilën po udhëtonte ka rënë në një liqen pranë qytetit
Lezhë-Laç, furgoni përplas për vdekje 70-vjeçaren Një aksident me pasojë vdekjen është shënuar pak minuta më parë në aksin e vjetër rrugor Lezhë-Laç. Mësohet se një furgo
Itali, humb jetën shqiptari në një aksident Një 36-vjeçar shqiptar resident në Treviglio të Italisë ka humbur mbrëmë jetën për pasojë të një aksidenti të rëndë auto
Aksident në Durrës, vdes 15-vjeçari Një adoleshent 15 vjecar ka humbur jetën dhe një tjetër ka marrë plagë të rënda, në një aksident në Durrës. Gjatë orëve
Aksident në Thumanë, vdes i riu Një aksident ka ndodhur në mbikalimin e Thumanës duke shkaktuar vdekjen e një 26 vjeçari. Pal Gega ka humbur jetën teksa