999 rezultate për

udhetonte

Tjetër incident me eskortën e Berishës Një tjetër incident është regjistruar me eskortën e kryeministrit Berisha. Kësaj radhe një makinë ka gërvishtur makinën
Defekt në helikopterin e presidentit të Iranit Helikopteri qeveritar, në të cilin kreun i shtetit islamik të Iranit udhëtonte ka pësuar një defekt dhe është detyruar t
Kësaj kafshe nuk i del njeri përpara (FOTO-VIDEO) Kush thotë se dhite janë kafshë të urtë? Ja një video që po ben bujë në Brazil dhe tregon te kunderten. Nje dhi e zemeru
Kapet me 25 kg kanabis, në pranga shtetasi grek Një 73-vjeçar grek është arrestuar nga policia kufitare në Kakavijë pasi u kap me një sasi prej 25 kg lënde narkotike të
Udhëtonte me taksi drejtë Përmetit, ekzekutohet 27 vjeçari Një 27-vjeçar është ekzekutuar me pistoletë brenda një taksie teksa po udhëtonte për në qytetin e Përmetit. Sipas pol
Rrëzimi i avionit në Afganistan (VIDEO-FOTO) Kjo video tregon momentin e tmerrshëm, kur një avion mallrash privat është rrëzuar në Afganistan. Avioni me 7 anëtarë në
Plagosje me armë në Shkodër Një plagosje me armë është shënuar paradoiten e sotme në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur pranë bustit të Isa Bole
Aksidentohet makina, vdes 25-vjeçari shqiptar Një 25-vjecar shqiptar ka gjetur vdekjen si pasojë e një aksidenti rrugor në Itali. Ngjarja është shënuar në Terni, ku a
Presidenti i Gjeorgjisë braktis limuzinën për makinën elektrike (FOTO-LAJM) Më parë ai udhëtonte më një limuzinë të blinduar, shoqëruar nga fuoristrada plot me roje të armatosura por tashmë presid
Rinas, aksidentohet shefi i qarkullimit rrugor të Lezhës Shefi i qarkullimit rrugor të Lezhës Marjan Laca është aksidentuar pasditen e sotme teksa udhëtonte me mjetin e tij dre
Aksident në Laç-Mamurras, vdes drejtuesi i mjetit Një 30 vjeçar ka gjetur vdekjen pasi automjeti më të cilin ai udhëtonte është aksidentuar. Ngjarja është shënuar në aksi
Ndërron jetë këngëtarja Jenni Rivera Këngëtarja amerikano-meksikane Jenni Rivera ndërroi jetë ditën e hënë, pasi avioni në të cilin ajo udhëtonte u rrëzua në
Kapet me armë, ndalohet shtetasi italian Një shtetas italian është ndaluar sot nga policia në portin e Vlorës pasi është kapur me një arsenal armësh. Sipas polic
Udhëtonte me të fejuarën, pritë 34-vjeçarit Qëllohet me armë zjarri, teksa usdhëtonte në rrugën nacionale Milot-Burrrel, plagoset rëndë 34-vjecari. Ngjarja e rëndë
Aksidentohet autobusi në Marok, 42 viktima Një aksidentrrugor me pasojë vdekjen e 42 personave ka ndodhur në Juglindje të Marokut. Sipas autoriteteve një autobus i
Aksident në Tiranë, vdes pasagjeri Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së shtunës tek Kthesa e Kamzës në
Aksident në Elbasan, 8 të plagosur 8 persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik në aksin rrugor Elbasan-Peqin. Ngjarja është
4 të lënduar në një aksident në Fushë Krujë-Vorë Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar në aksin rrugor Fushë Krujë-Vorë, ku për pasojë kanë mbetur të plagosu
Aksident në Lezhë, vdes drejtuesi i mjetit Një tjetër viktimë është shënuar në aksin rrugor Lezhë-Shkodër. Aksidenti ndodhi në kryqëzim e Kallmetit rreth orës 21:3
Aksident në Gjirokastër, vdes 24 vjeçari Një 24-vjeçar nga Këlcyra ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti automobilistik ndodhur rreth orës 6 të mëngjesit të