999 rezultate për

udhetonte

Kamioni përplas motoçikletën, vdes 60-vjeçari Në orët e para të ditës një aksident me pasojë vdekjen është shënuar në Mirditë, ndërsa policia ka shoqëruar në rajon au
Shpejtësia u merr jetën tre adoleshentëve, po ktheheshin nga dasma Shpejtësia tej normave të lejura dyshohet të ketë qenë shkaku kryesor i një aksidenti fatal, ku ka sjellë vdekjen e tre
Aksident tragjik në Kroaci, humbin jetën tre pjesëtarë të një familje shqiptare (FOTO LAJM) Tre anëtarë të një familje kanë ndërruar jetë, pas një aksidenti tragjik teksa ktheheshin në Shqipëri për pushime. Aksid
Nëntë të plagosur nga aksidentet Të paktën 9 persona janë plagosur si pasojë e dy aksidenteve të ndodhura gjatë ditës së sotme. Sipas policisë në aksiden
Makina e ushtrisë del nga rruga, plagosen 5 ushtarakë Katër ushtarë dhe një oficer mbetën të plagosur pasditen e sotme teksa kamioni i ushtrisë me të cilin ata udhëtonin ka d
Ja ç'bën derri për ti shpëtuar therjes (VIDEO-LAJM) Duket se derri që shihni në video e dinte se ishte nisur për në thertore ndaj e provoi të rrezikonte njëherë. Sic e shih
Makina përplas motoçikletën, vdes 30 vjeçari Një 30-vjeçar u aksidentua për vdekje mëngjesin e sotëm në vendin e quajtur “Kodra e Rrushbullit”, në Durrës. Shtetasi A
Aksidentohet makina e deputetit Ardian Turku, udhëtonte me familjen Aksidentohet në aksin Elbasan-Tiranë automjeti me të cilën udhëtonte deputeti i PD-së Ardian Turku, bashkë me familjen e
Kapet me heroinë, arrestohet studenti Një 19-vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare e Kapshticës pasi është kapur në kufi me një sasi prej 100 gramë hero
Ekzaminimin post-mortem nuk gjen drogë e alkool tek Walker Në ekzaminimin post-mortem nuk është gjetur gjurmë droge dhe as alkooli tek aktori Paul Walker dhe as tek shoferi i cili
Aksidenti, as alkool e as drogë te Walker As aktori Paul Walker dhe as shoferi në aksidentin fatal që u mori jetën ishin nën influencën e drogave apo alkoolit, ka
Kapet me 11 kg drogë, arrestohet 17-vjeçari Një 17-vjeçar nga Elbasani është arrestuar mëngjesin e sotëm nga policia e Gjirokastrës nën akuzën e trafikimit të lëndë
Makina përplaset me kamionin, vdes 20-vjeçari Një aksident rrugor i ka marrë jetën një 20-vjeçari në Ohër. Ai ka ndërruar jetë në spitalin “Shën Erazmo” pasi nuk mund
Vrasje me armë zjarri në Mat Një vrasje me armë zjarri është regjistruar në Mat mëngjesin e sotëm. Sipas policisë persona ende të paidentifikuar nga
Dy aksidente në 1 orë, 2 të vdekur, 1 i plagosur Dy të vdekur dhe një i plagosur rëndë. Ky është bilanci i dy aksidenteve të ndodhura në harkun kohor të jo më shumë se n
Makina bie në lumë, humb jetën 18- vjeçari Një 18-vjeçar humbi jetën këtë të shtunë si pasojë e një aksidenti të rëndë automobilistik. Ngjarja e rëndë ndodhi në fs
Ish Miss Venezuela "mori në qafë" Ozil-in (FOTO LAJM) Sipas asaj që shkruan gazeta spanjolle "El Mundo" Real Madrid nuk ka dashur të shesë turko-gjermanin Mesut Ozil, por ka
Makinisti po fliste në telefon kur treni doli nga shinat Në momentin që treni del nga rruga makinisti i trenit ishte duke folur në telefon. në këtë përfundim kanë arritur autori
E përplas makina, në gjendje kome 13 vjeçari Një fëmijë 13-vjeçar është plagosur rëndë mesditën e sotme, pasi u përplas nga një automjet në Shijak. Mësohet se 13-vje
Dy të vdekur nga aksidentet rrugore Dy persona kanë gjetur vdekjen si pasojë e dy aksidenteve automobilistike gjatë ditës së sotme. Aksidenti i parë u regji