999 rezultate për

udhetonte

Incident në Shkup, rrihet brutalisht 17 vjeçari në autobus Një nxënës i shkollës së mesme pasi u rrah nga një grup të rinjsh u hedh jashtë nga autobusi me numrin 65 i cili udhëton
Udhëtonte me 3 vajzat e tij, mjeti i blinduar i shpëtoi jetën “boss-it” nga Shijaku Një atentat me breshëri automatiku ka ndodhur dje në Shijak ku udhëtonte “i forti” i Shijakut Dashamir Gjoka dhe familja
TRAGJIKE/ Udhëtonte me biçikletë, 17-vjeçarja përplaset për vdekje në trotuar Një 17-vjeçare ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në orën 23:1
Aksident në Mat, përplasen dy makina, 4 persona mbesin të plagosur Një aksident automobilistik ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të urës së Matit rreth orës 16:00. Sipas policisë dy a
Zbardhen shkaqet e aksidentit në Lezhë ku humbi jetën efektivi i policisë Janë zbardhur shkaqet e aksidentit të ndodhur në aksin Lezhë-Shkodër, ku ka ndërruar jetë një punonjës policie i identif
Ja si duket sot makina e parë e blinduar e Enver Hoxhës (FOTO LAJM) Makina e parë e blinduar e diktatorit Enver Hoxha përbën ende kureshtje. Një prej makinave që ka përdorur Hoxha gjat
‘I çmendur pas motorëve’, kush është 22-vjeçari që vdiq në aksident Një 22-vjeçar ka humbur jëtën në aksin Fushë Krujë-Tiranë pranë Nikelit. 22-vjeçari Leonard Bami, banues në Borizanë
Reperi i njohur flet pas aksidentit: Falenderoj Zotin që ma dha edhe një shans Në tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor që ka përfshirë edhe reperin e njohur shqiptar, Gjiko emr
Aksidentohet reperi i njohur, ja si është katandisur automjeti me të cilin po udhëtonte (FOTO) Në tunelin e Kalimashit ka ndodhur një aksident i rëndë rrugor që ka përfshirë edhe reperin e njohur shqiptar, Gjiko emr
I “dogji” radarin policisë pasi udhëtonte me 240 km/h, i pabesueshëm justifikimi i 80-vjeçares Një 79-vjeçare nga Numari i Belgjikës është gjobitur me 4 mijë euro dhe arsyeja është e pabesueshme. Ajo kishte dalë
Makina përplas biçikletën, 50-vjeçari në rrezik për jetën Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Vlorë-Zvërnec pranë kryqëzimit të Triportit. Mësohet s
Digjet autobusi që po udhëtonte nga Vjena për në Maqedoni Autobusi i Eurobusit të Strugës është përfshirë nga zjarri në Serbi duke udhëtuar nga Viena në Maqedoni. Autobuzi ësh
Udhëtonte në gjendje të dehur në Kosovë, dënohet ushtarja zvicerane Ajo ka shërbyer si ushtare në misionin paqeruajtës zviceran, Swisscoy në Kosovë. Ndërsa, tani përgjigjet para gjykatës u
Udhëtonte pa patentë, 21-vjeçari shqiptar merr përpara makinën e policisë Policia italiane ka vënë në pranga një shqiptar për kundërshtim të punonjësve të policisë. Mësohet se shqiptari i ar
Sherr në avion, policia nxjerr me dhunë "doktorin" (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në një avion të linjës së Louisville, pasi forcat e policisë ka
Aksident në qendër të Tiranës, taksia përplas biçikletën Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mbrëmjes në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë, pranë qendrës së kryeqy
Udhëtonte me pajisje përgjuese, ja kush është izraeliti “misterioz”(FOTO LAJM) Ditën e enjtë në aeroportin e Rinasit u zbulua një pajisje e dyshimtë, e raportuar si një pajisje përgjimi, e cila u gje
Qarkullonte me pistoletë në brez, arrestohet “i forti” i Vaut të Dejës Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një shtetas i cili udhëtonte me armë zjarri me vete. Burime zyrtare nga policia
Arrestohet një shqiptar në Meksikë, udhëtonte me hanxhar në makinë… Në Meksikë është arrestuar një shqiptar i cili akuzohet për aksidentimin e një gruaje police si dhe zotërim të objekteve
Kush nuk do donte të udhëtonte me trenin e kuq në këto pamje spektakolare (FOTO LAJM) Teksa kalon mbi një urë të lartë 60 metra, përmes Alpeve, vagonat e kuq të Bernina Express i japin më tepër hijeshi kësa