999 rezultate për

type

Makina tenton të shtypë nënën me fëmijën e saj! I shpëton një kalimtar (FOTO LAJM) Nje aksident ka ndodhur këtë të hënë në Tiranë, tek bulevardi i ri i në Yzberishtit ku një makinë ka tentuar që të shtyp
Gjithë ditën në rradhë, gruas i bie të fikët teksa pret në radhë për kartë identiteti Një gruaje i ka rënë të fikët teksa priste në radhe për kartën e identitetit në zyrat e Ballshit. Në sfond dëgjohen
EMRI/ Tragjike, i riu shqiptar shtypet nga treni në Itali Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, aty ku një i ri shqiptar ka humbur jetën në zonën e Castelfiorentino.
Porsche më e vjetër në botë do të shitet një mal me para (FOTO LAJM) Sa do të paguanit për të pasur Porschin më të vjetër në botë? Ekspertët e vlerësimit të makinave besojnë se një shpirt
PAMJE TË RËNDA/ Gruaja shtypet në mënyrë të tmerrshme nga makina (VIDEO) Një aksident shumë i rëndë është filmuar në Kinë. Një grua ka qenë duke ecur në rrugë me motorcikletë, kur një makinë
E frikshme, Tornado që merr gjithçka para (VIDEO) Tornadoja e fuqishme që ka kaluar nëpër një zonë të banuar në Wyoming përveç se ka shkaktuar zhurma dhe breshër, gjithas
Rama ka vendosur t'i shtypë protestat me dhunë, procedohen edhe 8 të tjerë Policia e Tiranës ka nisur procedimin penal për 8 qytetarë që morën pjesë në protestën e djeshme para Drejtorisë së Poli
Sulm terrorist në Francë, shoferi tenton të shtypë me makinë ushtarët (FOTO LAJM) Policia franceze është në kërkim të një shoferi i cili u përpoq të vrasë disa ushtarë jashtë një baze ushtarake në Franc
Ky është çaji që përtypet Nëse shihni vërdallë gota plastike transparente me lëng fluoreshent dhe bulëza atëherë duhet të dini se është Bubble Tea
Po kalonte vijat e bardha, shtypet për vdekje këmbësori në Tiranë Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Burime zyrtare bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në K
Këngëtarja shqiptare i shpëton për fije vdekjes, taksisti tenton ta shtypë në aeroport Tri femrat shqiptare që tashmë janë yje ndërkombëtare padyshim që ishin në qendër të vëmendjes në Grammy Aëards. Veç
Aksident i frikshëm në Itali, shqiptari shtypet me furgon nga kolegu Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali. Një shqiptar është në gjendje të rëndë pasi është shtypur me furgon në vend
Shkup, fëmija 8 vjeçar shtypet nga makina para syve të atit Babai dhe djali i tij tetëvjeçar janë shtypur dje nga një makinë në rrugën “Pero Nakov” në Shkup. Sipas informatave t
Nuk pranonte ndarjen, italiani tenton të shtypë me makinë ish-të fejuarën shqiptare Një shtetas italian ka dhunuar, persekutuar deri me vrasje një shqiptare me të cilën kishte pasur lidhje. Italiani 5
Tragjedi në Bulqizë, 27-vjeçari shtypet për vdekje nga gurët në minierë Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Bulqizë. Një djalë i ri vetëm 27-vjeç ka humbur jetën në zonën D minierën e B
Aksident tragjik në Malësi të Madhe, shtypet për vdekje këmbësori Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Malësi të Madhe. Sipas informacionit paraprak, rreth orës 05:50 te mengjesit
Tragjedi në Greqi, 30-vjeçari shqiptar shtypet për vdekje nga traktori i grekut Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Igumenicë ditën e djeshme, ku një 30 vjeçar shqiptar humbi jetën si pasojë e një aksid
Videoja e 5 shokëve me biçikleta pak para se të shtypeshin për vdekje në sulmin e Nju Jorkut (VIDEO) Një video e pesë shokëve nga Argjentina, të cilët humbën jetën në sulmin terrorist në Nju Jork është publikuar sëfundi.
I shpëtoi jetën gruas së tij, alpinisti vdes pasi shtypet nga shkëmbi gjigant Andrew Foster dhe gruaja e tij Lucy e kishin pasion ngjitjen në male. Por mesa duket ky pasion është kthyer në një t
Po grindeshin në rrugë, gruaja shtyn burrin që ta shtypë makina (VIDEO) Një burrë që ishte duke ecur me makinën e tij nuk e kishte menduar se do bëhej dëshmitar i një tentim vrasje kur u nis p