999 rezultate për

turpshem

Beckham: Jam një djalë i turpshëm David Beckham është një nga futbollistët më të pashëm dhe më të pëlqyer në botë. Gjithashtu ai është mësuar me çdo situa
Veprim i turpshëm në ndeshjen Real - Barcelona (VIDEO) Veprimi mbrëmshëm i futbollistit të Realit, Pepe, i cili qëllimisht shkeli dorën e Messit, ka hasur në kritika të shumta
AK: Censusi dështoi turpshëm Një ditë pas përfundimit të afatit zyrtar të Censusit, Aleanca Kuq e Zi deklaroi se procesi dështoi turpshëm në përpjekj
PS, Shalë: Vendimi i KQZ-së, i turpshëm Partia Socialiste në Shkodër ka reaguar ndaj vendimit të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve për të numëruar votat e komunë