999 rezultate për

turpshem

Veprimi i turpshëm i arbitrit grek, ja si e ndëshkon qëllimisht Lilën (VIDEO) Andi Lila u ndëshkua me karton të kuq pas dy të verdhëve në ndeshjen mes Pas Janinës dhe Olimpiakosit. Mbrojtësi shqi
Një kompani bën një veprim të turpshëm duke përfituar nga tragjedia Disa orë pas tragjedisë në Kolumbi, ku humbën jetën 71 persona dhe u shua pothuajse një klub i tërë, por dikush ka arrit
Ronaldo rrezikon të dënohet për këtë veprim të turpshëm (FOTO) Cristiano Ronaldo vijon të vuajë formën e dobët në këtë sezon. Futbollisti i Reali ka shfaqur të tjera momente nervozizm
Veprimi i turpshëm i tifozëve gjerman: Kujtuan Bin Laden më 11 shtator Klubi gjerman, Hansa Rostock ka tërhequr vëmendje negative në gjithë botën , pasi tifozët e tyre kanë shfaqur një flamur
Kusari: I turpshëm refuzimi i PDK-së dhe LDK-së për të mos ia dhënë pronën Ambasadës së Shqipërisë Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila ka kritikuar ashpër asamblistët e LDK-së dhe PDK-së të Komunës së Pr
Ulsi Manja flet për skandalin: Skenar i turpshëm politik Pas skandalit me ish kryebashkiakun e Dibrës, Shukri Xhelili, një reagim të menjëhershëm ka patur nga deputeti socialist
LSDM: Vendimi i Gjykatës Kushtetuese i turpshëm Partia opozitare LSDM ka reaguar lidhur me vendimin e Gjykatës Kushtetuese për të amnistuar personat që kanë kryer krime
Djali i turpshëm që u bë diktator (FOTO LAJM) Kim Jong Un njihet tanimë si një nga diktatorët më të frikshëm në botë, pasi udhëheq Korenë e Veriut me dorë të fuqishme
Reagim i turpshëm i deputetit Mirvan Xhemaili, kritikat i quan "lehje qenësh" Deputeti i BDI-së Mirvan Xhemaili ka fyer rëndë të gjithë ata që nuk mendojnë si ai dhe lideri i tij Ali Ahmeti, duke i
Dirigjimi i turpshëm i një kauze të drejtë nga Ermal Telha - Ishte njoftuar më herët, dhe sot ndodhi manifestimi i një kauze të drejtë. Varfëria, represioni, shtrë
Milan i turpshëm! Nuk fiton as me Carpin (VIDEO) Milani ka bërë një paraqitje apska të duhur kundër Kaprit, duke barazuar 0:0 në fushë kundërshtare. Ekipi i Milan sig
Venger: Ishte një gjykim i turpshëm Trajneri i Arsenalit, Arsene Venger, ka kritikuar gjyqtarin e ndeshjes, Mike Dean, pas humbjes së skuadrës së tij ndaj C
ǒështë ky shtet i turpshëm? Nga Spartak Ngjela Çeshtë ky shtet i turpshëm? Si ka mundësi që të drejtohemi nga njrëz që nuk kanë asnje mini
"Fundi i turpshëm i nje gangsteri me pushtet!" Ish-kryeministri Berisha, në postimin e radhës në Facebook tregon kushurinjtë e Tahirit, ku sipas tij, bëjnë trafikun e
Krasniqi: Opozita i çjerri maskën koalicionit qeveritar Ish kryeparlamentari, Jakup Krasniqi ka deklaruar se opozita në Kuvendin e Kosovës me anën e mocionit procedural, shumë
Nënshtrimi i turpshëm i PD-së ndaj ekstremistëve grekë të Agimit të Artë dhe MAVI-t Nga Arben Llalla - Marrëveshja e bërë më 18 Qershor midis përfaqësuesve të PD me Vangjel Dulen e PBDNJ-OMONIA, vërtetojë
Ja çfarë problemi ka indiani më i gjatë në botë (FOTO LAJM) Gjatësia duket se është bërë pengesë për këtë djalë indian, i cili e ka të pamundur që të sigurojë një punë. Indiani, Dh
Eleminimi i turpshëm, futbollistët e Romës japin llogari para tifozëve (VIDEO) Humbja e rëndë përballë Fiorentinës dhe eleminimi i turpshëm nga Europa League i ka mërzitur dhe irrituar shumë tifozët
Rama: Kriminalizim me ligj për shpifjet, qëndrimi ndaj Tahirit i turpshëm Kryeministri Rama ka deklaruar se do të bëhet një ligj, që do të kriminalizojë shpifjet për shkak të detyrës, ligj që do
Video-skandali, Shehu: Akt i turpshëm, dënim përgjegjësve Ish-ministri i Shëndetësisë Tritan Shehu ka reaguar në lidhje me videon shokuese të ngacmimit seksual të një pacienteje