999 rezultate për

turku

Milani mund të shesë Calhanoglu Hakan Calhanoglu erdhi me shumë bujë sezonin e shkuar nga radhët e Bayern Leverkusen. Këtë sezon turku nuk e ka nisur
Turku plotëson ëndrrën, bëhet shqiptar në moshën 90-vjeçare (VIDEO) Turku me origjinë shqiptare merr pasaportën shqiptare në moshën 90-vjeçare. Kjo është historia e Fikret Tevfik Oktay
I pamposhturi Ferit Keta, turku Karakus reziston vetëm 4 raunde 11 ndeshje në boksin profesionist dhe 11 fitore. Ferit Keta antëri më i vogël i familjes Keta mund të cilësohet thjeshtë
Turku sheh për herë të parë dron, reagimi i tij bëhet hit në internet (VIDEO) Një fshat nga zonat malore të Turqisë është “tmerruar” kur ka parë një dron duke fluturuar sipër kokës së tij. Ai mad
"Bir greku e turku", shqiptarët bëjnë për dy lek Artan Lamen (FOTO LAJM) Drejtori i ALUIZNI-t, Artan Lame është "kryqëzuar" nga miqtë e tij në Facebook pas një statusi plot irritim për një flam
Turku qëllon me pistoletë iPhone-n e tij pas thirrjes së Erdoganit (VIDEO) Një turk ka shkatërruar me pistoletë iPhone-n e tij pas thirrjes së presidentit Erdogan për të bojkotuar mallrat që prod
Zbardhet ngjarja, si zyrtari tentoi ta bënte turkun shtetas kosovar Gjykata Themelore e Mitrovicës i ka caktuar një muaj paraburgim të dyshuarit Bujar Preteni, duke aprovuar kështu kërkesë
Krim si ky vetëm në filma e sheh, turku vret familjen pasi mëson se e bija ishte dhunuar Krimi në familje e ka kaluar çdo kufi me një ngjarje të pazakontë që ka ndodhur në Turqi. Një burrë në Ankara ka vrar
Tahiri, Llalla apo Xhafaj? Kush do të jetë "koka e turkut" për Shqipërinë Prej 7 muajsh situata politike në Shqipëri është kthyer në një "bombë me sahat" ku të gjithë presin të plasë që të kapen
Turku mbetet në qeli, këto janë akuzat ndaj tij Gjykata e Apelit e Kosovës, ka lënë në fuqi masën e paraburgimit prej një muaji, ndaj të pandehurit Y.D, shtetas i Repu
“Si u martove me turkun”? Ermali i tregon Almedës fotot e partnerit me një femër tjetër (VIDEO) Me sa duket, moderatori Ermal Mamaqi ende nuk e ka pranuar faktin që Almeda Abazi është martuar me aktorin turk, Tolgaha
Rrëfehet gruaja e turkut të deportuar: Burri im nuk po bashkëpunon me prokurorinë Osman Karakaja është një nga gjashtë të arrestuarit turq në Kosovë dhe të deportuarit në Turqi. Bashkëshortja e kardi
Fotoja që ngjall dyshime: A po mbahen peng në ambasadën turke mësuesit e rrëmbyer? Që prej daljes së fotove të mësuesve të rrëmbyer dje nga shërbimet sekrete turke në Kosovë filluan edhe diskutimet nëse
Osmani: Skënderbeun nuk e trembi as turku e jo me... (FOTO LAJM) Para disa orësh mësuar vendimin e UEFA-s për të pezulluar Skënderbeun me 10 vite nga garat evropiane, por futbollisti i
Vrasësi grek: Më bënë "kokë turku" për Kasmin, nuk kanë prova Ish-polici grek, Efthymios Efthymiou, i arrestuar për atentatin mafioz të Devi Kasmit në Tiranë, ka folur për mediet gre
Speciali grek flet nga burgu: Më bënë "kokë turku" (AUDIO) Efthimios Efthimiou, ish-polici grek që dyshohet si ekzekutori direkt i Devi Kasmit, thotë se është arrestuar pa asnjë p
Turku filmohet duke kryer marrëdhënie me statujën, videoja i ka tronditur të gjithë (VIDEO) Pas të moshuarit që u kap duke përdhunuar qenin, një video e çuditshme është duke qarkulluar në rrjetet sociale në Turqi
"Rama po rikthen perandorinë Otomane në Shqipëri" Në Komisionin e Ekonomisë kanë plasur debatet në lidhje me ndërtimin e aeroportit të Vlorës. Deputeti Dashmir Shehi
Zyrtare: Arda Turan transferohet tek skuadra e Basaksehir Arda Turan nuk është më një futbollist i Barcelonës. Turku ka vendosur të rikthehet në vendlindjen e tij, duke nënshkrua
Reagon Basha: Haki Çako është një kokë turku Lulzim Basha në një deklaratë për shtyp pas takimit me aleatët e tij opozitarë ka komentuar shkarkimin nga detyra të kre