999 rezultate për

tupe

Kush gënjen për Tupen, Policia e Shtetit apo Ministri i Brendshëm? Ministri i Brendshem, Sander Lleshi, ditën e sotme mbajti një fjalim në Kuvend, ku ndër të tjera ka përgënjeshtruar proc
E proceduan penalisht, Edmond Tupe thotë se do ta bëjnë hero po e burgosen Profesori Universitetit të Tiranës Edmond Tupe ka reaguar pas vendimit të policisë për ta procedura penalisht për shkak
Edmond Tupe zbulon formulën e orgazmës (VIDEO) Edmond Tupe ka zbuluar formulën e orgazmës sipas Wilhelm Raisch. "Duhet fjala, duhet diçka e ëmbël nga shpirti sepse
AllWeb ofron bileta falas per Startupet me impakt social Yunus Social Business mundëson pjesëmarrjen për Startup-et e reja në AllWeb, Konferencën e Parë të Marketingut Dixhital
Zbardhet pista e dytë për atentatin në Bllok, dyshime për pazare droge Është zbardhur edhe pista e dytë e hetimeve për atentatin ndaj ish-Policit, i cili u vra ditën e djeshme në rrugën “Niko
Pogradec, dërgohet për gjykim ish-drejtori i bankës që vodhi 600 mijë euro Prokuroria e Pogradecit përfundon hetimet dhe dërgon për gjykim shtetasin Spartak Tupe, ish-drejtor i filialit të një ba