999 rezultate për

tuna

E shtuna tjetër, ditë pune për shkollat fillore e të mesme E shtuna tjetër, ditë pune për nxënësit. Shkollat fillore dhe të mesme do të mbajnë mësim dy të shtuna deri në fund të v
Ilda Bejleri reagon ndaj Muç Nanos: Katunar, vishje triko leshi në Skrapar (FOTO LAJM) Gazetarja sportive Ilda Bejleri ka reaguar pas kritikave të Muç Nanos për veshjen e saj në studio. Dy ditë më parë, N
Furtuna në Policinë e Shtetit, largime dhe emërime për 24 orë Ditën e sotme ka pasur një furtunë lëvizjesh në Policinë e Shtetit. Në disa komisariate të vendit ka pasur emërime dh
Tuna gati t’i rikthehet muzikës?! Këngëtarja e famshme nga Kosova rreth një viti më parë u bë nëna e një djali dhe që kur vogëlushi i saj erdhi në jetë aj
Sa shumë është rritur djali i Tunës dhe Patrisit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu dhe i dashuri i saj Patrisi janë bërë para pak kohësh prindër për herë të parë. Në jetë
Rikthimi i fuqishëm i Tunës në muzikë, pritet bashkëpunimi i vitit Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik. Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për p
Tuna ka lënë mustaqe? (FOTO LAJM) Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik. Tuna është ndër këngëtaret më të dashura p
Bledi Strakosha dhe Inis Gjoni para 18 vitesh: Sa katunarë kam qenë (VIDEO) Bledi Strakosha është bërë nostalgjik dhe ka nxjerrë nga arkiva një video të para 18 viteve. Ai shfaqet së bashku me
U shanë publikisht, por bëhen përsëri shoqe (FOTO LAJM) Ishin pikërisht disa incizime ku Tuna Sejdi dhe Dafina Zeqiri nuk flisnin mirë njëra për tjetrën, që u bë shkaku që dy i
Bëhuni gati, rikthehet “zogu ma i mirë prej krejtve” Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik. Tuna është ndër këngëtaret më të dashura pë
Një mama e përkushtuar, ja çfarë bën Tuna për vogëlushin Tian (FOTO LAJM) Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik. Tuna është ndër këngëtaret më të dashura pë
Kur Tuna dhe Elvana ishin shoqe të ngushta! (FOTO LAJM) Fotografi të rralla nga e kaluara e tyre, ja si argëtoheshin këngëtaret bashkë! Padyshim se Altuna Sejdiu – Tuna dhe Elv
U tha se ishin ndarë, Tuna dhe Patrisi arratisen në Amerikë Fansat e çiftit të njohur shqiptar, Patris dhe Tuna, mund të qetësohen pasi dyshja vijojnë të jenë bashkë. Disa probl
Atmosferë festive në shtëpinë e Tunës e Patrisit Këngëtarja e mirënjohur, Altuna Sejdiu- Tuna ka hapur derën e shtëpisë duke na përcjell paksa nga atmosfera festive bren
Patrisi dhe Tuna pranojnë se janë bashkë, por do të qeshni me të madhe Fansat e çiftit të njohur shqiptar, Patris dhe Tuna, mund të qetësohen pasi dyshja vijojnë të jenë bashkë. Përmes një
Boll me hamendësime, Patrisi tregon për ndarjen me Tunën 8 muaj pasi u bënë prindër, Patris Berisha dhe Tuna Sejdiu janë kudo nëpër lajme sepse po japin shenja se janë ndarë.
Ndahen përfundimisht Tuna me Patrisin?! Rreth dy javë më parë, portalet u mbushën me lajme se Tuna Sejdi dhe Patris Berisha nuk po përjetojnë kohërat më të mira
Rikthimi i Tunës është më shumë sesa prisnim, më e dobët se para lindjes (FOTO LAJM) Altuna Sejdiu e njohur për publikun si Tuna pas lindjes së djalit ka nisur të rikthehet dalëngadalë në publik dhe duket
Tuna rikthehet sërish në formë, ksaj rradhe i habit të gjithë (FOTO LAJM) Altuna Sejdiu e njohur për publikun si Tuna pas lindjes së djalit ka nisur të rikthehet dalëngadalë në pubik, shkruan In
A janë ndarë Tuna dhe Patrisi, Roberti sqaron gjithçka Tuna dhe Patrisi janë bërë tashmë kryetemë sërish për shkak se dyshohet se janë ndarë. Ata kanë zgjedhur të heshtin k