999 rezultate për

tuna

Shirat dhe fortunat paralizojnë Shkupin (VIDEO) Shkupin e ka kapluar shiu dhe erërat e forta të cilat kanë shkaktuar edhe bllokimin e një korsie rrugore pasi ka rrëzuar
Tuna bën dedikim e ndjerë për të birin (FOTO LAJM) Tuna është një nga këngëtaret më të mira dhe më të preferuara për publikun shqiptar, por së fundmi i është dedikuar me t
Nora është zënë me Tunën pasi ftoi në ditëlindje vajzën jashtë martese të Robertit Deklarata e djeshme e Robert Berishës në studion e emisionit të pasdites, “Rudina”, shkaktoi jo pak bujë. Për herë t
Pas deklaratës së Robertit për të, Tuna bën këtë veprim (FOTO LAJM) Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë e
Robert Berisha flet hapur, tregon arsyen pse Nora dhe Tuna nuk flasin Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë e
A ishte Tuna dhe Patris në ditëlindjen e Reene? Dita e djeshme në familjen Berisha ishte ditë gëzimi pasi Renne festoi ditëlindjen e saj të tretë. Mirëpo në festën
Mami Tuna ndan me fansat lajmin më të bukur (FOTO LAJM) Tuna duket se po i shijon momentet e të qenurit nënë. Ajo ka vendosur që të kalojë kohë me familjen e saj. Por duket
Vitamina B6 në tuna e banane, ndihmon në rikujtimin e ëndrrave Vitamina B6 e cila gjendet në peshkun tuna, banane dhe në kokoshka, mund të ndihmojë njerëzit të kujtojnë më mirë ëndrra
Vullnetari rrezikon mbytjen duke kërkuar për policët (VIDEO) Një vullnetar i angazhuar në operacionin në kërkim të dy pjesëtarëve të Policisë së Kosovës, të zhdukur që nga e shtuna
Rikthehet më e bukur se kurrë, fotoja e Tunës ëmbëlson fansat Altuna Sejdiu e njohur për publikun si Tuna pas lindjes së djalit ka nisur të rikthehet dalëngadalë në pubik. Tuna d
Cozman sapo e ngacmoi publikisht Tunën (FOTO LAJM) Pas një lidhjeje gati tre vjeçare, siç merr vesh Prive, Tuna dhe Cozman i kanë ndarë rrugët në jetët e tyre. Tashmë Tuna
Tuna rikthehet në formën e shkëlqimit të saj! (FOTO LAJM) Altuna Sejdiu e njohur për publikun si Tuna pas lindjes së djalit ka nisur të rikthehet dalëngadalë në pubik. Tuna d
Rama i zhytyr në miell e TV i plasur në tokë, momentet më pikante nga furtuna në Kuvend Dita e sotme në Kuvend ka qenë një katrahurë e vërtetë. Miell, vezë dhe ujë shpërthyen mbi supet e politikanëve ndërk
Maqedoni, të shtunën në shkollë Për shkollat fillore dhe të mesme kjo e shtunë do të punohet. Më 14 prill do të mbahen orë mësimore me orar të së premte
Bebi i Xhensilës dhe Besit? Një “katunare” e bukur dhe e vogël (FOTO LAJM) Padyshim që ajo do të jetë një fëmijë plot privilegje. Me një mama të bukur dhe ta talentuar pafund si Xhensila dhe n
Ledion Liço e quan “katunare e lumtur”, reagimi i moderatores nuk pritej (FOTO LAJM) Këtë vit të gjithë vipat tanë janë bërë nostalgjik duke publikuar foto nga fëmijëria. Një ndër to ka qënë moderatorj
Ledioni ofendon moderatoren e Top Channel, e quan katunare (FOTO) Ledion Liço dhe Dojna Mema moderojnë “The Voice Kids” , Ledioni nga skena dhe Dojna në prapaskenë me fëmijët. Ata të dy
Jo më “zogu ma i mir prej krejtve”, Tuna harron zhveshjet në publik Këngëtarja e famshme nga Kosova rreth një viti më parë u bë nëna e një djali dhe që kur vogëlushi i saj erdhi në jetë aj
Tuna ndryshon tërësisht pamje (FOTO LAJM) Gjithnjë komentohet për dukjen, por edhe jetën personale. Bwhet fjalw pwr kwngwtaren Altuna Sejdiu. Altuna Sejdiu ka
Tuna ndryshon tërësisht pamjen e saj Kështu nuk e kemi parë kurrë. Këngëtarja Tuna Sejdi ka habitur të gjithë ndjekësit e saj sonte. Ajo ka hedhur disa f