999 rezultate për

tuna

Klubi kosovar godet në merkato, firmos me sulmuesin që spikati te Tirana (VIDEO) Drita ka prezantuar sot goditjen e radhës. Bëhet fjalë për ish-sulmuesin e Tiranës, Xhilberto Fortunato. Braziliani k
Tuna "djeg" rrjetin, publikon foto sensuale vetëm në bikini Këngëtarja Altuna Sejdiu po shijon pushimet pas promovimit të albumit të saj. Këngëtarja është parë që disa ditë në
Tuna "trondit" sërish rrjetin, ekspozon të pasmet (FOTO LAJM) Tuna po vazhdon të sjell imazhe më atraktive se kurrë më parë, ajo këtë herë ka ekspozuar të pasmet, shkruan lajmi.net.
Tuna, tejet joshëse në paraqitjen e fundit (FOTO LAJM) Këngëtarja Altuna Sejdiu u rikthye furishëm në skenë me albumin e saj ‘Fortuna’ i cili u prit shumë mirë nga publiku, sh
Me bikini në plazh, Tuna ka një mesazh për fansat (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare, Tuna, vijon të qëndrojë në Turqi teksa po përgatitet për një projekt të sajin. Këngëtarja nga S
Tuna me pushime, "shfrytëzon rastin" për poza sensuale (FOTO LAJM) Tuna është një pej këngëtareve që njihet për vokalin e fortë dhe timbrine veccantë të zërit. Pasi publikoi albumin e
Robert Berisha kapet sërish me Tunën: Po ta dinit të vërtetën do të thonit mirë ke bërë Tuna dhe Roberti gjithmonë kanë pasur një marrëdhënie konfliktuale me njëri tjetrin, gjë e cila është folur gjatë edhe n
Tuna më seksi se kurrë (FOTO LAJM) Tuna Sejdiu dalë nga dalë po tregon se po kthehet sigurt në skenë dhe atë shumë seksi Së është kështu është e tregojn
"Por unë të dua shumë", Tuna bën dedikimin e ëmbël që keni dëgjuar ndonjëherë (FOTO LAJM) Kur bëhet fjalë për të voglin e saj Tianin, i cili mbushi 2 vjeç pak ditë më parë, Tuna nuk i kursen aspak dedikimet e ë
Rrufe dhe breshër, në këto zona po vjen furtuna Sipas Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit pasditen e sotme moti do të pësojë përkeqësim ku nuk do të
Vijon furtuna në polici, kush është drejtori që u shkarkua sot Vijojnë lëvizjet në Policinë e Shtetit. Mësohet se Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka firmosu
Elvana Gjata injoron Tuna Sejdiun, nuk i flet në premierën e filmit (VIDEO) Premiera e filmit “2 gisht mjaltë” në Cineplexx, ishte ngjarja mbrëmë në Prishtinë që mblodhi shumë fytyra të njohura pë
Habit këngëtari i njohur shqiptar: Nuk e njoh Elvana Gjatën (VIDEO) Armend Rexhepagiqi prej kohësh është tërhequr nga tregu muzikor, por u rikthye sërish në provimin e albumit të ri të kën
Provokimi i Tunës në sy të burrit, duet për dashurinë e pamundur Ylli Limanin (FOTO LAJM) Tre vite më parë, këngëtarja Tuna Sejdiu u përfol për një lidhje intime përtej miqësisë me këngëtarin 10 vite më të ri n
“Nuk rri dot indiferente”, Aurela Gaçe i drejtohet Tunës Tuna ndryshoi kryekëput sërish stilin e saj kur nga këngët komerciale iu kthye baladave dhe albumeve. Kështu albumi i
Dafina dhe Tuna i japin fund sherrit disavjeçar Këngëtarja Dafina Zeqiri duket se ka harruar armiqësinë e saj me Tunën Dyshja kishin përfunduar shoqërinë e tyre të n
Tunës i ndodh e papritura menjëherë pas koncertit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdini mbajti një koncert mjaftë të suksesshëm në 8 mars ku promovoi edhe albumin e saj të ri
Olti Curri tallet keq me Tunën: Ku e panë Divën? (FOTO LAJM) Ditën e djeshme, Tuna mbajti një koncert live në Shkup për promovimin e albumit të saj të ri "Fortuna", për të cilin kis
Furtuna shkatërron rrjetin elektrik, rrethi i Krujës totalisht pa energji Erërat e forta në vend kanë shkaktuar probleme të theksuar në disa qytetet. Së funmdi raportohet se i gjithë qarku i
Furtuna pushton bregdetin shqiptar në këto data Dimri nuk është larguar ende nga Shqipëria. Këtë e pohojnë edhe vetë metorologët. Në datat 23 dhe 24 shkurt, vendi y