999 rezultate për

tuan

Nuk mjaftuan 1000, Serie A do lejojë më shumë tifozë në stadiume Ministri i Sportit i Italisë, Vincenzo Spadafora, ka zbuluar se stadiumet në Serie A do t’i hapin dyert e veta për tifoz
Bien shifrat, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar pozitivë me koron
Shkatërrohet banda e heroinës në kryeqytet, kush janë "të fortët" që u arrestuan në Kombinat Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona si dhe ka proceduar në gjendje të lirë një të pestë. Në pranga janë vënë Er
Futet si zëvendësues, Broja shënon golin e parë në Holandë (VIDEO) Armando Broja ka shënuar golin e parë me fanellën e Viteses në kampionatin holandez. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare,
Organizoi dy vrasje nga shtëpia, si ia ekzekutuan vëllanë dhe xhaxhanë Erion Alibejt Dy vite më parë, pikërisht më datë 28 dhjetor të vitit 2018, Elbasani u trondit nga një vrasje e trefishtë. Shënjestër i
Shpërthejnë infektimet, kaq të prekur me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Janë zbardhur të dhënat e fundit zyrtare për COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka
Përfundon aksioni i Policisë së Kosovës, ja sa veta u arrestuan Tashmë raportohet të ketë përfunduar aksioni masiv i Policisë së Kosovës në fshatin Karaçevë të Kamenicës. Vetëm në K
U arrestuan në operacionin e bujshëm, lihen në burg 5 pjestarët e grupit të trafikut të drogës Pesë të arrestuarit mbrëmjen e djeshme janë lënë në burg pasi morën pjesë në trafik ndërkombëtar të drogës. Të arrest
Shkatërrohet banda e fuqishme e kokainës, 5 shqiptarë në pranga Një grup kriminal i cili hetohej prej 5 vitesh, i njohur si një nga grupet më aktive në trafikimin e kokainës në Evropë
Sa persona fituan betejën me COVID-19 në 24 orët e fundit? Gjatë 24 orëve të fundit, 65 qytetarë e kanë fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e ka bërë të ditur nëpërmjet nj
Shifrat mbeten të larta, sa persona u infektuan sot Gjatë 24 orëve të fundit janë identifikuar 164 persona me COVID-19 ndërkohë që janë shëruar 51 persona. Në spitalin I
Dalin shifrat, sa pacientë fituan sot betejën me koronavirusin 51 qytetarë e kanë fituar betejën me Covid-19 gjatë orëve të fundit. Lajmin e bën me dije Ministrja e Shëndetësisë, O
TETOVË/ Qentë i shpëtuan jetën nga ariu (VIDEO) Gafurri jeton në këto bjeshkë gjatë gjithë jetës dhe jo rrallë herë është ndeshur me arinj e ujqër, por deri para dy dit
Aplikacionet për Covid në Evropë, cilat shtete kishin sukses dhe cilat dështuan Projektuar për të ndihmuar në luftën kundër përhapjes së koronavirusit, duke gjurmuar automatikisht kontaktet e njerëzve
Goli i pësuar nga Lituania, Lala komenton veprimin e Hysajt Legjenda e kombëtares shqiptare, Altin Lala ka komentuar për "Panorama Sport" rastin e Hysajt te goli dhe ka përgjigje p
"Më në fund pas 2 muajsh", Lorik Cana i nxjerr "të palarat" partneres (FOTO LAJM) Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monika, janë një ndër çiftet më të pëlqyer në Shqipëri. Ata nuk ngurojnë që t’ia shpr
35 emigrantë u infektuan me COVID-19, shpërthen revolta në kampin Moria Autoritet greke janë vënë në alarm,mbas shpërthimi të një revolte në kampin e emigrantëve në Moria të Mitilinit. Disa qi
"Komplimente Lituanisë", Edi Reja analizon humbjen: Ishin dy hapa para nesh, nuk ka favoritë në këtë grup Pas triumfit në Bjellorusi Shqipëria nuk ka mundur të ruajë dot ritmin dhe hedh hapin fals në “Air Albania”. Ndonëse shi
Zhgënjen kombëtarja, Lituania gjen golin (VIDEO) Gabim amatoresk në mbrojtje nga kombëtarja jonë me Lituanezët që kalojnë në avantazh 0-1. Gjithçka nisi nga pasi i
Formacionet zyrtare, Shqipëri-Lituani Do të startojë në orën 20:45, sfida mes Shqipërisë dhe Lituanisë e vlefshme për Ligën e Kombeve. Pak minuta më parë,