999 rezultate për

tuan

Tentuan të ekzekutojnë shefin e Policisë bashkiake, merret vendimi për dy të rinjtë Gjykata e Shkodrës ka vendosur arrest me burg për dy të rinjtë e akuzuar për atentatin ndaj Shefit të Policisë bashkiake
I ekzekutuan kushëririn në mes të qytetit, flet kryebashkiaku për ngjarjen e rëndë në Himarë Një ngjarje e rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Himarë ku biznesmeni Niko Goro u ekzekutua nga shtetasi Kliti Leka. N
Protestuan para kryeministrisë kundër vendimit për maskat, nis hetimi për qytetarët 15 qytetarë janë vendosur nën hetim pasi një ditë më parë protestuan para Kryeministrisë kundër vendimit për përdorimin
Hysaj dhe Rrahmani kanë një përshëndetje speciale nga karantina Dy futbollistët shqiptarë të Napolit, mbrojtësit Amir Rrahmani dhe Elseid Hysaj, janë fotografuar së bashku në seancën s
Marina dhe Getoari më në fund nisin udhëtimet, ku u drejtuan këtë herë Geti dhe Marina janë një nga çiftet e shoëbizit që udhëtojnë më së shumti, por këtë vit ata u detyruan t'i frenonin udhë
Rama publikon fotot nga pandemia e 1918: Vrau 50 milion njerëz se nuk zbatuan rregullat Që nga dita e sotme, qeveria shqiptare mori vendimin për mbajtjen e detyrueshme të maskës në çdo ambient. Kryeministr
Formacionet zyrtare, Lituani-Shqipëri (FOTO LAJM) Shqipëria kërkon revansh në Lituani! Kuqezinjtë e drejtuar nga trajneri Edi Reja, do të zbresin në fushën e “LFF Stadium
E pushtuan për 2 minuta: Televizioni kombëtar publikon pamjet e stërvitjes gjigante Raportet mes Kinës dhe Tajvanit janë tensionuar sërish pas sfidës që shtetet i bënë njëri-tjetrit në shtator me avionë u
E mbushur me talente, këto pritet të jenë zgjedhjet e Rejas për ndeshjen e sotme ndaj Lituanisë Në orën 18:00 Shqipëria zbret në fushë për të marrë revanshin ndaj Lituanisë pas asaj humbje të pësuar në Tiranë dhe pas
Përplasje mes lojtarëve në Argjentinë-Bolivi, shkak Messi (VIDEO) Argjentina mbrëmë në La Paz festoi kundër Bolivisë me 2: 1 dhe kështu me dy fitore hapi kualifikimet për Kupën e Botës n
Prag ndeshja me Shqipërinë, trajneri i Lituanisë: Shqipëria ka mungesa por e njohim, nuk e ndryshon lojën Kur Valdas Urbonas deklaroi në Tiranë se njihte mirë lojën e Shqipërisë dhe se e kishte kuptuar se nuk ndryshonte fizion
FORMACIONI/ Ja si pritet të rreshtohet Shqipëria ndaj Lituanisë (FOTO LAJM) Shqipëria humbi një tjetër mundësi për të marrë kreun e Grupit C4 në Ligën e Kombeve. Barazimi pa gola në Kazakistan
"Kemi fituar 10 lojtarë të rinj", Edi Reja: Do ta godasim Lituaninë te pikat e dobëta Trajneri i Kombëtares, Edi Reja, foli ditën e sotme në konferencën e zakonshme për shtyp në prag të sfidës ndaj Lituanis
Gold Ag një bashkëshort i "rreptë", çfarë i ka ndaluar grua së tij (FOTO LAJM) Edhe pak e reperi i njohur, Gold Ag, do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij, e cila është me profesion m
Kombëtarja niset drejt Lituanisë në kushte të vështira atmosferike Kombëtarja shqiptare ditën e sotme është nisur drejt Lituanisë. Pas barazimit pa gola ndaj Kazakistanit, kuqezinjtë e
TikTok ndalon së punuari në disa vende TikTok ka ndaluar së punuari në Mbretërinë e Bashkuar, Holandë dhe në Australi, teksa përdoruesit raportuan probleme me
Me kitare e daulle, si e festuan në Maqedoninë e Veriut eliminimin e Kosovës (VIDEO) Maqedonia e Veriut, me disa shqiptarë në fushë, festoi mbrëmë në ndeshjen kundër Kosovës. Triumfi 2-1 me Dardanët u jep
Shifra të larta infektimesh në vend, kaq shqiptarë me COVID-19 rezultuan sot 169 raste të reja me koronavirus u zbuluan gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar totalin e të infektuarve në 14,730.
Lajmi i mirë, 100 qytetarë fituan sfidën me COVID-19 në 24 orët e fundit 100 qytetarë kanë fituar betejën me sëmundjen e koronavirusit në 24 orët e fundit. Lajmi konfirmohet nga ministrja e
Abrashi: Duhet të azhornohemi më shumë me skemat e Rejas Në konferencë për shtyp për të folur për dy sfidat e kuqezinjve me Kazakistanin dhe Lituaninë, të vlefshme për Ligën e K