999 rezultate për

tuan

E aksidentuan pesë ditë më parë, vdes në spital 67 vjeçari Latif Latifi, banor i fshatit Gjashtë ka ndërruar jetë në Spitalin e Sarandës pas një aksidenti në rëndë pak ditë më par
Donald Trump apo Joe Biden? Për kë votuan VIP-at shqiptarë me nënshtetësi amerikane (FOTO LAJM) Votuesit amerikanë dhanë votën ditën e martë për të zgjedhur si president Donald Trumpin apo Joe Bidenin. Gara duket
Po "nuhat" fitoren? Biden: Çdo votë duhet numëruar Ndërsa disa shtete të fushës së betejës vazhdojnë të numërojnë votat dhe kufijtë mbeten të hollë, kandidati demokrat pre
Heronjtë e Vjenës! Ata që shpëtuan jetë në çastet më kritike (VIDEO) Gjatë sulmit terrorist në Vjenë, në momentet kur sulmuesit pa mëshirë shtinin me kallshnikov mbi qytetarë, policë por ed
Gjoba dhe arrestime, çfarë ndodhi me ata që kundërshtuan rregullat anti-Covid në 24 orët e fundit Policia e Shtetit ka vijuar ndëshkimet për të gjithë ata që nuk mbajnë maskën apo shkelin rregullat anti-covid. Gjatë
Na shpëtuan: Çudirat nga zgjedhjet në Amerikë Që zgjedhjet presidenciale këtë vit do të ishin të çuditshme, kjo u pa që kur Kanye ishte i bindur në thirrjen e tij të
Fituan thellë ndaj Salzburg, Bayern Munich me një rekord të ri në Champions Kampioni aktual evropian, Bayern Munich, natën e kaluar regjistroi një fitore 6:2 kundër Salzburgut në xhiron e 3-të në
Dalin rezultatet e Exit Poll-it të parë: Për kë votuan amerikanët? Kanë dalë rezultatet e para të Exit Polleve në zgjedhjet presidenciale në SHBA. Exit Pollet janë për ata që kanë votu
Erdogan telefonon dy turqit që shpëtuan një polic dhe një qytetare në Vjenë: Më keni bërë krenar! Presidenti i Turqisë, Recep Tayip Erdogan, ka telefonuar dy të rinjtë turq që jetojnë në Austri, të cilët u shndërruar n
Ndërron jetë në moshën 36-vjeçare ish futbollisti i Leeds dhe Rangers Ish-mbrojtësi i Hearts, Leeds United dhe Rangers, Marius Zaliukas, ka ndërruar jetë në moshën 36 vjeçare shkaku i një së
Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
Kodi Zgjedhor, “Ligjet” rrëzojnë Metën Komisioni i Ligjeve ka rrëzuar dekretin e Presidentit Meta për kthimin në Kuvend të ndryshimeve në Kodin Zgjedhor. D
KOSOVË/ Mbi 600 persona u raportuan të zhdukur nga viti 2018 deri tani Pas 10 ditëve, dje u arrit të gjendet Egzona Islam Ferati nga Skenderaj, e cila ishte raportuar e zhdukur. Qytetarë t
E përjashtuan nga gara për deputet, reagon Tritan Shehu dhe zbulon kush e merr vendimin Ish ministri i Shëndetësisë, Tritan Shehu ka reaguar për lajmin që qarkulloi në media se Komisioni i Vlerësimit të PD e
Nga Ervin Salianji te Tritan Shehu, cilët demokratë u përjashtuan nga gara për deputetë Komisioni i Vlerësimit të kandidatëve për deputetë pranë Partisë Demokratike ka përmbyllur procesin për përzgjedhjen e e
Liverpool bën detyrën ndaj Ajax (VIDEO) Liverpool e ka nisur me 3 pikë fazën e grupeve në Champions League. Anglezët në fakt fituan 0-1 ndaj Ajax falë një au
Dështuan, projektet qesharake që turpëruan inxhinjerët (FOTO LAJM) Gjithmonë ka njerëz që nuk e marrin seriozisht punën dhe besojnë se do ia hedhim paq. Mirëpo, “kryeveprat” e këtyre
Tentuan ta eliminonin, Andon Dhima reagon pas kapjes së autorëve (VIDEO) Biznesmeni Andon Dhima ka reaguar pas arrestimit të katër personave që dyshohet se janë autorët e atentatit që u bë në d
Tentuan të vrisnin biznesmenin Andon Dhima, arrestohen dy autorët Policia e Tiranës ka finalizuar operacionin policor e koduar "Stuhia". Janë identifikuar dhe kapur autorët me precede
Breshëri plumbash, si i shpëtuan plumbave të Lefter Zhidrus qytetarët në Elbasan (VIDEO) Të shtënat e armës automatik të Lefter Zhidrut mesditën e 24 shtatorit në Elbasan, shqetësuan banorët e lagjes dhe perso