999 rezultate për

tuan

"Festuan si të kishin marrë titullin, a e kuptoni ç'u kemi bërë?" Manchester United kishte pësuar dy gola për 10 minuta në pjesën e parë, por në të duan ata bënë mrekullinë dhe triumfuan
U martuan në fshehtësi? Arbenita reagon për fjalët në rrjet Pas shumë kohësh së bashku, Fero dhe Arbenita kanë kurorëzuar me martesë dashurinë e tyre. Lajmi u bë i ditur ditën
Festuan pavarësinë, gjobiten 4 subjekte në Durrës e Krujë Vijojnë kontrollet për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Policia e Durrësit gjatë 24 orëve të fundit, ka evidentu
Identifikohen autorët që ekzekutuan Ridvan Hysenin Zbardhet ngjarja e ndodhur mesditën e sotme në fshatin Mushan. Identifikohen autorët dhe vijon puna për kapjen e tyre
E vështirë por ia dolën! Si e shpëtuan Michelle dhe Obama martesën pas Shtëpisë së Bardhë (FOTO LAJM) Jeta për Barack dhe Michelle Obama u bë më e bukur pas përfundimit të mandatit të Barack si president dhe daljes nga Sht
Zgjedhjet në LSI, sa vota mori Monika Kryemadhi Monika Kryemadhi është konfirmuar si kryetare e Lëvizjes Socialiste për Integrim, proces i zhvilluar një ditë më parë.
Mbyllet shkolla 9-vjeçare në Sarandë, u infektuan me COVID-19 10 mësues Njësia Vendore e Shëndetit Publik në Sarandë pas rasteve të shumta të regjistruara me Covid-19 urdhëroi sot mbylljen e
Kini kujdes: Nuk respektuan masat e reja, Policia gjobit 1100 qytetarë në Kosovë Policia e Kosovës respektivisht Drejtoria Rajonale e Policisë së Prishtinës, thotë se si pjesë integrale e mekanizmave k
Basha nxjerr dokumentin: Në morg, 923 të vdekur nga Covid por u raportuan 509 (FOTO LAJM) Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thënë se vdekjet e shkaktuara nga Covid-19 në Shqipëri nuk janë raportua
Merr fund ëndrra angleze, arrestohen 69 shqiptarë që tentuan të kalonin kufirin me anije peshkimi Policia britanike ka arrestuar 69 emigrantë shqiptarë të cilët tentuan të futeshin ilegalisht në Angli, përmes një anije
COVID-19/ Denoncimi i fortë i mjekut: Vdiqën 12 persona, por u raportuan vetëm 5 Mjeku Ilir Pecnikaj ka bërë një denoncim të fortë kur deklaroi se më datë 12 tetor në spitalin “Shefqet Ndroqi”, që njih
Nuk udhëtuan dot drejt Kazakistanit, 4 arbitrat shqiptarë sjellin rastin e paprecedentë në futboll 4 gjyqtarë nga Kosova ishin zgjedhur për të arbitruar një ndeshje kryesore në kampionatin U-21, aty ku do të luhej sfida
Vuçiç: Demokratët konfiskuan Kosovën, të gjithë e kuptuan mirë atë që thashë për konfliktin e ngrirë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, deklaroi se të gjithë e kuptuan mirë, si në Perëndim ashtu edhe në Kosovë, atë q
U ftuan si çift në emision? Kiara reagon për herë të parë për lidhjen me Zerkën (FOTO LAJM) Prej dy ditësh Kiara Tito po përflitet për një romancë të mundshme me Young Zerkën. Shkaku? Gjithçka nisi nga foto
Media amerikane nxjerr listën: 25 të vdekurit që votuan në zgjedhjet presidenciale (FOTO LAJM) Gazetari Tucker Carlson i Fox New zbuloi një listë të emrave që ai pretendon se janë ndër njerëzit e vdekur që votuan në
Balla i mban krahun Ramës: Votuan raportin e Dick Marty, Basha dhe Berisha të kërkojnë falje Kuvendi ka ngurrur një komisioni të posaçëm mbi raportin e Dick Marty, i cili u bë shkak për një proces ndaj ish-krerëve
14 të vdekur brenda pak orësh nga COVID-19 në Greqi Situatë e pandemisë në Greqi është në nivele alarmante. Mediat greke duke iu referuar burimeve nga strukturat shëndetëso
U konfliktuan për një fjalë goje, 42 vjeçari goditet me sharrë Shtetasi J.A., 42 vjeç është paraqitur ditën e sotme me plage sharrë në trup në urgjencën e Spitalit të Himarës. Mëso
Gjoba dhe arrestime, si e pësuan ata që kundërshtuan rregullat anti-Covid në 24 orët e fundit Policia e Shtetit ka ndëshkuar me masën administrative 3.000 lekë 619 qytetarë të cilët u kapën teksa lëviznin pa maskat
Tentuan të "zbrazin" shtëpinë në Kavajë, policia arreston dy të rinjtë Dy të rinj u arrestuan nga policia e Kavajës, pas tentativës për të vjedhur një banesë në fshatin Gosë. Sipas bluve, dy