999 rezultate për

tuan

Nga Adriano te Cassano, 10 talentet që dështuan sipas "France Football", ka 6 italianë (VIDEO) Revista që jep "Topin e Artë" ka përpiluar një renditje të lojtarëve më premtues që nuk i kanë shfrytëzuar në maksimum a
Me zgjedhjet shtuan forcat, Rama dhe Basha në luftë "skenaresh" të gatshme Politikanët shqiptarë kanë nisur tashmë "luftën" për zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Dhe në epokën moderne ku
Konkurenti i "It's My Love" shpërthen në akuza ndaj Kikas: Më dhunuan, tentuan të më p*rdhunojnë (VIDEO) T7 disa ditë më parë ka raportuar se Qëndrim Pllana që u bë i njohur nga formati televiziv “It’s My Love” e ka akuzuar K
Mijëra mbështetës të tij u arrestuan, Navalny: Çlironi Rusinë nga "hajdutët" Udhëheqësi i opozitës ruse, Alexei Navalny, i dënuar me tre vjet burg, u bëri thirrje mbështetësve të kapërcenin frikën
Kryemadhi "kokë më kokë" me bashkëshorten e Bashës, çfarë diskutuan? Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi duket se kohët e fundit është afruar edhe me familjen e Lulzim Bashës. Ajo është shfaq
Njerëzit që "fituan" një jetë të re nga operacionet plastike (FOTO LAJM) Disa njerëz mendojnë se ndryshimi nuk është i mirë dhe kanë frikë prej tij. Sidoqoftë, të tjerët përqafojnë ndryshime të
Imuniteti nuk zgjat? Shtrohen me urgjencë në spital dy mjekët që u infektuan për herë të dytë Riinfektimi i qytetarëve me Covid është një shqetësim që është ngritur së fundmi nga specialistët shëndetësorë të Kosovë
Fituan 120 milion euro nga mashtrimi me kartat bankare, Europol arreston 4 shqiptarë Një operacion ndërkufitar i koordinuar nga Europol dhe i udhëhequr nga Policia Kombëtare Spanjolle (Policia Nacional) dh
Pacolli rrëfen se si i shpëtuan vdekjes ai dhe Milaim Zeka Kryetari i AKRsë, Behgjet Pacolli, ka rrëfyer për herë të parë njërin nga momentet më të sikletshme në jetën e tij. P
Tentuan të vidhnin dyqanin në Has, pronari i zë ritë me çifte 4 adoleshentë në Has kanë gjetur biznesin e gabuar për të grabitur. Kjo pasi dy prej tyre janë plagosur nga pronari i
Sa kushtuan vaksinat nga Pfizer? Rama habit me përgjigjen Kostoja e 1170 dozave të vaksinës Pfizer të mbërritura mbrëmjen e sotme në vendi tonë do të mbeten sekret. Kryeminist
ZYRTARE/ Kosova konfirmon miqësoren me Lituaninë Kombëtarja e Kosovës do të luajë miqësore me Kombëtaren e Lituanisë në prag të ndeshjeve kualifikuese për Botërorin 2022
Jetuan në një shtëpi me të infektuarit dhe nuk u prekën, shkenca shpjegon arsyen Në botë nuk kanë munguar rastet e personave të cilët edhe pse kanë jetuar apo qëndruar në një ambient me një të infektua
Aksident i rëndë në Elbasan, zjarrfikësja nxjerr një grua nga makina Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në aksin e rrugës kombëtare që lidh Elbasanin me Peqin. Ngjarja ndodhi
Zyrtare: Kukësi e nis merkaton me një mbrojtës kombëtareje Kukësi ka zyrtarizuar afrimin e parë dhe bëhet fjalë për një lojtar që luan në repartin e mbrojtjes. Rolandas Baravykas,
E arrestuan sapo shkeli në Rusi, shefi i BE-së kërkon nga Putin që të lirojë opozitarin Navalny Presidenti i Këshillit Evropian, Charles Michel, ka kërkuar nga presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, të lirojë figurën e
E tradhtuan komshia, aroma dhe perdet: Policia kap shqiptarin në “shtëpinë e barit” në Angli Policia e Hartlepool arrestoi 25-vjeçarin shqiptar Noni Selenica, i cili kujdesej për një fermë kanabisi në zonë pasi nj
Zbllokohet derbi (VIDEO) Erald Çinari mund të konsiderohet si njeriu derbi. Shkodrani u rikthye në fushë pas 4 muajsh si i dënuar dhe i mjaftuan
E arrestuan gabimisht, shqiptari merr 10 mijë euro dëmshpërblim Agim Murtezi u arrestua për krime lufte pasi policët e KFOR-it e ngatërruan me një shtetas tjetër. Murtezi rrëfen mom
Historia e 7 familjeve shqiptare që ndërtuan qytezën arbëreshe (FOTO LAJM) Në Kalabrinë e brigjeve të Tirrenit qyteza më e njohur dhe më e rëndësishme e “gjegëve” të zonës është Falconara Albanes