999 rezultate për

tuan

Pozat e saj joshëse shkaktuan "furtunë" në rrjet, kush është modelja e njohur (FOTO LAJM) Breana Tiesi, e lindur dhe rritur në Los Angeles, California, filloi të postonte foto në Instagram dhe shpejt fitoi sh
Pandemia "gjunjëzoi" botën, por këta njerëz vetëm shtuan miliardat Miliarderët në botë që nuk njohin kufi pavarsisht pandemisë Pandemia tronditi ekonominë e botës dhe la shumë pasoja
Shifra të frikshme! Sa shqiptarë u infektuan dhe humbën jetën gjatë muajit shkurt Muaji shkurt shënoi një rekord të zymtë sa i përket numrit të infektimeve dhe të viktimave nga pandemia e koronavirusit
Bashkë përgjithmonë: Shtatë shoqe ndërtuan shtëpi për të kaluar pleqërinë Ngjan si ato premtime që bëjmë që fëmijë, por këto shoqe në Kinë kishin planifikuar të ndërtonin një shtëpi për të kalua
Deportuan mësuesit turq, nis hetimi për 3 zyrtarët e shtetit në Kosovë Prokuroria Speciale e Kosovës ka ngritur aktakuzë ndaj tre personave nën dyshimin për “Keqpërdorim të detyrës zyrtare” d
Të dy premtuan rritje të pagës minimale, Basha për Ramën: Kollaj është ta thuash Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zhvilluar sot një takim me biznese përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, k
Pse duhet të gatuani më shpesh supë brokoli? I pasur me kripëra minerale, kalcium, hekur, fosfor dhe vitamina A, C, B1 dhe B2, brokoli është një perime e shkëlqyer p
Pse disa njerëz mund të “dëgjojnë” zërat e të vdekurve Shkencëtarët kanë identifikuar tiparet, që mund ta bëjnë një person të ketë më shumë të ngjarë të pretendojë se dëgjon z
Nga Ancelotti të Mourinho, njihuni me 10 trajnerët e mëdhenjë që drejtuan ekipe të vogla! Shumë trajner të njohur kanë lënë gjurmë duke drejtuar ekipe të mëdha gjatë karrierës së tyre. Por si çdo trajner ka ngr
Kush janë tre autorët që tentuan të eliminonin Taulant Pepajn Policia e Shkodrës ka shpallur në kërkim tre autorët e dyshuar për atentatin e ngritur ndaj 30 vjeçarit Taulant Pepaj.
Identifikohen autorët që tentuan të ekzekutojnë 30 vjeçarin në Shkodër Policia ka arritur të identifikojë autorët e sulmit me armë zjarri të ndodhur mesditën e sotme në Shkodër. Edhe pse a
Sot tentuan ta eliminonin, zbulohet e shkuara e errët e shënjestrës në Shkodër Detaje të reja mësohen nga sulmi me armë të regjistruar mesditën e sotme në Shkodër. Sipas njoftimit të policisë, sh
A mund të hanë qentë vezë? Pyetja që shumë pronarë mund të kenë A duhet t’i gatuani? Po të gjalla? Të gjithë pronarëve të qenve iu ndodhë: teksa gatuani mëngjesin për familjen dhe q
Dy vëllezërit shqiptarë kapen me 6 milionë euro kokainë në Itali Policia italiane ka vënë në pranga dy vëllezër shqiptarë të cilët u arrestuan pasi u kapën me 23 kg kokainë, me vlerë 6
Tirana bie përsëri, Laçi e Teuta presion kreut (VIDEO) Tirana është mposhtur përsëri. Pas humbjes në shtëpi me Kukësi, vjen edhe kjo me Teutën, sërish në “Selman Stërmasi”. Du
Nuk ka më dyshime! U martuan shpejt e pa bujë, Arbenita është shtatzënë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme në median online bëri bujë martesa e papritur e reperit Fero dhe modeles Arbenita Ismaili. Pavarësish
EMRAT/ U kapën në shtëpi plot me hashash, kush janë 3 shqiptarët e arrestuar në Angli Tre shqiptarë kanë rënë në pranga në Britaninë e Madhe pasi janë kapur në banesa ku kultivohej hashash. Treshja, të g
I ekzekutuan 57 pjesëtarë të familjes, shqiptari i mbijetuari rrëfen ngjarjen e rëndë (FOTO LAJM) Sot, në 13 vjetorin e pvrësisë së Kosovës shqiptari Xhvit Muqolli ka rrëfyer historinë e dhimbshme të fisit të tij. I
Takimet e Saimirit të xhiruara si film, 2 gafa në "Love Story" që nuk i shpëtuan publikut (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme u transmetua pjesa e radhës e “Love Story”-t. Saimiri kreu tre takime romantike, por ato që do të fit
Zaev i zhgënjyer, si e lanë në baltë shtetet që i premtuan vaksina Shtetet fqinje po bëhen gati për dozën e dytë të vaksinës anticovid, ndërsa në Maqedoninë e Veriut nuk dihet se cilat va