999 rezultate për

tualeti

Ja disa nga ndërtesat më të çuditshme në botë (FOTO-LAJM) Kemi parë shpesh shtëpi të veçanta por këto shtëpi që po iu paraqesim në fotot më lartë janë ndër më të veçantat. Forma
Tualeti në majë të malit (FOTO-LAJM) Ky është vendi më ekstrem për të kryer nevojat personale. Tualeti ndodhet në malet Altai në Kara- Tyurek, në një shkëmb
Pastruesit gjejnë në tualetin avionit pllaka ari me vlerë 1.1 milion dollarë Pastruesit e një avioni në Indi mbetën të habitur kur gjetën në banjë plot 24 pllaka ari, me një vlerë prej 1.1 milion d
Maskimi perfekt i Heidi Klum (FOTO LAJM) Shumica e modeleve shpenzojnë shuma të mëdha parash për të parandaluar plakjen, por Heidi Klum ka bërë të kundërtën për
Përdhunoi anglezen në tualetin e një lokali, arrestohet autori Një person i dyshuar për përdhunimin e një shtetaseje anglezë, në një lokal në zonën e Unazës së Re në Kryeqytet është a
Ky është tualeti më i shpejtë në botë (FOTO-LAJM) Për ata që shkojnë shpesh në tualet dhe janë gjithmonë në udhëtime, tashmë e kanë një zgjidhje. Një hidraulik anglez ka
Macet me qesharake të uebit (VIDEO) Një mace sulmon një qen shumë më të madh, një tjetër i hipën sipër një breshke dhe bën xhiron nëpër shtëpi, ndërsa një t
Kush e shpenzon ujin kur në shtëpi ska njeri (VIDEO) Çifti Jennifer dhe Luke iu është dashur të paguajnë disa herë fatura të pajustifikuara të shpenzimit të ujit deri në mom
Në të ardhmen, tualeti me energji diellore (VIDEO) Pas pushtoi botën me Windows, Bill Gates ka një plan të ri. Themeluesi i Microsoft ka investuar plot 5.3 milionë euro në
Gjarprit i pëlqen tualeti i fqinjit Një 28-vjeçare nga Allshvil të Zvicrës ka mbetur e shokuar kur në tualetin e saj ka zbuluar një gjarpër i cili mësohet s
Miliarderët arabë edhe tualetin e duan me ar Miliarderët arabë janë bërë maniakë pas arit, njëri prej tyre ka porositur një jaht i cili ka edhe tualetin të veshur në
Vendi më i rrezikshëm në shtëpi? Tualeti! Çdo vit, 10% e të rriturve përfundon në urgjencë për shkak të rrëzimeve në tualet. Dushi dhe vaska janë vendet më të rre
Vendi më i rrezikshëm në shtëpi? Është tualeti Çdo vit, 10% e të rriturve përfundon në urgjencë për shkak të rrëzimeve në tualet. Dushi dhe vaska janë vendet më të rre
Tualeti, vendi më i rrezikshëm i shtëpisë Duket e habitshme, por vendi që paraqet rrezik për shëndetin tonë është tualeti. Kjo sa i përket shifrave të rrëzimeve d