999 rezultate për

tualeti

Zbulohet tuneli sekret që lidh tualetin e zyrës së Tahirit me daljen nga ministria Saimir Tahiri miratoi rikonstruksionin e godinës së Ministrisë së Brendshme gjatë drejtimit të saj, por duket se ka bërë
Coca Cola dhe pastë dhëmbësh për të pastruar…tualetin! E kishit menduar të bënit ndonjëherë këtë përzjerje Bashkimi i coca-colës me pastën e dhëmbëve janë një përzjere e mi
I riu vetëplagoset në tualetin e lokalit, por policia arreston vëllanë Ditën e djeshme tre persona janë ndaluar nga Policia e Tiranës në lidhje me tentativën e vetëvrasjes që ndodhi në një lo
Hidhni uthull në tualetin e shtëpisë, dhe shihni çfarë ndodh kur të shtypni rubinetin Të gjithë përpiqemi të mbajmë shtëpinë tonë të pastër dhe higjienike, veçanërisht në vendet ku trupi ynë është më i ndje
Gjendet e vdekur një nxënëse në tualetin e shkollës në Fier (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një gjimnaz në qytetin e Fierit, ku një adoleshente është gjetur e pajetë. Ana Rina
Arredimi i tualetit, si një dhomë e vërtetë brenda shtëpisë (FOTO LAJM) Në kohët e sotme janë shtuar mënyrat e arredimit të shtëpisë sonë e bashkë me to edhe mënyrat e ndërtimit të tualeteve b
"Përgjime deri në krevat dhe tualetin e zyrtarëve të lartë", Manjani del kundër ligjit të ri Ligji i ri për përgjimet shkel privatësinë. Kështu është shprehur ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, në një tryezë ku
I riu var veten në tualetin e burgut të Rrogozhinës Një i burgosur në burgun e Rrogozhinës, është gjetur pa jetë gjatë ditës së sotme. I burgosuri me inicialet E.H., 22-
Zbardhet dëshmia e plotë e burrit që hodhi gruan nga kati i katërt: Ja si e vrava Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Ferdinand Rukon, i cili ia mori jetën g
"Goja jote po shkatërron familjen", 3 minutat e ferrit të Liljana Rukos Detaje të tjera kanë dalë nga vrasja e Liljana Rukos në Fier. Gazetari i “TV Klan”, Dashamir Biçaku ka dhënë detaje në
Ja incidenti i frikshëm që i ka ndodhur Bebe Rexhës (FOTO LAJM) Sikundër është bërë publike edhe më herët, Bebe Rexha po përgatitet për të prezantuar eventin "MTV Music Awards", por pë
Tualeti më i shtrejtë në botë, i shkrirë në flori ju fton ta përdorni (VIDEO) Me shume siguri nuk keni menduar që ndonjëherë në shtëpinë tuaj të keni një tualet të tërin në flori, dhe ndoshta ju duk
Shqiptari përdhunon adoleshenten në tualetin e diskos, shoqet e filmojnë Mediat italiane raportojnë se një vajzë 17 vjeçare ka rënë pre e përdhunimit nga një shqiptar. Ngjarja ka ndodhur në një
Dy përbërësit natyror për një tualet gjithmonë të pastër Higjena e tualetit është shumë e rëndësishme, sepse në këtë mënyrë parandaloni shfaqjen e sëmundjeve dhe viruseve të ndr
Vrau gruan në tualetin e mobilerisë, zbardhet dëshmia e burrit Sipas burimeve nga grupi hetimor, Sadetin Sula ka njoftuar vetë policinë për vdekjen e bashkëshortes së tij, Suela Sula.
27 vjeçari tenton të përdhunojë fëmijën në tualetin e shkollës Një 27 vjeçar, identiteti i të cilit nuk është bërë me dije nga policia e Fierit është shpallur në kërkim, pasi ka tentu
Tifozi 7 orë i mbyllur në tualetin e stadiumit Një tifozi anglez i ka ndodhur një gjë e pazakontë, gjatë një ndeshjeje futbolli. Në fakt kur Jamie Proctor shënoi golin
Gabimi që bëjmë me furçën e dhëmbëve Furça e dhëmbëve është një objekt me të cilin ne duhet të bëjmë shumë kujdes. Shpesh ne e lëmë atë në një ambent me furç
Ja si të qëroni një thes me patate në kohë reale (VIDEO) Teksa po presim natën e ndërrimit të viteve, padiskutim që gatimet tuaja do t'ju marrin shumë kohë. Ka shumë produkte të
Indi, 41 vjeçari gjen një krokodil në tualet Ndonëse në fillim nuk u besua, një foto që u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale, vërtetoi faktin se një krokodil ësh