999 rezultate për

tualeti

Hidhni uthull në tualetin e shtëpisë dhe shihni çfarë ndodh kur të hapni ujin Të gjithë përpiqemi të mbajmë shtëpinë tonë të pastër dhe higjienike, veçanërisht në vendet ku trupi ynë është më i ndje
Era e fuqishme ngre në qiell tualetit portative, mbi pushuesit zbrazën jashtëqitjet (VIDEO) Pushimet familjare në një park të Kolorados së Shteteve të Bashkuara, u kthyen në makth për të pranishmit, pasi filloi n
Kopertina e albumit të ri të Kanye West do të ketë tualetin e Whitney Houston Kanye West pagoi 85.000 dollarë për të licencuar fotot e tualetit me ilaçe të Whitney Houston, për t’i përdorur si imazh
Zyrtari i lartë akuzohet për vendosje kamere të fshehtë në tualetin e ambasadës Një ish-oficer i lartë detar nga Zelanda e Re është akuzuar për fshehjen e një aparati të fshehtë në banjën e ambasadës
Turp, polici tenton të dhunojë një vajzë 21-vjeçare në tualetin e kufirit Tri ditë më parë, në pikën kufitare Kosovë-Shqipëri, një zyrtar i Policisë së Kosovës ka tentuar ta dhunojë një femër të
Shkencëtarët japin alarmin: Sa rrezikoni nga tharëset e duarve Pastrimi i duarve pas përdorimit të tualetit është një nga masat më bazike higjienike. Por, a e keni ditur se përdori
Shpërthimi në Burrel, autori e hodhi tritolin nga dritarja e tualetit urrëli është tronditur mbrëmjen e sotme nga një shpërthim me tritol. Ngjarja ka ndodhur në në lagjen ‘Partizani’ shum
Kujdes! Uji që pini në shtëpi, i njëjtë si ai i tualetit Uji i ricikluar i tualetit shijon njësoj si uji në shishe. Ky është përfundimi i një studimi të Universitetit të Kalifor
U arratis nga tualeti i burgut, babai rrëfen si ish-nusja i ngriti kurth të birit Ditën e djeshme, Saimir Ahmeti u arratis nga Gjykata e Apelit te Gjirokastres dje, por u kap pas disa orësh në një puset
I riu që u arratis nga tualeti i Gjykatës merr në qafë dy policët e burgut Pas arratisjes të të riut nga tauleti i Gjykatës së Gjirokastrës, SHKB ka marrë një vendim të rëndësishëm. Mësohet se
Shtetasi britanik gjendet i vdekur në tualetin e aeroportit të Shkupit Në tualetin e Aeroportit “Aleksandri i Madh” në Shkup, mbrëmë rreth orës 04:00 pas mesnatës, është gjetur i vdekur 52 vj
Kush është i riu që u arratis nga tualeti i gjykatës së Gjirokastrës Ditën e sotme nga ambientet e Gjykatës së Gjirokastrës është arratisur një i ri, vetëm 24-vjeç. I riu i identifikuar
Si u arratis nga tualeti i gjykatës 24 vjeçari në Gjirokastër Një 24-vjeçar në Gjirokastër është arratisur nga tualeti e Gjykatës së Apelit në Gjirokastër. Ndërkohë që 24-vjeçari
E pabesueshme, në Ebay shiten kartonat e letrave të tualetit Ebay është një vend ku shitet gjithçka, shpeshherë madje edhe gjëra të çuditshme. Shembull konkret është rasti i një
Roberti rrëfen historinë: I thura këngë vajzës që shihja nga tualeti Pak e dinë, ose pak duan ta besojnë por Roberti vecse një njeri kontravers, është në radhë të parë një artist. Përpar
Pamje shokuese nga hoteli luksoz, pastruesit lajnë gota me një furçë tualeti (FOTO LAJM) Klientët e hoteleve luksoze që paguajnë deri në 370 dollarë për një natë do të mbeten të shokuar sapo të shohin këto pam
Mirela që vrau burrin në gjumë s’e do më jetën, e gjejnë rëndë në tualetin e burgut Një e dënuar në të ashtuquajturin “Burgu i grave” në Tiranë ka tentuar t’i japë fund jetës, duke u vetëhelmuar. Sipas Po
Moment i tmerrshëm, një gjarpër helmues del nga tualeti (VIDEO) Ka një numër të gjërave të pakëndshme që mund të gjesh në një tualet, por një gjarpër helmues nuk është ai që prisni.
25-vjeçarja në SHBA tenton të mbysë foshnjën në tualetin e punës Një 25-vjeçare në SHBA është arrestuar pasi është kapur në tentativë e sipër që të mbyste foshnjën e saj në tualetin e p
Mësuesja e fizikës, seks me nxënësin në tualetin e avionit (FOTO LAJM) Elanor Wilson është këto ditë mësuesja më e përfolur në Britaninë e Madhe pasi akuzohet se kreu marrëdhënie seksuale me