999 rezultate për

trupat

Ngjarja në Vlorë merr përmasa tragjike, nënë e bir mund të jenë vrarë para zjarrit Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku nënë e bir u gjetën të shkrumbuar nga zjarri që kishte përfshirë banesën e t
Turqi-SHBA, në prag përplasjes ushtarake në Siri Gazeta turke “Hurriyet” shkruan sot se se trupat ushtarake ruse po largohen nga Afrin, rajoni sirian, ku mendohet të ket
Trupat përtokë e të gjakosur, pamjet e rënda nga Kopakabana (VIDEO) Shihni pamjet e tmerrit në plazhin e Kopakabanës. Një makina ka hyrë mes turmës së pushuesve dhe ka lënë një foshnjë
Mbërrijnë në Lezhë trupat e dy motrave të vrara në Zvicër Ditën e sotme kanë mbërritur në Lezhë trupat e pajetë të dy motrave të cilat u vranë nga bashkëshorti i njërës prej tyre
Ushtria britanike shton trupat me gra dhe homoseksualë Ushtria britanike filloi një fushatë rekrutimi me kandidatë të gjinive, seksualiteteve, rajoneve, origjinave dhe besime
Fqinjët rrëfejnë si i gjetën viktimat në Obiliq Bashkëshorti dhe bashkëshortja G.M. dhe B.M. janë gjetur të vdekur në shtëpinë e vet në Babimoc tek Obiliqi,ka njoftuar
Tmerr në Zvicër, shqiptari vret gruan dhe të afërmen Dy gra janë gjetur të vdekura në Zvicër, ndërkohë që mësohet se autori i krimit është një shqiptar i Kosovës. Në Haus
TURP/ Pazaret e mjekëve të QKUK-së me trupat e vdekur të pacientëve Kur vdes një pacient në QKUK, halli i stafit mjekësor është se cili do ta kontraktojë transportin e kufomës për të marr
Sekreti 106 vjeçar, çfarë ndodhi me kufomat e Titanikut Anija u mbyt më 15 prill 1912, rreth 740 kilometra nga vendi më i afërt, dhe anija e parë për ndihmë arriti një orë e gj
Ushtare me bikini, kjo është studentja që po lufton rusët në Ukrainë (FOTO LAJM) Studentja e gazetarisë, Polina Kravchenko, 23 vjeçare nga Ukraina, u bashkua me ushtrinë ukrainase si femra e vetme në t
Berisha tregon tmerrin e viteve 90: Trupat u bënë shoshë nga plumbat Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë fjalës në cermoninë për nder të ditës së Rinise ka rrefyer momentet nga dhjetori i '
Humbën në mal, gjenden të përqafuar me njëri-tjetrin trupat e dy të rinjve Autoritet amerikane kanë gjetur trupat e Rachel Nguye dhe Joseph Orbeso, të cilët kishin humbur tre muaj më parë në mal.
Zjarri mbërthen Kaliforninë, autoritetet: Nuk identifikojmë dot trupat, janë hi dhe eshtra Zjarret vdekjeprurëse vazhdojnë të mbërrthejnë Kalifornine. Të paktën 40 njerëz kanë vdekur dhe shumë të tjerë janë shpa
Trupat ushtarake të Turqisë hyjnë në Siri Ushtarë turq dhe automjete të blinduara kanë hyrë në Siri, si pjesë e një operacioni për të cilin Ankara ka thënë që ka
Të kërcesh me trupat e vdekur (FOTO LAJM) Zhvarrosja e trupave të të afërmve të vdekur dhe kërcimi me ta mund të duket shumë e tmerrshme për të huajt. Por në
Pamje të rralla nga momenti kur trupat britanike vrasin dy ushtarët e UÇK-së (VIDEO) Më 2 korrik të vitit 1999, mijëra kosovarë kishin dalë rrugëve të Prishtinës për të festuar nëntë vjetorin e Deklaratës
Ekspertiza zbardh djegien e trinjakëve: Trupat u karbonizuan nga zjarri Është zbardhur ekspertiza mjeko ligjore për vdekjen e trinjakëve dje në Romanat të Durrësit. Sipas ekspertizës vdekja
Kështu hynë trupat britanike në Prishtinë gjatë vitit 99' (VIDEO) Pamje të rralla filmika janë realizuar nga Televizioni i Katalonisë TV3, kur trupat britanike hyjnë në Prishtinë me 12 q
Dy persona gjenden të vdekur në Koçan Dy trupa të pajetë janë gjetur në një shtëpie në fshatin Teranci të Koçanit. Trupat i ka gjetur S.M., qiraxhi në sht
Fëmijë, burra e gra shtatzëna, gjendet trupat refugjatëve që u braktisën në det (FOTO LAJM) Pamjet e tmerrshme tregojnë trupat e vdekur të grave shtatzëna dhe fëmijëve që u gjendën të vdekur në një gomone teksa i