999 rezultate për

trupat

Forcat komando të Shqipërisë shkojnë për herë të parë në Kosovë Trupat ushtarake shqiptare pas pandëmisë, do t’i rikthehen misioneve nëpër botë, si pjesë e trupave të NATO-s. Ministrja
Detajet e fundit, zbulohet kush i gjeti dy trupat e viktimave në Lezhë Lezha është tronditur ditën e sotme pasi në një fshat të saj, në në zonë të thellë janë gjetur të vrarë dy shtetas. B
12 arkëmorte, mbërrijnë në atdhe trupat e shqiptarëve që humbën luftën me koronavirusin Shqiptarët që humbën jetën në Itali kanë arritur në atdheun e tyre. 12 arkëmorte, me trupa të pajetë të shqiptarëve t
MAQEDONI/ Gjenden pa shenja jete nënë e bir Policia sot në mëngjes ka gjetur dy trupa të pajetë në një banesë në Veles. Trupat e pajetë janë gjetur në banesë në
Kujtohet masakra në Pastasellë të Rahovecit: Trupat e të ekzekutuarëve ende të pa gjetura Masakra e fshatit Pastasellë të Rahovecit është një nga më të tmerrshmet që kanë kryer forcat kriminale serbe gjatë luft
Pamje të rënda nga New York: Trupat e të vdekurve nga koronavirusi shihen në rrugë (VIDEO) Ndërkohë që shifrat e numrit të vdekjeve në SHBA vazhdojnë të rriten, trupa viktimash nga koronavirusi janë parë në rrug
E DHIMBSHME/ Infermieri tregon çfarë ndodh brenda kamionëve-morgje (FOTO LAJM) Koronavirusi po merr me mijëra jetë çdo ditë në mbarë botën. Shumë vende fillimisht nuk e morën seriozisht këtë armik të
A do të largohen trupat amerikane nga Kosova, reagon NATO Rezistenca e kryeministrit Albin Kurti ndaj mos heqjes 100% të taksës ndaj Serbisë, ka sjellë dhe presionin e Amerikës n
Trump kërkon të tërhiqen trupat amerikane nga Kosova Donald Trump Jr, djali i presidentit amerikan Donald Trump, thotë se Shtetet e Bashkuara të Amerikës duhet të largohen n
Skandal i madh në Amerikë: Oficeri i policisë kishte fotografuar kufomat e Kobe Bryant dhe të tjerëve Një skandal ka tronditur Amerikën. Disa oficerë të policisë në Los Anxhelos kanë fotografuar kufomat e basketbollistit t
"I mblodha me batanije", Haradinaj: Ju tregoj vrasjen e tre shokëve në luftë nga predhat serbe Kosova festoi 12 vjetorin e pavarësisë në 17 shkurt. Megjithatë, ndonëse sot shteti i ri i Kosovës aspiron në rrugën e i
LIVE/ Policja vrau 4 familjarët, nxirren nga banesa trupat e 5 viktimave në Gjilan (VIDEO) Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Gjilan ku një ish-efektive policie ka qëlluar për vdekje 4 anëtarë të
Aksidenti tragjik i Bryant, gjenden trupat e viktimave (FOTO LAJM) Aksidenti tragjik qw i mori jetwn Kobe Bryant, vajzws sw tij dhe shtatw personave tw tjerw ndodhi nw njw reliev tepwr tw
Nëna dhe djali nën rrënoja, shikoni pamjet e pallatit nga ku dolën trupat e pajetë (FOTO LAJM) Si pasojë e tërmetit të fuqishëm të 24 janarit në Turqi, humbën jetën nëna me djalin, të identifikuar si Gazal Say dhe Y
Kërcënohen SHBA-të : Nëse nuk tërheq trupat nga Iraku, do t’i ktheni me arkivole Lideri i organizatës terroriste Hezbollah në Liban, Hassan Nasrallah ka kërcënuar SHBA-në se nëse nuk tërheq trupat e sa
Kush e spiunoi Iranin sërish? Trupat amerikane u strehuan në bunkerë 2 orë para sulmit Trupat e Shteteve të Bashkuara në bazën ajrore Al-Asad në Irak ishin të vetëdijshëm se një sulm pritej të vinte nga Iran
Trupat turke futen në Libi, gjenerali Haftar merr qytetin e rendësishëm Forcat e gjenerali Khalifa Haftar kanë mundur të marrin qytetin e rendësishëm të Sirtes në bregun e Mesdheut duke largua
Trupat u gjetën në vende të ndryshme, vrasja enigmatike e 2 shqiptarëve në Angli Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Londër, ku raportohet se dy shqiptarë janë vrarë. Në një denoncim thuhet se dy të
Trupat tanë plaken në tre faza të ndryshme Sipas më shumë se 4000 testeve të gjakut trupat tanë plaken në tre faza të ndryshme. Studimi gjithashtu na konfirmon
"Shtëpitë janë ndërtuar shto ujë e shto miell", media italiane: Do i nxirrnin trupat me duar! E gjithë bota ktheu shikimin nga Shqipëria pas tërmetit tragjik që goditi vendin me 26 nëntor. Me 50 viktima dhe mbi