999 rezultate për

true

Premtonte tapitë në këmbim të lekëve, në kërkim vlonjati mashtrues Policia ka shpallur në kërkim një shtetas në Vlorë pasi akuzohet për mashtrim. Policia bën me dije se ai është shtet
Sloganet mashtruese Në secilën palë zgjedhjesh, edhe këtë herë partitë politike kanë dalë me slogane përmes të cilave ato dëshirojnë një lid
KLSH kallëzon 2 ish-Regjistrues dhe specialistin e ZVRPP Kolonjë Kontrolli i Lartë i Shtetit ka kallëzuar në prokurori 2 ish-Regjistrues dhe 1 specialist të Zyrës së Regjistrimit të Pas
414 fermerë mashtrues me grantet në buqësi, fillojnë hetimet Dyshimi për falsifikim të dokumenteve e ka shtyrë Agjencinë për Zhvillim të Bujqësisë që gjatë vitit 2016 të iniciojë he
E bukur edhe pa make up? Ja çelsi Estetistët japin disa këshilla të thjeshta që mund të bëjnë të dukesh më e bukur edhe pa grim Laje fytyrën çdo mëngje
Mban 27 litra birrë në dy duar, bëhet kampion bote (VIDEO) Birrën në Bavari e marrin shumë seriozisht, dhe garat që e përfshijnë atë në këtë zonë janë nga më të ndryshmet. Vetë
Mashtruesi që u bë Mbret i Shqipërisë dhe i shpalli luftë Malit të Zi Më 13 gusht 1913, Otto Witte, aktor e akrobat, shpalli se ishte kurorëzuar mbret i Shqipërisë. Në vitin 1913, disa musl
Ideoi vjedhjen e kasafortës me vlerë 100 mijë euro, kush është pastruesja “skiftere” Vetëm pak ditë më parë në një hotel në rrugën e Dibrës u krye një grabitje ku u mor një kasafortë e cila përmbante sende
Grabitën kasafortën me ar, kush është pastruesja “skiftere” në arrati Policia e Tiranës ka vënë në pranga dy shtetas Eduart Ngota, 32 vjeç dhe Zenel Dama 27 vjeç në kuadër të operacionit të
Premtonte punë, mashtruesja nga Vlorë përfitoi 40 mijë euro Policia ka venë në pranga një 51-vjeçare me akuzën “mashtrim”. Policia bën me dije se 51-vjeçarja ka rënë në pranga
Festa e Ilindenit, Ivanov fal nga kryerja e burgut vrasësit, hajdutët dhe mashtruesit Tre të dënuar nga burgu i Idrizovës që janë të burgosur për vrasje, por edhe të dënuar për vjedhje dhe mashtrime, janë f
Suprizat e veçanta në dasmën e Turit dhe Orindës (VIDEO) Orinda Huta u shfaq në dasmë si një nuse shumë e thjeshtë dhe e ëmbël. Ajo dukej përrallore dhe Turi nuk u përmbajti
Conte: Diego Costa dhe agjendi i tij janë mashtrues Conte, sot e theu heshtjen e tij rreth çështje Costa dhe e bëri të qartë se Kostas dhe agjentit të tij u është thënë që
I zhvati 70 mijë euro për vizë kanadeze, dënohet mashtruesi nga Tirana Fatmir Alla është dënuar nga gjykata për veprën penale mashtrim duke përfituar 70 mijë euro pasi hiqej si punonjës ambas
Ndahet nga jeta në moshën 39-vjeçare aktori i njohur Aktori amerikan, Nelsan Ellis i njohur për rolin që ka luajtur në serinë e famshme HBO True Blood, ka ndërruar jetë në
Demonstruesit në Hamburg bllokojnë Melanian Stephanie Grisham, zëdhënësja e Zonjës së Parë të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Melania Trump ka njoftuar se gruaj
"Kinezi" i Interit është një mashtrues, ndryshe nga i Milanit Inter nuk ka ndërmend të lënë Angel Di Maria të shkojnë te Milani. Për këtë zikaltrit kanë nisur ofensivën ndaj argjen
Edhe Vasilit i kthehet keq Ramës: Ja çfarë donte të bëntë kryemashtruesi Prej disa ditësh tashmë, Kryeministri Rama ka deklaruar në mitingjet e tij elektorale se krisja mes koalicionit qeverisë
Manjake e mashtrues, dy shkrimtarët ish- të dashur shpërthejnë në akuza live Përballja e sotme në “Më zemër të Hapur” mes dy shkrimtarëve dikur të dashur, është shoqëruar jo vetëm me akuza të rënda
Ronaldo "mashtrues" si Messi, ka fshehur 14.7 milionë euro Cristiano Ronaldo mund të ketë të njëjtin fat si Lionel Messi. Ylli portugez akuzohet nga autoritet në Madrid se ka fshe