999 rezultate për

true

Dëbora bllokon veriun e Shqipërisë, si paraqitet situata në Kukës Veriu i Shqipërisë vazhdon të jetë i bllokuar nga reshjet e daborës të cilat nisën mbrëmjen e së hënës. Deri në këto
Njihuni me këtë dështim të Ministrit Ismaili Ka më shumë se pesë muaj që e ka marrë drejtimin e Ministrisë së Shëndetësisë, por nënkryetari i PDK-së, Uran Ismaili, e
Drake suprizon pastruesen e hotelit me 10,000 dollarë Drake ka thënë se ai e do vetëm shtratin dhe nënën e tij, por duket se ai e do edhe Miamin. Pasi ka lexuar një storie
Nuk paraqitet në gjykatë, "supermashtruesja" mashtron për Shën Valentin Klodiana Kuqi ditën e sotme duhej të paraqitej para togave të zeza, por nuk kjo gjë nuk ka ndodhur. Mësohet se ajo ka
Borëpastrueset i kthejnë gjelbërimin dhe e bëjnë gati Zeqir Ymerin (FOTO LAJM) Bora e Kukësit mbushi gjithë sipërfaqjen e stadiumit “Zeqir Ymeri”. Në mëngjes situata dukej e rënduar, por borëpastr
Pronari i shtëpisë masakron me thikë pastruesen 19 vjeçare Trupi i pajetë i një vajze u gjet në katin e dytë të një ndërtese në rrugën “Brioschi 93”, në Milano, nga policia Italia
Provojeni “pastruesin” natyral të gojës! Të gjithë duam të kemi dhëmbë perfektë. Më poshtë, albeu.com.ju sjell një recetë se si të arrini këtë gjë. Përbërësit
Kryemadhi sulmon Ramën për 12 miljet e falura Greqisë: Mashtrues! Ditën e sotme mediat greke zbuluar detajet e parë në lidhje me takimete njëpasnjëshme të Kotzias dhe Bushatit. Ndrys
Kina krijon pastruesin më të madh të ajrit në botë kundra ndotjes Zyrtarët kinezë kanë zbuluar atë që mendohet të jetë pastruesi më i madh i ajrit në botë, sipas raporteve të qeverisë. P
Shiste apartamentet disa herë, kapet mashtruesi i shumëkërkuar Policia ka vënë në pranga një 55-vjeçar, banues në Tiranë. Ai është arrestuar për akuzën "mashtrim" pasi ishte shpallur
I dënuar me dhjetë vjet burg, në pranga himarioti mashtrues Policia ka vënë në pranga një 51-vjeçar në Borsh, i cili rezulton i dënuar me 10 vite burg, për veprën penale ”Mashtrim”
Kina ndërton pastruesin më të madh të ajrit në botë (FOTO LAJM) Kina ka ndërtuar kullën më të madhe të pastrimit të ajrit në botë dhe ky është një lajm veçanërisht i mirë, pasi Kina ës
Zbardhet veriu i Shqipërisë, reshjet e vrullshme të dëborës pushtojnë vendin Pjesa veriore e Shqipërisë është përfshirë sot nga reshje intensive dëbore. I gjithë qarku i Kukësit është përfshirë
Protesta në Athinë kundër bisedimeve Maqedoni-Greqi për çështjen e emrit (VIDEO) Gjatë vizitës së zv.kryeministrit Bujar Osmani në Athinë, deputetë ultranacionalistë të djathtë të partisë Agimi i Artë
Arrestohet mashtruesi që turpëroi kryetar komunash dhe drejtorë shkollash SH. A.(28 vjeç) nga Komuna e Ferizajt i dyshimtë për mashtrime në emër të organizatës gjermane GIZ është arrestuar nga p
SHBA kërcënon hapur Haradinajn për Specialen Shtetet e Bashkuara të Amerikës e kanë përcjellë alarmin tek autoritetet e Kosovës se mund të vihet në funksion “Plani B
Pamje shokuese nga hoteli luksoz, pastruesit lajnë gota me një furçë tualeti (FOTO LAJM) Klientët e hoteleve luksoze që paguajnë deri në 370 dollarë për një natë do të mbeten të shokuar sapo të shohin këto pam
Ministria e Arsimit kundërligjshëm mban tre ushtrues detyre Që nga muaji tetor i vitit 2015 nuk është zgjedhur sekretari i përgjithshëm në Ministrinë e Arsimit, Shkencës dhe Teknol
Mijëra demonstrues kërkuan dorëheqjen e Netanyahut në Izrael Mijëra izraelitë kanë marshuar nëpër rrugët e Tel-Avivit duke kërkuar dorëheqjen e kryeministrit, Benjamin Netanyahu, pë
Policia arreston 40 mashtrues Policia rajonale e Gjilanit ka njoftuar se ka indetifikuar 40 persona të cilët kanë inskenuar aksidente të ndryshme, me