999 rezultate për

true

Aktakuzë ndaj katër personave në Skenderaj për veteranët mashtrues Prokuroria Themelore në Mitrovicë – Departamenti i Përgjithshëm, ka ngritur aktakuzë, në Gjykatën Themelore në Mitrovicë
2 800 euro për në Amsterdam, arrestohet drejtuesja mashtruese e një agjensie turistike Pavarësisht denoncimeve të shumta kundër disa agjensive turistike mashrtuese, rastet e tilla vijojnë të mbeten problemat
OVL-UÇK flet për veteranët mashtrues Është çështja për të cilën më së shumti flitet në Kosovës. Listat e fryra të veteranëve të luftës. Me këto lista po d
Mund ta keni parë në Tiranë, ky është italiani mashtrues i arrestuar dje (FOTO LAJM) Personi që shihni në foto është 47-vjeçari italian Pasquale Scalise, i cili u arrestua pak ditë më parë në Tiranë për ma
Kapet në Tiranë mashtruesi italian, ishte dënuar me 11 vite burg Një 47-vjeçar italian është vënë sot në prangat e policisë së Tiranes, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Burime zyrtar
Kujdes, këta tre lloje njerëzish më mirë të mos i afroni në jetën tuaj Nëse dëshironi të jetoni i qetë dhe i lumtur, duhet që disa lloje njerëzish të mos i mirëprisni në jetën tuaj. Për të
Shpërthen në rrjet Fjolla Morina: Legen, mashtrues Konflikti që nisi nga një video e publikuar në Instagram, ka përfunduar në tone të ashpra ditën e sotme mes këngëtares F
EMRAT/ Arrestohen një grua dhe një burrë mashtrues në Tiranë Dy raste të veçanta mashtrimi në Tiranë, kanë përfunduar në duart e Policisë. Ndërsa për rastin e parë, burri u ekstr
Ishte kurioz si i pastrohej shtëpia por u habit kur pa pastruesen zhveshur (VIDEO) Shumë njerëz nuk e dinë si u pastrohet shtëpia, por një person, i shtyrë nga kureshtja vendosi ta zbulonte dhe ajo që ës
EMRI/ Shkarkohet Drejtori Hipotekës së Sarandës Shkarkohet nga detyra Drejtori Hipotekës së Sarandës Gledis Duka. Duka u akuzua nga Partia Demokratike se ishte emeru
Kënga e famshme e Kantes, reagon mesfushori: Nuk jam mashtrues N'Golo Kante ka qenë një nga personazhet më të veçantë të Kupës së Botës. Në jetën e përditshme ai njihet si një njeri i
Zbulohen 40 mashtrues në Ministrinë e Brendshme të Maqedonisë Në emisionin Click Plus, ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski zbuloi se 40 persona të punësuar në Ministrinë
Gucati nuk ndalet, kërkon falje për mashtruesit dhe rivlerësim të veteranëve Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVLUÇK), Hysni Gucati, ka kërkuar që p
Thaçi: Vetëm 12 mijë ushtarë ka pasur UÇK-ja, të tjerët janë mashtrues Agjencia Kundër Korrupsionit ka organizuar një Konferencë Rajonale Kundër Korrupsionit e cila po mbahet sot në Prishtinë
Qeshni me zë, mësoni si bëhen nga dështakë në këngëtarë mashtrues (VIDEO) Sot numri i këngëtarëve është shumë i madh por shumë prej tyre janë në të vërtetë dështakë. Publiku shpesh ankohet pë
Delawie: Shqetësohuni të dini nëse ka veteranë mashtrues që po vjedhin qytetarët Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovë, Greg Delawie nuk deshi të komentoj lidhur me çështjen e dorëhe
Edhe Komandant Sokoli del të jetë veteran mashtrues Listat e Prokurorisë Speciale kanë nevrikosur tej mase një numër të madh të veteranëve të UÇK-së që ishin përfshirë në t
Prokuroria nxjerr 32 veteranët mashtrues që janë nga fshati i Hashim Thaçit Tridhjetedy veteranë të rrejshëm nga fshati i presidentit, Hashim Thaçi, Burojë, gjenden në listën e Prokurorisë. Katër
Zeka tregon pse i publikuan listat e veteranëve mashtrues Deputeti i NISMA-s, Milaim Zeka, ka folur rreth bllokadës dhe mosfunksionimit të Kuvendit të Kosovës. Zeka tha se në
Turp, veterani më i vjetër nga Skënderaj në listat e mashtruesve Mëngjesin e sotëm 85-vjecari nga fshati Plluzhinë i Komunës së Skenderajt, Hasan Tahiri, ish-luftetar i UÇK-së, kishte m