999 rezultate për

true

Gjykata jep 10 vjet burg për dentisten mashtruese Gjykata ka dënuar me 10 vite burg stomatologen Olesia Duka, e akuzuar nga prokuroria e Durrësit për veprën penale të “Ma
Ambasada: Fitues të Lotarisë amerikane, kujdes nga mashtruesit Ambasada amerikane në Tiranë me anë të një postimi në profilin zyrtar të Facebook ka bërë një njoftim të rëndësishëm duk
Kaq vite burg kërkohet për dentisten mashtruese Gjykata e Shkallës së Parë në Durrës ka dhënë pretencën për stomatologen Olesia Duka, e cila akuzohet për mashtrim. Në f
Metamorfoza e një mashtruesi Pra, mashtruesi bëhet i korruptuar, pastaj me anë të fuqisë monetare dhe korrupsionit ecën n
Nuk ka fund telenovela, piktori “mashtrues” i infiltruari i Vizion Plus? (VIDEO) Historia e të riut Edlir Reka që mashtroi me mijëra njerëz vazhdon. Së fundmi, thuhet se e gjithë loja e tij ka qenë një
Përfundon seanca për veteranët mashtrues, flet Gucati Kryetari i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati ka thënë se në rastin për “veteranët mashtrues”, fajet i ka politika. Sipas Gucat
Arrestohen dy mashtruesit e emigrantëve në Lezhë Policia e Lezhës ka vënë në pranga dy persona, pasi në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kundrejt shumës monetare 1.000 euro
Kjo pastruese punon nudo në shtëpi dhe paguhet 50 euro ora Mund të duket e çuditshme por kjo 25 vjeçare e ka profesion pastrimin e shtëpive duke ndejtur nudo. Emily Nikols ësht
Policia arreston mashtruesin me patentë të falsifikuar Pas një informacioni, adresuar Policisë së Shtetit në rrjetet sociale mbi një shtetas që drejtonte mjetin me një patentë
Aksion në Tiranë, 13 të arrestuar dhe 12 në kërkim Prokuroria e Tiranës ka regjistruar procedimin penal për disa persona, të dyshuar për krijimin e skemave mashtruese me q
“Zhduken 8 borëpastruese në Pukë” Shumë nga fshatrat në veri dhe juglindje të Shqipërisë janë në pushtetin e temperatuave të ulëta dhe dëborës. Por pik
Shqiptari i bën rreng edhe "mashtruesit" me akulloret në Turqi (VIDEO) Të shpeshta janë videot që shohim nga Turqia kur dikush blen akullore dhe nuk mund ta kap atë pasi shitësi manovron buku
Ngircë në Qafën e Llogarasë, asnjë borëpastruese në terren Bora dhe moti i ftohtë kanë sjellë probleme në disa akse kryesore të vendit, ndërsa një nga pikat më problematike është
Vettingu i pedagogëve, fillon tmerri për kopjacët dhe mashtruesit me punimet shkencore Protesta e studentëve largoi Lindita Nikollën nga drejtimi i dikasterit të Arsimit…. Ndonëse u shkarkua pa vullnetin e s
"Je mashtruesi më i madh, e ke bërë komunizëm", studenti shpërthen kundër Ramës Studentët e pranishëm në mbledhjen që po zhvillohet me kryeministrin Edi Rama në Universitetin e Vlorës, vijojnë të bëjn
Duket si njeri i mirë por burrë më mashtrues se ky nuk njeh bota (FOTO LAJM) Kjo është si një përrallë e pabesueshme e gënjeshtrave dhe mashtrimit për publikuan, kur një grua zbuloi se burri i saj
Fuga: Një profesor ka më pak kompetenca se sa pastruesja e fakulteteve Nga Artan Fuga I gjithë sistemi menaxhues i arsimit të lartë në Shqipëri ka rënë, është jofunksional, pa përgjeg
Reshjet e borës sjellin problemet e para, izolohen disa fshatra Ulja e temperaturave ka sjellë reshje bore në disa zona malore në vend, ndërkohë që kanë filluar edhe problemet e para.
Kurti sulmon Haradinajn: Mashtruesi nuk jep dorëheqje Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, në një konferencë për medie, ka thënë se qeveria e vendit ka dështuar në
Zbulohet lidhja e Damian Gjiknurit me mashtruesin indian? (FOTO & VIDEO) Një ngjarje e cuditshme është bërë pjesë krejt papritur e jetës publike të Ministrit të Infrastrukturës dhe Energjisë, D