999 rezultate për

trotuar

PS: Vizioni i Lulit nuk arrin as deri tek mirëmbajtja e trotuareve PS me anë të deputetit Artan Gaçi, tha se Lulzim Basha gjatë kohës që ishte në krye të Bashkisë së Tiranës, u bëri qytet
Ja se si sms-ja i kushtoi jetën (VIDEO) Një sms i kushtoi jetën këtij të riu i cili në momentin që po shkruante sms, në mënyrë të befasishme është gotitur nga n
Vdes efektivi i policisë, përplasi kokën në trotuar pasi e qëlluan me grusht Update - Të tjera të dhëna janë bërë me dije nga uniformat blu të Tiranës, lidhur me ngjarjen e rëndë që ka ndodhur sot
Fjalët e fundit të policit francez para ekzekutimit Vazhdojnë të publikohen detaje të reja nga sulmi i djeshëm në Paris ku humbën jetën 12 persona. Si duket, më e dhimbs
Terrori nga plaku i borës (VIDEO) Stina e dimrit dhe kryesisht vendet ku bie borë kanë tradicionale burrin prej bore, por në Boston duket se ky personazh
Aksidenti, makina përfundon në trotuar pranë bashkisë (FOTO-LAJM) Një aksident fatmirësisht pa pasojë ka ndodhur në orët e vona të së martës pranë bashkisë së Tiranës, ku nga shpejtësia
Tv Klani godet Bashën: Tirana e vitit 2014 konkuron me Kandaharin (VIDEO) Mbështetësi kryesor i Lulzim Bashës duket se po merr kthesën. Në fakt, po merr kthesë apo thjesht po jep sinjal mbetet t
Olta Xhaçka! Ti mirë që parkove mbi trotuar po ne ku do kalojmë?! (FOTO) Deputjetja e Partisë Socialiste Olta Xhaçka shkel rregullat e qarkullimit rrugor teksa ndodhet në sallën e Kuvendit Popu
Rama: Operacioni i çlirimit të trotuareve, në ndihmë të qytetarëve që ngrenë zërin Në orët e para të ditës, kryeministri Rama ka përcjellë një tjetër mesazh në rrjetin social "Facebook", në lidhje me çli
Rama: Vijon në Tiranë shkulja e çibaneve që mbinë kudo nëpër trotuare Vijon aksioni i INUK për prishjen e objekteve që kanë zënë hapsirat publike dhe trotuaren në qytetet e Shqipërisë dhe kr
Trotuar vetëm për përdoruesit e telefonave Disa vende kanë korsi për biçikleta, të tjerët për motoçikleta, por ndodhet vetëm një vend të Kinë që përmban një lloj k
Shpendi e parkon makinën në trotuar (FOTO LAJM) Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti e parkon makinën e tij në trotuar. Makina e të parit të Prishtinës është parë e
Të rinjtë i kërkojnë Ahmetit të çlirojë qendrën nga makinat (FOTO-LAJM) Disa studentë të arkitekturës protestuan sot në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë lidhur me parkimet e veturave në vende
Rama në këmbë për në kryeministri (VIDEO) Nuk është hera e parë që Edi Rama shkon në këmbë në punë por mediat kanë publikuar sërish sot një video e cila tregon pa
Banorët e Laknasit në protestë për rrugën Banorët e fshatit Laknas protestuan këtë të enjte për rrugën që po ndërtohet pasi ata pretendojnë se kompania që po krye
E godet makina, vdes 55-vjeçarja Një grua 55-vjeçare nga Peja ka humbur jetën pasi është goditur nga një automjet, që drejtohej nga një 17-vjeçar, i cili
Aksidenti, makina përfundon në dyqan Ka tentuar t’i shmanget përplasjes me anjë automjet tip "Smart" që i ka hyrë keq, dhe ka prerë timonin drejt trotuarit d
Lirohen trotuaret në njësine 11 Policia Bashkiake zhvilloi të mërkurën një aksion për lirimin e hapësirave publike, kryesisht trotuareve në njësinë bash
Shitësit ambulantë bllokojnë trotuaret Pushtimi i trotuareve nga shitësit ambulante ne kryeqytet vijon te jete nje nga fenomenet me shqetësues per banoret. Ky
Prostitutat që i paguajnë taksën e trotuarit Camorra-s Një 32-vjeçare bullgare mori dy plumba në këmbë pasi nuk pranoi te paguante bosin e Camorra-s per te qendruar ne trotuar