999 rezultate për

trotuar

Aksident në Don Bosko, makina përplas kalimtarët (VIDEO) Një aksident i rëndë i ndodhur vetëm pak minuta më parë në zonën e “Zogut të Zi” në kryeqytet te kryqëzimi i “Don Boskos
Parkuan mbi trotuare, ja si përfunduan “të fortët” me makina luksoze (FOTO LAJM) Të kesh një makinë luksoze nuk do të thotë që të kesh të drejtë të bësh çfarë të duash. Janë jo të pakta rastet kur
Regjimi i Asadit ka trotuar për vdekje afër 13 mijë persona Rrjeti Sirian për të Drejtat e Njeriut ka bërë me dije se në gjashtë vitet e luftës civile, regjimi i Asadit ka vrarë pë
Del videoja, ja reagimi i Lindës dhe Veliajt kur Rama pengohet të trotuari (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është penguar ne një nga pllakat e trotuarit shumë pranë rrethimit të sheshit, një dite me pare.
Makina në Amsterdam hidhet në trotuar dhe shtyp këmbësorët (FOTO LAJM) Të paktën 5 persona janë lënduar rëndë kur një automjet u hodh në këmbësorët para stacionit qendror hekurudhor në Amster
"Ambulanca erdhi dhe iku, trupi i vajzës ka mbetur mbi trotuar", rrëfimi shokues i dëshmitarëve Mbrëmjen e sotme raportohet se një vajzë ka humbur jetësn pasi është hedhur nga kati i pestë i një pallati në zonën e Ti
Momenti dramatik kur shoferi i droguar i Nju Jorkut shtyp këmbësorët në trotuar (VIDEO) Nje video tmerruese nga incidenti i New York-ut eshtë publikuar së fundmi. Pamjet dramatike tregon momentin kur shof
Momenti fatal kur makina futet në trotuar dhe shtyp këmbësorët në "Times Square" (VIDEO) Një vajzë 18 vjeçare ka humbur jetën dhe 22 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi një makinë me shpejtësi të lar
Aksident në Durrës, makina përplas tjetrën dhe përmbyset mes trotuarit Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të Durrësit, ku janë përfshirë dy automjete, njëri prej të cilëve dhe është për
E plagosi dhe e la në trotuar, arrestohet 21- vjeçari në Durrës Policia ka vënë në pranga një 21-vjeçar në Durrës, pasi dyshohet si autori i plagosjes me thikë të një 42-vjecari, i cil
I plagosur dhe pa ndjenja në trotuar, dërgohet urgjentisht në spital durrësaku Policia e Durrësit ka gjetur mesnatën e djeshme një person të shtrirë në lagjen nr.1 të këtij qyteti. Policia bën me
“Range Roveri” del mbi trotuar dhe përplas për vdekje 35-vjeçarin (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Elbasan ku humbi jetën një 35 vjeçar pasi u përplas për vdekje nga nj
Pamjet tmerruese kur sulmuesi i Londrës shtyp dy këmbësorët në trotuar (VIDEO) Ky është momenti rrëqethës kur sulmuesi Khalid Masood mori përpara me makinën e tij dy këmbësorë në Londër pranë Parlame
Taulant Balla parkon mbi trotuare, 8 gjoba pa paguar Të biesh në hall me njeriun që bën ligje, por që nuk i zbaton. Ky është halli i policisë së shtetit me deputetin e mazho
Njohu online një burrë dhe doli me të, gjendet e vdekur në trotuar 16-vjeçarja në Angli (FOTO LAJM) Një 16-vjeçare Leonne Weeks, është gjendur e vdekur në një trotuar në Rotherham të Anglisë, ndërsa shoqet e saj kanë thë
Rruga “Don Bosko” me trotuare të reja dhe infrastrukturë moderne Banorët e zonës së Don Boskos në kryeqytet kanë tashmë një rrugë më të mirë, që ofron vendqëndrime të dedikuara për mjet
TRAGJIKE/ Si e shtypi 90-vjeçari italian estetistën shqiptare (FOTO) Jetonin prej disa vitesh në Itali, por nuk e kishin menduar se një aksident tragjik do t'ju prishte të gjitha atë që kis
Shoferi kthen kamionin në varkë, ja për sa lekë kalon në anën tjetër të rrugës (VIDEO) Për shkak të përmbytjeve, një shofer kamioni ka menduar ti japë zgjidhje këmbësorëve të bllokuar në rrugë të ndryshme të
Parkoi makinën gabim. A u gjobit ministrja Kumbaro? Ministrja e Kulturës i ka shpëtuar një gjobe nga ana e policisë, pasi shoferi i saj personal ka parkuar mjetin në trotua
Përmbytje edhe në Durrës, ja rrugët e bllokuara Reshjet e dendura të shiut gjatë mbrëmjes së të dielës kanë shkaktuar problem në qytetin e Durrësit. Për pasojë shumë