999 rezultate për

tronditese

Detaje tronditëse, si u ekzekutua Fatos Ferracaku në Shkodër Qyteti i Shkodrës është tronditur mesditën e sotme nga një krim i dyfishtë, ku si pasojë e plumbave ka humbur jetën Fato
Donin ta tridhnin para se ta vrisnin, fakte tronditëse nga masakrimi i yllit brazilian Detaje të reja dalin në dritë për vrasjen e futbollistit brazilian të Sao Pauylos, Daniel Correa. Media braziliane kanë
Eto’o në telashe, zbulohet ngjarja tronditëse Samuel Eto’o është në një telash të vërtetë. Gjykata e Madridit ka pranuar kërkesën e një vajze të re 18 vjeçare për njo
Nxorri foto në instagram por i dashuri i saj zbuloi diçka tronditëse (FOTO LAJM) Meagan Barnard vuan nga lymphedema, një sëmundje e pashërueshme që i shkakton këmbës së djathtë një rritje të dyfishtë n
Tronditëse, boksieri 49-vjeçar ndërron jetë gjatë ndeshjes Një ndeshje boksi e zhvilluar në Tajlandë ka përfunduar në mënyrën më të keqe të mundshme. Boksieri 49-vjeçar Kristi
Dëshmia tronditëse e shoferit të Bechtel Enkas, punoja 30 orë pa pushim Driton Asani, i akuzuar për veprën penale të rrezikimit të trafikut publik, ku si pasojë mbetën të vdekur dy persona, so
Dëshmia tronditëse: Jam e dashuruar dhe do të martohem me një fantazmë Një grua që është në lidhje me një fantazmë thotë se ai i ka propozuar asaj dhe se dëshiron të ketë fëmijë me të. Ame
Detaje të reja tronditëse për vrasjen e gazetarit, Britania kishte dijeni Çështja e Jamal Khashoggi, gazetarit saudit të vrarë në konsullatën e shtetit të tij në Turqi akoma po vazhdon të jetë t
Orgji me 5 femra në hotel, del videoja tronditëse e politikanit të njohur (VIDEO) Një video-skandal i një politikani të martuar ka tronditur korridoret e politikës në Brazil. Fjala është për Joao Dor
Detaje tronditëse nga makina e gjakosur në Shkodër, kush është Artan Koçeku? (FOTO LAJM) Policia e Shkodrës në fshatin Shtoj i Vjetër në afërsi të shinave të trenit ka gjetur një fouristradë të bërë "shosh" ng
Prokurorët arrijnë në konkluzione tronditëse nga vrasja me telekomandë e Haxhi Ahmetit 61-vjeçari Haxhi Ahmeti u vra të dielën në mënyrë të sofistikuar në shtëpinë e tij në Smolicë të Gjakovës. Eksploziv
Vajza vdiq pas plagëve në bark, dyshimet tronditëse se e vrau nëna e saj Një vajzë vetëm 13 vjece ka shkuar me plagë mbrëmjen e sotme në spital ku dhe ka humbur jetën. Sipas mjekëve ajo kish
Vrau me bukë në gojë tre persona, kryetari i bashkisë tregon detajet tronditëse Eshtë kthyer në masakër, ngjarja e ndodhur në Mat, ku kanë gjetur vdekjen 3 persona dhe është plagosur një person. Ng
U vranë me bukë në gojë, detaje tronditëse nga krimi në Mat Mati është tronditur pasditen e sotme nga të shtëna armësh ku nga të dhënat paraprake të policisë mbetën të vrarë dy
Vdiq pas dhimbjeve të stomakut, më pas mjekët mësojnë të vërtetën tronditëse Një vajzë vetëm 18 vjeç dhe shumë e shëndetshme është gjetur e e vdekur nga miqtë e saj në kampusin e Universitetit.
TRONDITËSE/ Gazetarja para se të vritej është përdhunuar Vrasja brutale e një folëseje televizive ka tronditur të gjithë Bullgarinë, e ka sjellë një valë reagimesh të menjëhersh
Tronditëse, trupi i pajetë i gazetares gjendet në park Një gazetare nga Bullgaria, Viktoria Marinova është gjetur e vdekur në një park në qytetin e Ruse pranë lumit Danub, shk
Akuza tronditëse: Një vajzë u përdhunua në sy të të fejuarit në Shkodër Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka treguar në News24 një rast përtej imagjinatës. Sipas tij në Shkodër këtë javë një vaj
De Rossi lëshon deklaratën "tronditëse": Vuaj prej dy vitesh Roma ditën e djeshme ka fituar derbin e kryeqytetit italian, kundër Lazios me rezultat të thellë 3-1. Por pas kësaj
Dëshmia tronditëse e oficerit Nuhu, Basha tregon emrat: Ja kush duhet të dalë para drejtësisë Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar ditën e sotme pas dëshmisë tronditëse të dhënë nga oficeri Emiljano Nuhu i cili ës