999 rezultate për

tronditese

"Do gjenden çanta të zeza nëpër Tiranë", paralajmërimi i frikshëm i analistit Analisti Lorenc Vangjeli, ka parashikuar një të ardhme të zymtë pas djegies së mandateve nga ana e opozitës. Sipas t
Dëshmi tronditëse: Do fshihnin trupin, e sillnin vërdallë nëpër qytet minatorin Eshtë siguruar dëshminë tronditëse të një gruaje, bashkëshorti i së cilës, Shahin Peti, ka humbur jetën në një galeri të
Tronditëse, nëna hidhet nga ura me djalin 10 vjeç (VIDEO) U hodh nga një prej urave më të larta në Kolumbi, duke marrë me vete edhe djalin 10 vjeç. Një hedhje nga mbi 100 metra l
Detaje të reja, një mesazh në telefon zbuloi ngjarjen tronditëse Shtatë nga tetë adoleshentët e arrestuar ndodhen në ambientet e paraburgimit në Durrës, në pritje të vendimit që do të m
Tronditëse, 30% e kosovarëve kanë më pak se 2 euro në ditë Pagat më të larta në Kosovë dhe të ardhurat e ulëta në kategorinë sociale e të pensioneve, po konsiderohet se është një
Tronditëse, nxënëses shqiptare i vendosin një vulë në Kroaci (FOTO LAJM) Në shkollë Ekonomike-byroteknike të Zarës, dje një djalë i klasës së parë të shkollës së mesme me një objekt të skuqur n
Njëri, futbollist i Besës! Dëshmia tronditëse nga përdhunimi i 13 vjeçares në Kavajë Dëshmi të reja janë zbardhur nga ngjarja e rendë që ka ndodhur gjatë dy muajve të fundit në Kavajë, ndërsa shtatë të rin
Vajzën e merrnin me radhë në shtëpi! Përdhunuesit rrëfejnë detajet tronditëse Shtatë adoleshentët nga Kavaja të akuzuar për përdhunimin e një 14-vjeçareje, kanë dalë sot para gjyqtares Nurjeta Tafa
Mjeku i UÇK-së zbardh për herë të parë një ngjarje tronditëse nga lufta Ish-mjeku i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Liri Loshi, në një koment në Facebook, në profilin e Ibrahim Kelmendit ka tr
I kapën në kasolle duke tradhtuar, detaje tronditëse nga masakrimi i 35 vjeçarit në Tiranë Arben Gjeci u masakrua gjatë mbrëmjes së djeshme me mjete të forta dhe më pas ndërroi jetë në QSUT. Atij i kushtoi j
Dalin detaje tronditëse, piloti i avionit të Sala nuk kishte licencë Piloti i avionit të vogël që u zhduk në ngushticën e La Manche e ku udhëtonte sulmuesi i sapoblerë nga Cardiffi, Emilian
I propozoi me unazën marramendëse, një javë më pas merr vesh të vërtetën tronditëse Një burrë nga Sydney është duke u përpjekur për të shitur unazën e fejesës 33 mijë dollarëshe, pasi zbuloi të fejua
Detaje tronditëse: Mbështetësi i ISIS planifikonte të vriste Ramush Haradinajn Gjykata Themelore në Prishtinë, Departamenti për Krime të Rënda, ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Republik
Adoptoi dy fëmijë, gruaja zbulon të vërtetën tronditëse Kur martesa e saj mori fund, Katie Page, e cila ishte në të 30-t e saj, e dinte që donte diçka ndryshe për jetën, por nu
Në këto fotografi të thjeshta, fshihen të vërteta tronditëse (FOTO LAJM) Prezenca e fantazmave është gjithmonë objekt diskutimi, tek ata që besojnë apo nuk besojnë, në ekzistencën e tyre. Pr
Historia tronditëse e vajzës, si e rrëmbeu mafia në mes të Amsterdamit (FOTO LAJM) Një 42-vjeçare ka rrëfyer për mediat sesi u rrëmbye dhe u shit për skllave seksi në moshën 19-vjeçare. Kur ishte e re
Shumica janë "vrasje" me paramendim, shifrat tronditëse të aborteve në 5 vite në Shqipëri Ndonëse ka gjithnjë debat rreth aspektit moral apo ligjor të një aborti, një tjetër ndikim që duhet konsideruar është ai
"Çfarë i bëre mamit", fqinjët dëshmojnë detajet tronditëse nga masakra në Ballsh Dëshmi tronditëse vijnë pas ngjarjes së rëndë në Ballsh, ku një 34-vjeçar vrau me thikë bashkëshorten e tij 31 vjeçe dhe
Dëshmia tronditëse e burrit që vrau gruan dhe kunatën në Ballsh Një krim i rëndë brenda familjes ka tronditur Shqipërinë ditën e djeshme, ku një 34 vjeçar i cili vrau bashkëshorten dhe
Detaje tronditëse, babai shqiptar pranon vrasjen e vajzës Sipas mediave greke, babai shqiptar që tronditi Korfuzin pasi ishte i dyshuari kryesor për vrasjen e të bijës, AnxheliNa