999 rezultate për

tronditese

Turisti shkon në ishullin e famshëm grek dhe përballet me një surprizë tronditëse (FOTO LAJM) Një shtetas amerikan që kishte shkruar për pushime në ishullin grek të Mykonos në Detin Egje është përballur me një surp
Gjuetari i UFO-ve hedh tezën tronditëse: Monroe u vra nga CIA për këtë arsye Një gjuetar UFO-sh është shprehur se modelja dhe aktorja e famshme Marilyn Monroe është vrarë nga CIA që të mos zbulonte
Pas pazarit, seks i egër dhe kokainë! Detaje tronditëse nga videoja që shkundi Austrinë (VIDEO) Detaje të tjera kanë dalë në publik pas videos që tronditi qeverinë e Austrisë, ku zëvendës kancelari Johann Goutenus sh
Do vras magjistaren! Del dëshmia tronditëse për helmimin e vjehrrës nga nusja në Tiranës Marjana Ccmeta është paraqitur dje në gjykatë në lidhje me akuzën e vrasjes së vjehrrës së saj një vit më parë duke e he
Një ditë tronditëse për Kosovën Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK’së, Flora Brovina, ka publikuar sot një foto ku shihet një grua duke u
Prindërit e kërkonin me ngulm, zbulohet pas 25 vitesh e vërteta tronditëse Ben Needham, është një djalë nga Britania i cili rezulton i humbur prej që prej 25 vitesh. Nëna e tij, Kerry foli për
Tronditëse, nëna që vrau foshnjën në Prizren ka vrarë edhe një fëmjë tjetër të saj Rrëfimi nga PrizreniMarigona Bytyqi dyshohet se ka mbytur foshnjën e saj me rroba, në tavanin e shtëpisë. Familjarët e p
Tronditëse, djali vret babain duke luajtur një lojë Malcolm Callender, pësoi plagë të rënda kur koka e tij goditi betonin pas një goditje që mori nga djali i tij adoleshent
TRONDITËSE/ U morën 20-30 milion euro! Grabitësit ngarkuan 180 kg euro në makinë Detaje të reja tronditëse kanë dalë në dritë lidhur me grabitjen e parave në Rinas dy ditë më parë, ku duket se shuma nu
Messi gjakoset në fushë, pamje tronditëse (VIDEO) Chris Smalling e kishte mirëpritur sfidën më të vështirë që mund të ketë një mbrojtës, të markojë Lionel Messi-n. Me
Të dhëna tronditëse pas masakrimit të shqiptarit në burgun grek (VIDEO) Mediat greke kanë zbardhur një ngjarje të rëndë kriminale që është parandaluar nga autoritetet. Është fjala për ‘mafien
TRONDITËSE/ Shefki Kuqi e thotë troç, më kërkuan para për të luajtur me Kombëtaren Shqiptare Ylli kosovar i futbollit, Shefki Kuqi, që është shqiptari i parë i Kosovës që ka luajtur në Premierligë. Në një inter
Tronditëse! Djali i vendos eksploziv banesës së babait në Vlorë Policia e Vlorës ka mundur të identifikoi autorin që vendosi një sasi eksplozivi në oborrin e një shtëpie në Vlorë.
Dy muaj nga aksidenti i Sala, zbulohen detaje tronditëse Emiliano Sala humbi jetën rreth 2 muaj më parë kur avioni i tij udhëtonte nga Nanta në drejtim të Cardif. Ka qenë "BBC W
Si serbi, gazetari zbulon detajet tronditëse për vrasjen e avokatit Gazetari investigativ, Artan Hoxha me anë të një statusi në Facebook ka zbuluar detaje tronditëse në lidhje me vrasjen e
"Vrasje të vogla", zbulohet e shkuara tronditëse e Ojas Arzu takohet me Pelinin dhe i tregon për tradhëtinë e Mehmetit. Ajo kërkon të dijë me kë e tradhëton bashkëshorti por Pe
'T’i gjej djemtë e t’i vras o Paulin', përgjimet tronditëse të fajdexhinjve të Shkodrës Zbardhet pjesa e dyte e pergjimeve që çoi nën pranga grupin e fajdexhinjve të Shkodrës. Gjithçka ka nisur kur ish-pre
Disa të vdekur, pamje tronditëse nga aksidenti në Gjilan (FOTO LAJM) Nga pamjet e para prej vendit të ngjarjes duket se përplasja e kamionit me disa vetura dhe këmbësorë në Gjilan ka shkakt
Shokuese, në Turqi futbollisti hynë me brisk në fushë, rrjep kundërshtarët (VIDEO) Kurrë nuk ishte parë që një lojtar ta niste lojën me një qëllim: Të presë çdo kundërshtarë që ngre zërin. Kështu ndodhi
Baba Taku hap "çantën e zezë": Detaje të tronditëse nga jeta e Berishës (FOTO LAJM) Spartak Braho, i përfolur shumë për "çantën e zezë" dhe dokumentet që ndodhen në të, ka filluar të flasë duke nxjerrë nj