999 rezultate për

tronditese

TRONDITESE/ Historia e 17-vjeçares që e martuan që 14 vjeçe Historia e veçantë në Fiks Fare mbrëmjen e së martës tregoi edhe një herë se ende ka familje që i martojnë vajzat e tyre
TRONDITËSE/ 12% e fëmijëve abuzohen seksualisht Ngjarja e Durrësit ku një 8 vjeçare u tentua të abuzohej seksualisht nga disa të rinj brenda ambienteve të shkollës ka k
"Jam me kancer", deklarata tronditëse e Kastro Zizo (FOTO LAJM) Kastro Zizo ka tronditur së fundmi të fansat e tij me atë që ka thënë. Ai ka dhënë një lajm të trishtë teksa ka hedhur
"Gjykatësit i morën në telefon nga kryeministria", Shehi zbulon detaje tronditëse Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi ka komentuar vendimin e Gjykatës së Durrësit, për dhënien e mandatit kryebashkiakes së re
TRONDITËSE/ Lushnje, djali godet më sëpatë babain Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në Lushnjë. Mësohet se shtetasi Dritan Velaj, ka qëlluar me sopa
TRONDITËSE/ Shfaqja më e rrezikshme që keni parë në “Got Talent” (VIDEO) Si gjithmonë një sërë aktesh dalin para jurisë së “Got Talent” të përbërë nga: David Walliams, Simon Cowell, Alesha Dixo
TRONDITËSE/ Vajza del e gjakosur nga argjendaria (VIDEO) Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur në orët e mesditës së sotme në zonën e ish-Bllokut në Tiranë, pranë rrugës ‘Vaso Pas
TRONDITESE/ Reshjet e dendura përmbytin vendin, 43 persona humbin jetën, 24 të humbur Të paktën 43 persona kanë vdekur në Nepal nga e premtja e shkuar dhe 24 të tjerë rezultojnë të humbur për shkak të motit
TRONDITESE/ 17-vjeçarja detyrohet nga familja të martohet me kushëririn e parë Një vajzë myslimane nga Skocia ka rrëfyer si përfundoi e martuar me kushëririn e saj për shkak të mendimeve të familjes.
TRONDITËSE/ 13-vjeçari vret 5 persona dhe plagos 40 të tjerë Fëmija bomber vetëvrasës, 13 vjeç, vret pesë persona dhe plagos 40 të tjerë, pasi e hodhi veten në erë në një martesë n
TRONDITËSE/ Shqiptari në Angli ther për vdekje bashkëshorten Një 45-vjeçar shqiptar është arrestuar nën akuzën e vrasjes së bashkëshortes së tij më 16 qershor të këtij viti. Mediat
TRONDITESE/ "Më çoi afër një liqeni", babai mostër abuzoi seksualisht me vajzën e vet, për tre vite resht (VIDEO) "Fiks Fare" solli mbrëmjen e së martës një ngjarje të rëndë, incest brenda familjes. Babai ka abuzuar sistematikisht me
TRONDITËSE/ Babai përdhunon vajzën prej vitesh, tragjedia në familjen shqiptare “Fiks Fare” do të sjellë mbrëmjen e sotme një ngjarje të rëndë, që ka ndodhur në një familje shqiptare. Babai ka abu
Detaje tronditëse: Si vrau kunatin e më pas veten për 13 mijë euro Ditën e djeshme, një 57 vjeçar u gjet i vdekur nga bashkëshortja e tij në qytetin e Korçës. Në hetimet e policisë dysho
TRONDITËSE/ Kujdestarja lidh të moshuarën me karrige me rrota pas pemës (VIDEO) Një grua është filmuar duke lidhur pas një peme një të moshuar në karrocë me rrota. Videoja shokuese, e cila ka marrë
Reklamat më tronditëse të të gjitha kohërave (FOTO LAJM) Që në krijim, synimi i këtyre reklamave ka qenë që të tronditin e të krijojnë debate të ashpra. Shumica e organizatav
TRONDITESE/ Maradona vuan nga një sëmundje vdekjeprurëse? Një lajm tronditës është duke bërë xhiron e internetit. Bëhet fjalë për legjendën Diego Armando Maradona. Sipas "Radi
Rëndohen akuzat ndaj Neymarit, dalin mesazhet tronditëse Rëndohen akuzat ndaj Neymart, dalin mesazhe te reja Neymar nuk po kalon ditë aspak të mira. Futbollisti brazilian p
Fill pas ferrit komunist: Foto tronditëse nga Shqipëria në '91 (FOTO LAJM) Në qytetin e Fierit do të çelet një ekspozitë me një tematikë mjaft të veçantë. Kjo ekspozitë do të çelet në ambiente
Tronditëse/ E kishin larguar nga puna si mësues, dalin detajet për të riun që u hodh nga pallati Detaje tronditëse kanë dalë nga ngjarja ku burime bëjnë me dije për Faxweb.al se bëhet fjalë për një djalë të moshës 30-