999 rezultate për

tronditese

Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse Një adoleshente rumune e cili dyshohet se ka shitur virgjërinë e saj në internet, ka pohuar se historia e saj ishte thje
TRONDITESE/ 38 vjeçari i shtruar në spitalin psikiatrik, rreh për vdekje 5 pacientë të tjerë Një i sëmurë që po kurohej në një spitalin psikiatrik në Rumani ka rrahur për vdekje 5 pacientë dhe plagosi disa të tjer
"Pamje tronditëse", media spanjolle shkruan për dhunën e pronarit shqiptar ndaj turistëve Media spanjolle i ka bërë jehonë videos së dhunimit nga pronari shqiptar Mihal Kokëdhima, të një familje spanjolle. T
Tronditëse/ Shqiptari ther me thikë ish-gruan dhe të dashurin e saj në Gjermani Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Gjermani, teksa një shqiptar nga Kosova ka goditur me thikë ish-bashkëshorten e tij d
Pamje tronditëse nga sulmi ndaj turistëve në Vlorë: Ngrini postobllok, po na ndjekin të tjerë me thika (VIDEO) Gjithçka nisi pasi turistët spanjollë refuzuan të konsumonin ushqimin e porositur, pasi sipas tyre u shërbye në mënyrë j
E shiti gruan për 50 euro pasi e rrahu disa ditë: Ngjarje tronditëse në qytetin shqiptar Gjykata Themelore në Pejë, Departamenti për Krime të Rënda, ka caktuar arrestit shtëpiak ndaj të pandehurit Q.A për shk
Historia tronditëse e futbollistit që vrau ish-të dashurën dhe ia hodhi qenve (FOTO LAJM) Bruno Fernandes, i cili ishte një nga yjet e futbollit brazilian dhe që për pak nënshkroi me Barcelonën, është lënë i li
Detaje tronditëse nga plagosja e kushëririt të Ervis Martinajt, pak pas sherrit i vihet flaka makinës luksoze Mbrëmjen e djeshme u plagos me armë zjarri kushëriri i Ervis Martinaj, Edon Martinaj në lagjen numër 1 të qytetit të Laç
TRONDITESE/ Babai shet vajzën për 5 mijë euro Një shtetas nga Mali i Zi, dyshohet se ka shitur vajzën e tij jashtë vendit për 5 mijë euro. Policia malazeze paraqit
2 plumba në kokë e një në gjoks, detaje tronditëse nga vrasja në Selenicë Afro 20 persona janë marrë në pyetje për të hedhur dritë mbi vrasjen e ndodhur mbrëmjen e 7 gushtit në Selenicë të Vlorë
TRONDITESE/ Batica i merr jetën çiftit të mjekëve në Karaibe, shpëton e bija (FOTO LAJM) Shkuan të kalonin disa ditë në pushimet e tyre të ëndrrave, por humbën jetën pasi i rrëmbeu batica. Një çift humbi jetën
Pamje tronditëse, gruaja përplas me makinë foshnjen dhe babain teksa kalonin vijat e bardha (VIDEO) Një aksident i frikishëm ka ndodhur së fundmi në Budva, ku një grua shihet teksa përplas me veturë një burrë dhe beben e
Tronditëse/ Po i jepte makinës mbrapsht dhe u përplas me 3 makina, 19 të vdekur (VIDEO) Të paktën 19 persona janë vrarë dhe 32 të tjerë janë plagosur në një shpërthim afër Institutit Kombëtar të Kancerit në E
TRONDITËSE/ Shqiptarët hëngrën 4 600 ton "kancer", AKU dhe AZHBR bënë sehir 4 600 litra ‘Silikon MIX’, një pleh kimik i konsideruar si i rrezikshëm për shëndetin, është përdorur në produktet bujqe
Tronditëse, gjyqtari lëndohet në fushë pasi plasi mes lojtarëve (VIDEO) Një gjyqtar mbeti i lënduar pasi u godit nga një mjet tymosës, e gjuajtur në fushë nga tifozët, gjatë ndeshjes mes Unive
TRONDITESE/ E penguan të bënte seks, nëna e pashpirt vret dy vajzat e mitura (FOTO LAJM) Një histori e trishtë dhe neveritëse është bërë publike së fundmi në mediat britanike. Një nënë 23 vjeçare është shpall
Tronditëse në Gjermani: Burri theret me shpatë në mes të rrugës (VIDEO) “Dëshmitarët e rastit kanë njoftuar policinë me të parë rastin, i cili ndodhi pas një mosmarrëveshje. Ndërsa pas sul
Tronditëse, një tjetër boksier humb jetën në ring (VIDEO) Sporti i boksit tronditet sërish brenda pak ditësh, teksa pas rusit Maxim Dadashev, sot ka humbur jetën edhe boksieri ar
TRONDITËSE/ Australi, babai shqiptar ther vajzën në makinë Një ngjarje shokuese ka tronditur Australinë, pasi një baba shqiptar ka vrarë vajzën e tij 20-vjeçare. Ngjarja ka ndodhu
Detaje tronditëse: Shitësi ambulant përdhunon 18 vjeçarin me probleme mendore Altin Hida 42-vjeç nga Elbasani dyshohet se është personi që ka përdhunuar 18 vjeçarin me probleme mendore, ngjarje e nd