999 rezultate për

tronditese

Detaje tronditëse për Boban Iliq, ka shtypur edhe njerëz të tjerë Shtypja me makinë e katërvjeçarit Almir Aliut është rasti i i treti me rradhë për Boban Iliqin, pasi ai më parë ka kryer
Fakte tronditëse: Del SMS që Moisi Habilaj i dërgoi kryepolicit të Tahirit në Vlorë? Ish-shefi i policisë së Vlorës, Jeald Çela, akuzuar për lidhje me Habilajt vijon të jetë në kërkim. Avokati i tij ka
"Selena Gomez i shpëtoi 2 herë vdekjes"! Mikja tregon të vërtetën tronditëse Selena Gomez i shpëtoi vdekjes kjo vetëm falë mikes së saj Francia Raisa e cila i dhuroi veshkën e saj këngëtares së fam
Dëshmia tronditëse: Azemin e nxorri në pritë Berisha, si u krye vrasja nga Fatmir Haklaj Vrasja e Azem Hajdarit mbart ende mistere për shkakun dhe porositësit, ndërsa personazhe të asaj periudhe vazhdojë të zb
Tronditëse, Astori dyshohet se është vrarë Prokuroria e Udinezes ka filluar hetimet për vrasje për Davide Astorin pasi ai u gjet i vdekur ditën e djeshme në dhomën
TRONDITËSE/ Agjenti që di gjithçka mbi "Kumanovën" ndodhet në Greqi Ish-shefi i njësisë antiterroriste të MPB-së në Maqedoni, Dejan Vuçkoviq i cili po vuan burg në Greqi, kërkon që të mos
Tronditëse, aksidenti me dy viktima në Maminas ka qënë i qëllimshëm? Policia ka shpallur në kërkim pronarin e Benzit i cili shkaktoi aksidentin mbrëmë në Maminas ku humbën jetë 2 shtetas.
Dalin detaje tronditëse nga vrasja e Ivanoviçit, përmendet edhe Thaçi me Haradinajn Kryetarja e Lëvizjes Europiane të Serbëve për Kosovën, Rada Trajkoviq ka deklaruar se lideri i Iniciativës Qytetare LDD
"I fundit të fikë dritën!" Shifrat tronditëse nga arratisja e shqiptarëve Shqipëria po humb gjithnjë e më shumë nga dividendi i saj demografik për shkak se popullsia po pakësohet me ritme të shp
Studimi nxjerr fakte tronditëse: Ibuprofeni mund të shkaktojë sulm në zemër Shumë njerëz që përdorin ibuprofen dhe droga të tjera anti-inflamatore janë të rrezikuar të preken nga efekte anësore se
Pamjet tronditëse nga vendi ku u rrëzua avioni rus (VIDEO) Një video që tregon pamjet nga vendi i rrëzimit të avionit të Saratov Airlines pranë Moskës, është shfaqur në internet.
Deklarata tronditëse e tenistit serb: U lidha me Dianën kur ajo ishte e martuar Fakte të reja kanë dalë në dritë nga e kaluara e Dianës ose të paktën kështu pretendohet. Një ish-tenist i njohur ser
E fshehta tronditëse e të dashurit sheik të Rihannës Lidhja e yllit nga Barbadosi Rihanna me multimiliarderin Hasaan Jameel doli në dritë vetëm para kohësh pasi ai u përfol
Rrëfime tronditëse mbi krimet e UDB-së në Likovë Gjatë luftës së dytë botërore në luginën e Likovës janë zhvilluar beteja të rrepta për mbrojtjen e popullatës shqiptare.
E vrau dhe e përdhunoi pas vdekjes, dëshmia tronditëse e studentit vrasës (FOTO LAJM) Një student rus ka përdhunuar të dashurën e tij derisa vdiq dhe dy herë kreu marrëdhënie seksuale me kufomën e saj para
Të shtrirë pranë njeri-tjetrit, dalin pamjet tronditëse të vrasjes së Arielës (VIDEO) Vrasësi i studentes 21-vjeçare Ariela Murati po mbahet në jetë vetëm nëpërmjet aparaturave mjekësore. Mjekët japin pak
Po na vrasin me ilaçe: Dalin shifrat tronditëse për shqiptarët Edhe pse popullsia e vendit po vjen ne trend rënës për shkak të tkurrjes së numrit të lindjeve dhe emigracionit të lartë
Shpërthimi kolosal në Shkodër, dalin pamjet e reja tronditëse (VIDEO) Policia ka reaguar zyrtarisht në lidhje me shpërthimin e sotëm ku mbetën të plagosur 8 persona. Policia bën me dije
Dëshmia tronditëse për vrasjet e pasluftës Tri familje nga rajoni i Dukagjinit, Zemaj, Tolaj dhe Haklaj, familjarët e të cilave janë vrarë në fillim të dekadës së
Tronditëse, 13-vjeçarja shtatzënë akuzon për dhunë të dashurin 24-vjeç Policia ka vënë në pranga një 24-vjeçar i cili akuzohet se dhunuar fizikisht, psikologjikisht dhe seksualisht një 13-vje