Breshëri automatiku në Tiranë
999 rezultate për

tronditese

Tronditëse, Bayern jep njoftimin e hidhur për Vidalin Arturo Vidal zyrtarisht nuk do të jetë në dy ndeshjet kundër Realit. Kiliani e la fushën më përqafime dhe përkrahje nga
Përdhunoi dhe la shtatzënë vajzën e mitur, si u zbulua e vërteta tronditëse Analiza e ADN-së së foshnjës së 15- vjeçares në fshatin Velçan të Pogradecit nxori se pretendimi i të miturës se i ati i
Tronditëse, shqiptarët bëjnë "rrush e kumbulla" 120 milion euro në kumar Kumari është një nga industritë më të mëdha të ekonomisë shqiptare. Sipas autoritetit të mbikëqyrjes së lojërave të
Tronditëse, vetëvritet politikania shqiptare Në orët e para të mëngjesit të sotëm një grua ka bërë vetëvrasje në qytetin e Gjilanit. E ndjera ka punuar në Spitalin R
Pogradecari përdhunoi të miturën, përgjigja e ADN nxjerr të vërtetën tronditëse (VIDEO) 55-vjeçari nga Velçani i Pogradecit, Ligor Biba, është i ati i fëmijës së 15-vjeçares, e cila e akuzoi se e përdhunoi dh
U kap me kokainë në lokal, Stresi bën deklaratën tronditëse në polici I gjendur në burg për akuzën e rëndë "trafik droge", Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka bërë një deklaratë t
E qëlluan turqit? Dalin detajet tronditëse nga rrëzimi i avionit grek Rrëzimi i avionit luftarak "Mirage 2000-5" të flotës ajrore greke ka ngritur në këmbë ushtrinë helene në Egje, të cilët
Shifra tronditëse, Maqedonia po boshatiset Banka Botërore vazhdon t’i lëvdojë qeveritë. Në raportin e rregullt ekonomik për vendet e Ballkanit Perëndimor, qeveria
Tronditëse, policia serbe shfaqet në një fshat të Prishtinës Anëtari i Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror, Florim Isufi thotë se sot ka parë pre
Të pasurit vetëm pasurohen, të varfrit bëhen më të varfër! Shifrat tronditëse të Shqipërisë së 2018 Sa më shumë “zhvillohet” Shqipëria aq më shumë rritet edhe hendeku mes të pasurve dhe të varfërve. Agjencia e Sigurimit
Detaje tronditëse nga aksidenti në Fier: Çifti vdiq gjatë natës Burrë e grua humbën jetën sot në aksin Levan-Tepelenë, pasi makina e tyre me targa greke humbi kontrollin dhe ra në një
TRONDITËSE/ U helmuan, gjenden të ngordhura kafshët shtëpiake të ish-agjentit rus (FOTO LAJM) Autoritetet britanike kanë publikuar detaje tronditëse nga helimi i ish-spiunit rus me agjent nervor në Salisbury disa j
Fotot tronditëse, kryengritja e kuksianëve me pasoja të rënda për Ramën (FOTO LAJM) Qindra protestues kanë bllokuar rrugën e Kombit, rrugë e cila u taksua nga qeveria Rama me një pagesë nga 5 në 10 euro.
Dëshmia tronditëse nga "Aushvici" shqiptar: Burra që piqeshin në qymyr e gra të gozhduara Ka mjaftuar deklarata e Pëllumb Xhufit se kampi i Tepelenës ishte më shumë një kamp pushimi se sa torture dhe shfarosjej
Pamje tronditëse, vogëlushi bën tatuazh në gjoks (VIDEO) Disa pamje tronditëse janë publikuar në internet, ku shihet një fëmijë duke bërë tatuazh. Në video shihet se fëmija p
Tronditëse, 17-vjeçari thyen shtyllën kurrizore në trampolinë (VIDEO) Një djalë rus 17-vjeçar nuk do të mund të ecë më pasi gjatë hedhjes në trampolinë theu shtyllën kurrizore. Pamjet tre
Rrogat ulen, taksat ngrihen: Shifrat tronditëse që nxjerrin zbuluar Ramën Ekonomia e Shqipërisë dy vitet e fundit është rritur me ritme me të shpejta se Rajoni, por kjo nuk është përkthyer në nj
Paradite pushim, natën pa gjumë: Detaje tronditëse nga jeta e grabitëst të vrarë në Fier (FOTO LAJM) Xhuljano kishte zgjedhur të grabiturin si mënyrë jetesë për të jetuar, gjë e cila rezultoi fatale për të pas përplasjes
Mediat greke nxjerrin detaje tronditëse nga vizita e Kotzias në Shkup Klima që i parapriu vizitës së kryediplomatit grek, Nikos Kotzias në Shkup sipas mediave greke ishte e çuditshme dhe shq
Luftuan me policinë gjatë grabitjes, detaje tronditëse nga ngjarja e rendë në Fier Detaje të tjera janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rende që ndodhi sot në mëngjes në Fier. Mësohet se kanë qenë ka