999 rezultate për

trofeun

Sammer: Ne, lindorët, ëndërronim Bundesligën Drejtori sportiv i Bayern Munchen aktualisht, dhe ish-lojtar i kombëtares së Gjermanisë Lindore, Matthias Sammer, tha se
Rekuperohet Neymar, gati për trofeun "Gamper" Sa më tepër kohë kalon aq më shumë përmirësohet edhe gjëndja e brazilianit, Neymar. Prej disa ditësh 22-vjeçari brazilia
Soni Malaj rrëmben trofeun për linjat seksi (FOTO LAJM) Pas aktiviteteve të shumta, Soni Malaj ka nisur pushimet. Me anë të disa fotove të postuara në Instagram, ajo ka ekspozu
Gjermanët dëmtojnë trofeun e Botërorit (FOTO-LAJM) Presidenti i Federatës Gjermane të Futbollit, Volfgang Nirsbah, ka pranuar për mediat gjermane se një person ende i paid
Gisele Bunchen dorëzon trofeun e Kupës së Botës? (FOTO LAJM) Kush do ta dorëzojë trofeun e Kupës së Botës? Spekullimi i radhës e vendos trofeun prestigjoz në duart e modeles Gisele
Pogba kërkon trofeun e "Brazil 2014" Paul Pogba është shprehur se dëshiron që t'i shkojë deri në fund avetures së tij me Francën në "Brazil 2014". “Për mu
Përmbysje fantastike për trofeun e parë pas nëntë vitesh (VIDEO) Arsenali e ka fituar Kupën FA, pasi në finalen e Wembleyt mposhti Hull Cityn me rezultat 3-2. Ishte një fillim ëndrra
Spanjë, kampioni ri nuk do të marrë Kupën Kampioni i ri i Spanjës, që do të shpallet nga ndeshja e sotme mes Barcelonës dhe Atletico Madrid mund të mos marrë trof
Napoli nuk di të ndalet, shënon Dzemaili (VIDEO) Fitorja e Kupës shoqërohet me një tjetër sukses në kampionat për Napolin, që feston me tre pikë trofeun e parë të Benite
Lisbonë, Shaqiri dorëzon trofeun e Champions League Xherdan Shaqiri ambasador i BayernMunchen. Sulmuesi me origjinë shqiptare ka shoqëruar Shefin Ekzekutiv të shoqërisë, Ka
Bayern e Real, favoritët e Champions League (FOTO LAJM) Edhe pas zhvillimit të ndeshjeve të para çerekfinale të Champions League, kompanitë kryesore të basteve në botë e kanë s
Porto-Napoli, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Një ndër sfidat më interesante që ofron sot Europa League është pa dyshim ajo e "Stadio o Dragao"-s mes vendasve të Port
Honda është një yll tashmë, spoti i parë i japonezit (FOTO LAJM) Blerja e re e Milanit, Keisuke Honda, është tashmë imazhi ri i skuadrës. Pavarësisht se ka vetëm pak kohë që ka mbërritu
Klopp: Nëse Bajerni fiton do të më pëlqente Trajneri i Borussias së Dortmundit, Klopp zhvleftëson Kupën e Botës për klube ndërsa rivalët e Bajernit të Mynihut përga
Kush fiton "Topin e Artë" nuk fiton Botërorin (FOTO LAJM) Portugezi Cristiano Ronaldo, francezi Franck Ribery dhe argjentinasi Lionel Messi janë në garë për të fituar "Topin e Ar
Reali fiton trofeun "Teresa Herrero", reportazh fotografik (FOTO LAJM) Nuk ka pushime për Real Madrid. Në një kohë kur në Monaco hidhej shorti i Champions League dhe zgjidhej lojtari më i mir
Rikthimi i Raul Gonzalez, reportazh fotografik (FOTO LAJM) Raul Gonzalez u rikthye dje në mbrëmje në shtëpinë e tij, në "Santiago Bernabeu", për të marrë pjesë në trofeun "Bernabe
Rafael Nadal “rrëmben” trofeun e Torontos Rafael Nadal rezultoi shumë i fortë për Milos Raoniç në finalen e Mastersit të Rodgers Cup. Tenisti spanjoll "rrëmbeu" t
Alcantara kundër Barçës: Nuk më deshën Ka mjaftuar veshja e vetëm dy herë e fanelës së Bayern Munchen dhe Thiago Alcantara kthehet kundër ish-skuadrës së tij.
Sassuolo fiton Trofeun Tim (VIDEO) Sassuolo është fituesja surprizë e Tim Cup. Ekipi debutues i Serie A arriun të fitojë në stadiumin e saj turneun trekënd