999 rezultate për

trofeun

Allegri i friksohet finales: Milani synon trofeun Juventus dhe Milan zbresin nesër në fushë për finalen e Superkupës së Italisë, e cila do të zhvillohet në Xheda të Arabi
Mesfushori i Milanit: Mposhtim Juventusin dhe fitojmë trofeun I gjendur në Jedah të Arabisë Saudite, ku në datën 16 janar, Milani dhe Juventus do të diskutojnë mes tyre finalen e Sup
Bayern Munich fiton trofeun e parë për vitin 2019 FC Bayern Munich ka fituar trofeun e parë të vitit 2019 pa shënuar asnjë gol të vetëm. Skuadra kampione në fuqi të Bu
River Plate feston me tifozët, trofeun e Copa Libertadores (FOTO LAJM) Fitorja në finale e Copa Libertadores ndaj rivalëve të përjetshëm të Boca Juniors është një arritje që nuk do të harrohe
Jurgen Klopp: Juventusi favorit për të fituar Championsi-n Liverpoolit i ka rënë Bayerni në 1/16 në Ligën e Kampioneve një ndeshje mjaft e vështirë kjo për të kuqtë. Në lidhje me
Pas fitimit të kampionatit, trofeu skuadrës së Atlanta United përfundon në një klub striptizmi (VIDEO) Atlanta United një klub i krijuar vetëm 4 vite më parë të shtunën që lamë pas ka fituar për të parën herë trofeun MLS p
River Plate ngre në "Santiago Bernabeu" trofeun e Copa Libertadores (VIDEO) River Plate ka mposhtur me përmbysje skuadrën e Boca Juniors me rezultatin 3-1 në "Santiago Bernabeu". Skuadra e Riv
Shikoni sa herë e ka fituar River Plate trofeun e Copa Libertadores River Plate ka mposhtur me përmbysje skuadrën e Boca Juniors me rezultatin 3-1 në "Santiago Bernabeu". Por River Pla
River Plate mposht me përmbysje Bocan dhe fiton trofeun e Copa Libertadores (VIDEO) River Plate ka mposhtur me përmbysje skuadrën e Boca Juniors me rezultatin 3-1 në "Santiago Bernabeu". Të parët që s
I mori trofeun në shtëpi, Bayerni uron Drogban për pensionim nga futbolli (FOTO LAJM) Didier Drogba i ka dhënë fund aventurës së tij në futboll si një lojtar dhe sot ai ka është befasuar nga një prej “vikti
Higuain fiton trofeun e parë në Milano Gonzalo Higuain është “nderuar” nga emision italian “Striscia la Notizia” me “Tapirin e Artë”, që është një vlerësim sat
Guardiola "injoron" Man City-n Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola nuk e konsideron skuadrën e tij si favorite për të fituar trofeun e champions
Casillas është portieri i vetëm që e ka fituar Championsin në këtë moshë Iker Casillas është një nga portierët më legjendarë që Real Madridi ka pasur në historinë e klubit. Spanjolli është
SHORTI/ Ja në cilin grup do të jetë Juventus Juventus ka vite që kërkon të fitojë trofen e Champions dhe këtë vit me ardhjen e Cristianos ata e duan me patjetër trof
Nadal rrëmben trofeun e 80 në karrierë Rafael Nadal rikthehet të fitojë një turne “Masters” në fushë çimentoje pas 5 vitesh. Në Masterin e Torontos, numri n
Reali do të luaj ndaj Milanit për trofeun "Santiago Bernabeu" Reali i Madridit do të luaj përballë Milanit për trofeun "Santiago Bernabeu". Ndeshja do të luhet me datë 11 gusht p
Migjen Basha shënon dhe fiton trofeun e parë me Aris (VIDEO) Mesfushori i Kombëtares, Migjen Basha e ka nisur me gol aventurën te Arisi i Selanikut. 31-vjeçari u aktivizua në minutë
Franca ngre në qiellin e Moskës trofeun më të lavdishëm në botë Franca është fituesja e Kupës së Botës "Rusia 2018", ku mposhti Kroacinë me shifrat e përgjithshme 4-2 në "Luzhniki Stad
Gjermania u eliminua nga Botërori, Schweinsteiger jep përgjigjen epike se kush do e fitoj trofeun Gjermania mori një goditje të rëndë dje përballë Koresë së Jugut duke u eleminuar zyrtarisht nga Kupa e Botës. Ish l
Shifra marramendëse, Belgjika ofron shpërblime të majme nëse fitojnë Botërorin Shifra të çmendura! Federata e Futbollit të Belgjikës ka vendosur një shpërblim të majmë te futbollistët në rast se fito