999 rezultate për

triumfit

Suzy Cortez festo dhe lavdëron Messin pas triumfit në Bernabeu Suzy Cortez njihet si një fanse e çmendur e Barcelonës dhe sidomos e Leo Mesit. Vajza që u bë e famshme pasi fitoi c
Mediat serbe gëzohen pas triumfit të Partizanit: Pranverë në Europë! (FOTO LAJM) Mediat serbe e kanë vlerësuar triumfin e Partizanit të Beogradit ndaj Skënderbeut, duke iu gëzuar faktit që tashmë bardh
Pas triumfit në Europa League, Rashford dhe Lingard festë në klubet e natës Dyshja e Manchester United, Marcus Rashford dhe Jesse Lingard deri në orët e para të mëngjesit ka festuar fitoren në Eur
Mourinho flet pas triumfit në Europa League, ja çfarë thotë Manchester United fitoi mbrëmë Eropa League, duke mposhtur me rezultatin 2-0 skuadrën e Ajaxit për të siguruar trofeun e
PARIS/ Ja surpriza që mahniti shqiptarët mbrëmjen e Vitit të Ri Parisi kishte rezervuar një surprizë të bukur për të gjithë shqiptarët kudo që ndodhen. Në foton ne fjale është Harku
Zbulohet fjalimi emocionues i Ronaldos pas triumfit në “Euro 2016” (VIDEO) 10 korrik 2016, “Stade de France”, Paris, Portugalia u kurorëzuar kampione e Europës pasi ka mposhtur 1-0 Francën në fin
Pasi triumfit në Rio, gazetari i kërkon martesë Majlinda Kelmendit Majlinda Kelmendi ka bërë krenarë gjithë shqiptarët me triumfin historik në "Rio 2016". Rrjetet sociale janë pushtuar
Messi mungon në sfidën ndaj kampionëve të Kilit Argjentina pritet të debutojë në Kupën e Amerikës pa liderin e skuadrës Lionel Messi. Në orën 04:00 të mëngjesit të së m
Reali i jep shpërblim Benitezit pas triumfit në Champions Rafa Benitez do të përfitoj 600 mijë euro për triumfin e Real Madridit në Ligën e Kampionëve. Megjithëse tani drejton
Pas triumfit në klasifikimet botërore, Adele sjell këngën e re (VIDEO) Vetëm një muaj nga suksesit të superhitit “Hello”, këngëtarja britanike Adele sjell një tjetër këngë. 27 vjeçarja ka nda
Bacca përlotet si "fëmijë" pas triumfit (VIDEO) Carlos Bacca, sulmuesi i Sevillas, nuk ka mundur t’i përmbahet lotëve pas triumfit në Europa League. Ekipi spanjoll në f
Ja si reagon Drogba pas fitores së Bregut të Fildishtë (VIDEO) Fitorja e mbrëmshme e Bregut të Fildishtë në finalen e Kupës së Afrikës ka bërë që ish-sulmuesi i kësaj Kombëtare të fes
Ozil dhuron fitimet e Botërorit për fëmijët e sëmurë ​Mesut Ozil ka treguar edhe një herë se është zemërmadh. Ai ka dhuruar fitimet e Kampionatit botëror për 23 fëmijë
Chelsea i bindur: E ngremë ne trofeun (FOTO LAJM) Chelsea ka shansin të fitojë trofeun e dytë europian radhazi, pas triumfit në Champions League sezonin e kaluar. "Blutë"
Rekord europian mes triumfit dhe zhgënjimit (FOTO LAJM) Për trajnerin portugez të Real Madrid, Jose Mourinho, sfida me Manchester City-n, e vlefshme për javën e pestë të fazës
Cristiano Ronaldo: Ky është viti i triumfit mbi Barcelonës Ylli i Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo, është i sigurt se ky do të jetë viti në të cilën madrilenët do të thyejnë
Ja çmenduria e Materazzit pas triumfit me Interin (VIDEO) Marco Materazzi nuk di të ndalet dhe pas triumfit me interin ai bën çmendurinë e rradhës. Çmenduria e tij këtë rradhë ka