999 rezultate për

triumfit

De Ligt pas triumfit: Ishte një çmenduri Matijas De Ligt shënoi golin e kualifikimit për skuadrën e tij pas një gjuajtjeje perfekte me kokë. 19-vjeçari mund të k
Tre rastësitë që rritin besimin e triumfit të Juventusit në Ligwn e Kampioneve Përmbysja që Juventusi realizoi ndaj Atleticos së Madridit, duke triumfuar 3-0 në Torino dhe duke bërë të pavlefshëm fit
Sa milion euro fitoi Real Madridi pas triumfit në Kiev Real Madrid në fund të sezonit të kaluar kompletoi një tjetër sezon të suksesshëm, duke triumfuar për të tretin vit më r
Cristiano Ronaldo flet pas triumfit në Superkupën e Italisë Cristiano Ronaldo ka dhënë një intervistë pasi triumfoi në Superkupën e Italisë ndaj Milanit në Jeddah të Arabisë Saudit
Pas triumfit në Kupën e Botës, Era Istrefi na nderon në një tjetër ceremoni të madhe Era Istrefi padyshim që është bërë një nga këngëtaret më të suksesshme në në arenën ndërkombëtare. Ajo ka dhënë një
Kjo është dhurata speciale e McGregor për Jones pas triumfit në UFC (FOTO LAJM) Conor McGregor i ka dërguar Jon Jonesit dhe ekipit të tij shishe whiskey ‘Proper 12’, për ta festuar titullin në kategor
"Golden Boy” flet pas triumfit: Nuk më besohet Matthijs De Ligt është “Golden Boy” i 16-të i “Tuttosport” dhe i historisë së futbollit. 19-vjeçari i Ajax dhe i kombëta
Xherdan Shaqiri reagon pas triumfit në derbi kundër Evertonit Liverpooli ka marrë një fitore të rëndësishme sot në derbin “Merseyside” ndaj Evertonit, ndeshje e vlefshme për javën e
Klopp feston si i çmendur me Alissonin pas triumfit ndaj Evertonit (VIDEO) Liverpool arriti një fitore të madhe sot në derbi ndaj Evertonit me rezultatin 1-0. Por mbas shënimit të golit Jurge
Mesfushori serb përqafon bashkëlojtarin shqiptar gjatë triumfit të Lazios (FOTO LAJM) Dy mesfushorët e Lazios, Valon Berisha dhe Sergej Milinkovic-Savic, e kanë lënë anash rivalitetin mes dy vendeve të orig
Pusha T "thumbon" rivalin e tij Drake, pas triumfit të Khabib Ndeshja mes McGregor dhe Khabib ka ngjallur debate të mëdha për të apasionuarit e këtij sporti. Por përveç ndeshjes,
Mungoi në stadium. Presidentja e Kroacisë pas triumfit foto me Ramën (FOTO LAJM) Kroacia mbrëmjene djeshme shkroi histori pasi mundi Anglinë dhe u ngjit në finalen e Botërorit ku do ti duhet të përball
Bukuroshja ruse zhvishet për nder të triumfit ndaj Spanjës (FOTO LAJM) Vajzat ruse në këtë Botëror po bejnë shumë bujë, me provokimet dhe veprimet që ata bëjnë. Së fundmi ka qënë modelja
Florentino Perez "grushton" gazetarin spanjoll pas triumfit në Champions (VIDEO) Presidenti i Real Madrid, Florentino Perez ka goditur me një shuplakë gazetarin spanjoll, Josep Pedrerol. Gjatë dekl
Fjalët e para të Zidanes pas triumfit në Champions Trajneri tashmë legjendar i Real Madrid, i cili ka fituar titullin e Champions League për herë të tretë radhazi ka folur
Dybala kërkon shpërblim pas triumfit në Kupë, Agnelli: Po një birrë (VIDEO) Në “Olimpico” të Romës ka ardhur e katërta Kupë Italie radhazi dhe e 13-ta në historinë e Juventusit, një rekord histori
I pandalshmi Joshua flet pas triumfit kundër Parkerit Anthony Joshua ka mposhtur Joseph Parkerin, falë vendimit unanim të tre gjyqtarëve, ku dy gjyqtarë ia dhanë fitoren me r
Xhaka pas triumfit kundër Milanit zbulon sekretin që i kaloi në fazën tjetër rsenali fitoi takimin kthyes të fazën e eliminimit direkt në Emirates ndaj Milanit me rezultat 3-1, duke e çuar rezultat
Roger Federer në finale të Rotterdamit Roger Federer ka kaluar në finale të turneut të Roterdamit pas triumfit ndaj tenistit italian, Andreas Seppi, në gjysmëf
Del promoja e filmit më të fundit "La Duodecima", mos e humbisni (VIDEO) Ashtu si çdo vit pas triumfit në Champions League, Real Madrid ka përgaditur dokumentarin ‘në zemër të La Duodecimas’ i