999 rezultate për

tritolit

Tritol përpara lokalit, policia nis hetimet Një sasi e konsiderueshme tritoli është gjendur në ambjentet e jashtme të një lokali në unazën e qytetit të Elbasanit.
Tritolin Tahirit ia vuri Shullazi pas sherrit me të e vrasësin me pagesë! Ish-kryeministri Berisha ka publikuar në profilin e tij një mesazh të ardhur nga një person me iniciale R.N., i cili pre
Tritoli në Fushë-Krujë, autori me precedentë penalë Uniformat blu kanë arritur që të hedhin dritë mbi vendosjen e tritolit në Fushë-Krujë, ndërsa autori është me precedentë
Vrasësi me pagesë Julian Sinanaj në pritje të dënimit Gjatë seancës së të enjtes, Gjykata e Krimeve të Rënda ka përfunduar gjykimin ndaj vrasësve me pagesë, në të ashtëqujtur
10 të shoqëruar për tritolin në makinën e biznesmenit Policia e Tiranës ka shoqëruar dhjetë persona për vendosjen e tritolit në makinën e biznesmenit fierak, Nuredin Suli.
Arrestohet i shumëkërkuari Baftjar Bruka Policia ka bërë me dije se është arrestuar në Norvegji Baftjar Bruka, i cili dyshohet se është bashkëpunëtor i Vladimir
Berisha bën bilancin për 2014: Viti i tritolit Gjatë një komunikimi që ka realizuar me gazetarët, ish kryeministri Berisha e ka cilësuar 2014 si viti i tritolit dhe i
"Banda e Tritolit", Karçini, Mëhillaj e Mexhaj kërkojnë gjykim të shkurtuar Tre nga të arrestuarit të përfshirë në procesin gjyqësor ndaj "Bandës së Tritolit" kanë kërkuar sot gjykim të shkurtuar
Krujë, prokuroria hetim për zhdukjen e 12.000 kallëpeve tritol, një në pranga Prokuroria e Krujës ka nisur hetimet për të zbuluar skemën e zhdukjes së 12.000 kallëpeve tritol. Sipas Prokurorisë trit
Anëtari i “bandës së tritolit” i vë flakën qelisë Një i burgosur i ka vënë sot flakën qelisë. Sipas policisë Ndriçim Gjokona u ka vënë flakën krevatit dhe rrobave të shtr
Banda e tritolit, Gjykata e Lartë refuzon rekursin e Ilir Karçinit Gjykata e Lartë "shuan" shpresat e Ilir Karçinit për liri. Biznesmeni kishte bërë rekurs në gjykatën supreme, duke kërku
Bozdo: Bllokimi i Bulevardit me urdhër të Ramës Nënkryetari i Bashkisë së Tiaranës Enno Bozdo akuzoi sërish sot kryeministrin Rama për pezullimin e punimeve të bulevard
Baza e tritolit, gjykata lë në burg 75 vjeçarin Gjykata e Shkodres vendosi masen e sigurise arrest me burg për 75 vjeçarin Taf Balilaj nga Gruemire e Malesise së Madhe
Halimi: Vendimi i Kushtetueses për INUK, vendim drejtësie Nënkryetari i grupit parlamentar të PD-së, Eduard Halimi, ka përshëndetur vendimin e gjykatës Kushtetuese për rrëzimin e
Pamjet e zbulimit të bazes së tritolit në Malësinë e Madhe (VIDEO) Policia publikon detaje lidhur me operacionin e djeshëm ku u zbulua një bazë tritoli në një fshat të largët në Malësinë
Banda e tritolit, shtatë gjurmë gishtash në ashensorin e Kollozit Vrasësi me pagesë Julian Sinanaj ka dhënë të tjera dëshmi të cilat provojnë krimet që ai ka kryer në bashkëpunim edhe me
'Banda e Tritolit', zhduket vrasësi i dytë Asnjë gjurmë nga shtetasi me inicialet J.M., i dyshuar si vrasës i dytë i bandës së tritolit. Mësohet se ai ka braktisur
Banda e tritolit, nën hetim 2 efektivë policie Dy policë të cilët akuzohen se kanë ndihmuar bandën e tritolit janë vënë nën hetim. Mësohet se dy efektivë policie kanë
Berisha: Banda e tritolit është banda e qeverisë Ish kryeministri i Shqipërisë Sali Berisha shkruan në profilin e tij në Facebook se banda e tritolit është banda e qever
Gjika: Dervishi shpif, unë s'fshihem pas klanit të tritolit Kryetari i Bashkisë së Vlorës Shpëtim Gjika e ka cilësuar si shumë të rëndë dhe aludim deklaratën e prefektit të qarkut