999 rezultate për

tribuna

Yee: Tribunali do të heqë retë e zeza për historinë e Kosovës Zëvendës ndihmës sekretari amerikan i shtetit, Hoyt Yee ka thënë se duhet më shumë luftë kundër korrupsionit dhe terrori
Icardi shënon në fushë, Osvaldo dhe Wanda e shohin nga tribuna (FOTO LAJM) Tribunë e mbushur me Vip-a në "San Siro" gjatë ndeshjes Inter-Genoa, por ata që ranë më shumë në sy ishin dy argjentinas
Maloku: Dështimi i politikës kosovare sjell Tribunalin Një nga zyrtarët e lartë të Aleancës Kosova e Re dhe ish-nënkryetar i AAK-së Naim Maloku është shprehur se Tribunali po
Tribunali, gati mbrojtja e dëshmitarëve Në kohën që parlamenti pritet ta kalojë ligjin për të themeluar Gjykatën Speciale në Kosovë, e cila do të gjykojë person
Dialogu rinis për Tribunalin dhe komunat serbe Dialogu mes Serbisë dhe Kosovës do të rinisë sërish në janar, por se këtë herë me dy kryeministra të tjere, me Vuçiçin d
Zyrtare: Hapet tribuna D1 për tifozët e Tiranës Tashmë është zyrtare. Tribuna D1 e stadiumit "Qemal Stafa" do të jetë e hapur për tifozët e Tiranës në derbin me Partiza
"Qemal Stafa", ja vendosja e tifozëve për derbin Pasi derbi fitoi të drejtën të luhet me praninë e dy tifozerive, tashmë është momenti i ndarjes së tyre në sektorët e ve
Milan-Inter, ja bukuroshet "new-entry" (FOTO LAJM) Sot në mbrëmje, në "San Siro", luhet derbi i Milanos mes Milanit dhe Interit, një takim që e ka humbur shkëlqimin e para
Shesheli trondit Serbinë: Do ta rrëzoj Tribunalin e Hagës, Vuçiçin dhe Nikoliçin (FOTO LAJM) Lideri i Partisë Radikale Serbe, Vojislav Sheshel ka mbajtur një fjalim përpara radikalëve serbë në Beograd, pas lirimit
Vetëvendosje ikën nga LAN-i? Lëvizja Vetëvendosje ka hedhur akuza ndaj partive politike me të cilat është në koalicion. Vetëvendosje tha se nëse d
Rama: "Loro Boriçi" dhe tribuna VIP, pamje të politikës së vjetër (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka botuar këtë të dielë në faqen e tij në Twitter, dy foto që paraqesin stadiumin e qytetit të Shk
Ja si e priti Hashim Thaçi Fatmir Limajn kur ai u kthye nga Tribunali i Hagës (VIDEO) Ditën që Tribunali i Hagës e liroi Fatmir Limajn nga akuzat dhe ai erdhi në Kosovë, Limajt iu bë një pritje prej heroi n
Radovan Karaxhiçi e paraqet veten si viktimë në Tribunal të Hagës Radovan Karaxhiçi në Gjykatën e Hagës, ku edhe po gjykohet po e paraqet veten sikur është një viktimë. Ai thotë se nd
Tribunali i Hagës: Burg përjetë për Radovan Karaxhiçin Tribunali i Hagës ka vlerësuar se ish-presidenti i Republikës Serbe të Bosnjes, Radovan Karaxhiç do të duhet të dënohet
Shqipëri-Danimarkë, ja çmimet e biletave Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë tifozët dhe të interesuarit mbi çmimet e biletave për ndeshjen Shqipëri
PDK do zgjedhje të jashtëzakonshme Partia Demokratike e Kosovës gjithnjë ka theksuar se ajo do ti krijojë institucionet në vend. PDK-ja e Hashim Thaçit
Kosova në zgjedhje të reja? Për Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, mbajtja e zgjedhjeve të reja mund të ndodhë. KQZ-ja ka marrë të gjitha masat që
Ja çfarë merr Vetevendosje nese behet pjese e qeverise Marrëveshja fillestare e arritur mes LAN-it dhe Vetëvendosjes për ndarjen e posteve nuk do të ndryshojë. Mësohet se V
PDK llogarit numrat për Kryeparlamentarin Arritja e numrave të mjaftueshëm për të votuar kryetarin e Kuvendit, po shihet si mision i mundur nga drejtuesit e PDK-s
Partizani-Skënderbeu, hyrja falas për tifozet femra Klubi i Partizanit njofton se nga sot kanë dalë në treg biletat për ndeshjen e rëndësishme të javës së 3-të të Kategoris