999 rezultate për

tribuna

Plasin polemikat, "ligjin në shtëpi e bëjmë ne!" (FOTO) Miqësorja mes Përfaqësueses së Kosovës dhe Kombëtares së Shqipërisë ka krijuar pakënaqësi tek tifozët. Përveç rastit të
Shqipëri - Gjeorgji, fillon shitja e biletave Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar të gjithë tifozët dhe të interesuarit se ka filluar sot shitja e biletave për
Nuk ndalet eksodi i njerëzve nga Lindja: Dramë në Gjevgjeli (VIDEO) Qindra refugjatë dhe emigrantë nga vendet e Lindjes së Mesme edhe gjatë natës së fundit kanë kaluar kufirin midis Greqis
Zyrtare: Dalin në shitje biletat online për ndeshjen Shqipëri – Serbi, ja si mund t’i bleni ederata Shqiptare e Futbollit, njofton të gjithë tifozët dhe të interesuarit se ka filluar sot online shitja e biletave
Pritet të dalin në shitje biletat për Shqipëri-Serbi Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar se së shpejti do të fillojë shitja online të biletave të ndeshjes së 8 tetori
Skënderbeu-Beshiktash, ja çmimi i biletave për ndeshjen lubi kampion i Shqipërisë njofton se do të hedhë në treg që sot pasdite biletat e ndeshjes Skënderbeu-Beshiktash. “Bilet
Interesim i madh për Skënderbeun, biletat shiten për 24 orë Interes i jashtëzakonshëm për Skënderbeun. Sfida përballë Dinamo Zagreb në fazën play-off të Champions League ka tërhequ
Ja sa kushton një biletë ndaj Portugalisë Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF), ka nisur përgatitjet për ndeshjen e 7 shtatorit mes Shqipërisë dhe Portugalisë, t
Mediat serbe komentojnë incidentin, ja çfarë shkruajnë Ajo që ndodhi në ndeshjen Kukësi – Legia Varshava është komentuar edhe nga mediat serbe. “Kurir” i Beogradit ka shkru
Dy kosovarët që do e ndjekin finalen e Championsit nga tribuna VIP (FOTO LAJM) Edhe Kosova do të ketë përfaqësuesit e saj në finalen e nesërme të Champions League mes Barcelonës dhe Juventusit. Pr
Raporti / 18 të arrestuarit e Kumanovës janë dhunuar (VIDEO) Kanë kaluar më shumë se tre javë që kur qytetarët e përfshirë në konfliktin e Kumanovës gjenden në burgun e Shutkës në S
Dje u dënua, sot në Kuvend Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Fadil Demaku, i cili u dënua dje me 3 vjet burg nga Gjykata Themelore e Mitro
Dalin në shitje biletat për Shqipëri – Francë (FOTO) Federata Shqiptare e Futbollit, njofton te gjithe tifozët e kombëtares së kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen Shqip
De Biasi, "Sportisti i Vitit" në qytetin e lindjes (FOTO LAJM) Në fund të muajit dhjetor, Gianni De Biasi u zgjodh nga votuesit online si “Sportisti i vitit 2014” në rajonin e Treviso
Biletat për Shqipëri–Gjermani All Stars, ja çmimet Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë tifozët dhe të interesuarit se ka filluar shitja e biletave për ndeshje
Shqipëri-Armeni, ja çmimet e biletave Ka nisur prej dy ditësh tashmë shitja e biletave për ndeshjen Shqipëri–Armeni, e cila do të zhvillohet në stadiumin "Elb
Tirana-Partizani, ja çmimi i biletave Nesër në orën 19:00, "Qemal Stafa" do të presë kryendeshjen e futbollit shqiptar, derbin e kryeqytetit Tirana-Partizani.
Imagjinatë e shfrenuar skulptori (FOTO LAJM) Imagjinata e këtij skulptori kinez Liu Xue duket se e ka kaluar realitetit ai ka sjellë kombinimin e trupit apo formave
Stuttgart, skena emocionuese mes lojtarëve dhe tifozëve (VIDEO) Humbja e djeshme në shtëpi përballë Borussia Dortmund e pozicionon Stuttgartin të fundit në tabelën e Bundesligës duke q
Jacobson: Tribunali nuk do ta gjykojë luftën e UÇK-së Ambasadorja amerikane Tracey Ann Jacobson ka thënë se themelimi i Tribunalit i duhet Kosovës dhe të ardhmes së saj dhe s