999 rezultate për

tribuna

Skandal në Shkodër/ Nga dy tribuna të impiantit të ri nuk mund të shohësh ndeshjen Problematikat në stadiumin e Shkodrës “Loro Boriçi” nuk kanë të sosur edhe pas përurimit që në ndeshjen miqësore ndaj Ma
Italia e fiton sfidën ndaj Gjermanisë në tribuna (FOTO LAJM) Italia e ka fituar ndeshjen e saj nga tribunat. E dashura e sulmit të “axurrëve” Pelle, Viky Varga po shkëlqejë në trib
Bukuroshja shqiptare relaksohet në Itali pas eliminimit të Xhemailit (FOTO) Erjona Sulejmani i ka befasuar të gjithë me pamjen e saj në Kampionatin Europian, madje në disa media ka fituar edhe “ku
Komentatori islandez fluturon nga tribuna pas golave të Islandës (VIDEO) Pas golit në minutën e fundit të shtesës mes Islandës dhe Austrisë, komentatori sportiv Gudmundur Benediktsson u bë i nj
Xhaka përplaset me De Biasin, sot e sheh ndeshjen nga tribuna Nuk ka lajme aspak të mira nga Kombëtarja në prag të ndeshjes ndaj Rumanisë. Taulant Xhaka ndeshjen e sotme do ta ndjek
Cana: Vështirë t’i shohësh shokët nga tribuna, kualifikimi i hapur Kapiteni i Kombëtares, Lorika Cana është shprehur se ishte shumë e vështirë për të ta ndiqte ndeshjen me Francën nga tri
Acarohen grekët/Ja banderola për Çamërinë që shqiptarët hapën në stadium Mediat greke sot i kanë bërë jehonë një detaj nga sfida mes Shqipërisë e Zvicrës. U pa se në tribuna u kap nga kamerat n
Dalin në treg biletat e derbit Tirana-Partizani, ja cmimet Klubi i Tiranës ka nxjerrë në shitje biletat për sfidën më të rëndësishme të javës së 33-të të Kategorisë Superiore që d
Haradinaj-Lavrovit: E kam kryer obligimin ndaj Tribunalit të Hagës Ramush Haradianj nëpërmjet një postimi në llogarinë e tij në Facebook ka reaguar për deklaratën e Ministrit të jashtëm r
Ja çfarë thotë Lavrov për Haradinajn Ministri i Jashtëm rus, Sergey Lavrov, në takim me homologun serb, Ivica Daçiq, kanë folur ndër të tjera edhe për Tribun
"A free man", Hague Tribunal declares Seselj innocent The International Criminal Tribunal for the former Yugoslavia (ICTY) in The Hague declared the ultra-nationalist Serbian
Reforma në drejtësi, palët bien dakord për 4 çështje të tjera Dita e parë e dialogut politik për reformën në drejtësi është mbyllur me 4 kompromise të rëndësishme politike. Mësohet s
Ja çmimet e biletave për Partizani-Skënderbeu Faqja zyrtare e Partizanit ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen që do të zhvillohet mes tyre dhe Skënderbeut të h
Derbi Partizani-Tirana, bardheblutë prenotojnë “Qemal Stafën” Një ditë përpara derbit të kryeqytetit, tifozët e Tiranës kanë vijuar me ritme të shpejta të sigurojnë një biletë për nd
Serbia injoron Tribunalin e Hagës Në fund të marsit shpallet vendimi kundër Vojisllav Sheshelit, i cili akuzohet për krime lufte. Por lideri nacionalist s
Shkëndija e nis me fitore, Radeski dy gola Shkëndija ka nisur me tre pikë gjysmë-sezonin pranveror, duke mundur 2:0 Horizont Turnovën në ndeshjen e javës së 19-të
Policia ndryshon sektoret për Tirana-Partizani Pas reduktimit të numrit të tifozëve të kuq që do të jenë të pranishëm në “Selman Stërmasi” për derbin me Tiranën, forca
Ja zëri normal i Hitlerit (VIDEO) Adolf Hitlerin e kemi dëgjuar gjithnjë duke folur plot pasion në tribuna. Asnjëherë nuk e kemi parë apo dëgjuar atë q
Skënderbeu-Lokomotiv e Moskës, ja çmimet e biletave Pas dy fitoreve rradhazi ne Superlige, Skenderbeu mendon per ndeshjen e fundit te fazes se grupeve te Europa League, që
Harron çantën dhe ngre në këmbë "Olimpicon" për bombë Java e 13-të e Serisë A nuk do të mbahet mend vetëm për këndimin e himnit francez përpara çdo ndeshje të luajtur, por ed