999 rezultate për

tribuna

Maqedonasit kthejnë "bahçen" në fushë futbolli, vetëm e vetëm që tu largohen shqiptarëve (FOTO LAJM) Federata Maqedonase ka qenë në garë me kohën për të rregulluar sa më shpejt që të ishte e mundur impiantin e Strumicës p
Vendim i ri për kartonin e kuq, katastrofal për Ronaldon Përsëri një lajm i keq për Cristiano Ronaldon. Tribunali Administrativ Sportiv në Spanjë, ka konfirmuar dënimin prej
Rrëfehet ish-ushtari i UÇK-së që u lirua nga burgjet serbe pas 13 vitesh (VIDEO) Pas 13 vjetësh në izolim, ushtari që luftoj për të mbrojtur jetët e civilëve shqiptar, Anton Lekaj, tashmë ndodhet në me
Tifozët i vënë zjarrin tribunës, ndërpritet ndeshja për Kupën e Gjermanisë (FOTO LAJM) Ndeshja mes Hansa Rostock dhe Hertha Berlin ëshët ndërpreë 15 minuta para fundit, për shkak të tifozëve në tribuna të ci
Risi në shitjen e biletave për ndeshjen Shqipëri-Lihtenshtejn Federata Shqiptare e Futbollit ka bërë të ditur se tashmë ka nisur shitja e biletave për ndeshje kualifikuese kundër Lih
Partizani në Europa League, ja çmimet e biletave për sfidën e parë Klubi i Partizanit ka dalë me njoftim zyrtar për çmimet e biletave për ndeshjen Partizani-Botev Plovdev. Shitja e tyre d
Të gjithë shikonin finalen në tribuna, veprimi i një të moshuari do ju çudis Finalja mes Juventusit dhe Real Madridit pritej me padurim nga shumica e tifozëve të futbollit. Çmimet e ndeshjes ish
"Luftë" në tribunën e finales së LK, kush i ka të dashurat më seksi? (FOTO LAJM) Sfida mes Juventusit dhe Real Madridit, nuk do ta ketë gjithë fokusin vetëm në fushë. Një “luftë” e madhe do të bëhet
Fillon shitja e biletave Kosovë-Turqi Duke filluar nga dje, në sportele ka filluar shitja e biletave për ndeshjen kualifikuese të Botërorit 2018, Kosovë-Turqi
Dalin në shitje biletat për finalen e Kupës së Shqipërisë Dalin në shitje biletat për Finalen e Kupës së Shqipërisë, Skënderbeu-Tirana. Federata Shqiptare e Futbollit ka publikua
TRAGJIKE/ E hedhin nga tribuna 10 metra, ndërron jetë tifozi 22 vjeçar (VIDEO) Një tifoz 22 vjeçar në Belgrano të Argjentinës është hedhur nga tribuna nga një grup huliganësh, duke përfunduar në vdek
Biletat për super ndeshjen Partizanin-Skënderbeu, hyrja falas për ... Partizani ka nisur përgatitjet ndaj Skënderbeut në “Selman Stermasi” që do të vendosë shumë edhe për fatet e sezonit të
Shqipëri-Bosnjë Hercegovinë, FSHF publikon çmimet e biletave Federata Shqiptare e Futbollit prej disa ditësh ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen me Bosnjë-Hercegovinën, në sta
Rrëfehet tifozi special i Kombëtares që çmendi të gjithë në Francë (VIDEO) Besmir Limani është djaloshi që mahniti gjithë Evropën në ‘Euro 2016’, kjo pasi fytyra e tij me shqiponjën dykrenare e s
Partizani të shtunën luan në "Selman Stermasi", ja çmimet e biletave Partizani rikthehet në Tiranëm teksa do të luajnë në “Selman Stërmasi” ndeshjen me Vllazninë të shtunën në orën 17:00.
Sekreti i formës së Dele Alli është kjo super bukuroshe (FOTO) Dele Alli shkëlqeu mbrëmë në fitoren 2-0 në "White Hart Line: ndaj Chelsea, por talenti anglez në tribuna pati dhe një m
“Luftë” në tribuna në Korçë, tifozët përplasën me Policinë Më shumë se tetë ditë më parë, të gjithë u çuditën me ndeshjen Skënderbeu-Tirana, pasi nuk pati asnjë incident, ndërkohë
Polica “çarmatos” ultrasit e Tiranës në tribuna Policia e Tiranës ka befasuar ultrasit bardheblu në momentin që kanë filluar të futen në stadiumin “Selman Stërmasi”, me
Partizani-Skënderbeu, kaos dhe jo gola Ka përfunduar pa fitues 0-0 ndeshja kryesore e javës në Superligën Shqiptare, mes Partizanit dhe Skënderbeut. Ndeshja
Pritja po merr fund, ja kur mbërrin dhe luan Gabigol me Interin Tifozët e Interit janë në pritje të debutimit të blerjes më të re në merkaton e verës Gabriel Jesus. Sulmuesi brazil