999 rezultate për

tribuna

Kjo është dëshmia e Rexhep Selimit i intervistuar nga Tribunali i Hagës Në vitin 2004 Rexhep Selimi, tash deputet i Kuvendit të Kosovës, ishte intervistuar nga zyrtarë të Tribunalit të Hagës n
Nga dallon Gjykata Speciale prej Tribunalit të Hagës Rastet e dyshuara për krime lufte në Kosovë, që nga viti 1999 e këndej janë trajtuar në formë të ndryshme nga organet e
Dalin në shitje biletat për miqësoren Shqipëri-Uells, çmime skandaloze Federate Shqiptare e Futbollit njofton se ka nisur shitja e biletave online për ndeshjen miqësore mes Shqipërisë dhe Uel
Shqipëri-Skoci, FSHF abuzon me çmimet e biletave Kombëtarja Shqiptare e Futbollit do të luajë ndeshjen e saj të fundit ndaj Skocisë në datën 17 nëntor në orën 20:45 në
E FRIKSHME/ Shembet tribuna në La Liga, lëndohen mbi 10 tifozë (VIDEO) Në ndeshjen mes Sevillas dhe Eibarit ka ndodhur një incident i rënëdë ku kanë mbetur të lunduar më shumë se 10 tifozë.
“Përgjaken” tribunat, Tirana e përgjumur Derbi është kthyer në një “makth” për Tiranën. Vijon dominimi i Partizanit, që është shndërruar në një padron të kës
Publikohen çmimet, FSHF nis shitjen e biletave për miqësoren ndaj Jordanisë Federata Shqiptare e Futbollit, ka nisur nga dita e sotme për shitjen e bilateve online për , në të gjitha tribunat e st
Finalja e Superkupës mes Skënderbeut dhe Laçit, ja çmimet e biletave Ditën e nesërme në stadiumin “Selman Stërmasi” do të zhvillohet Superkupa e Shqipërisë. Në fushë do të zbresin skuadra e
Turi i dytë në Champions, këto janë çmimet e biletave Kukësi-Qarabag Klubi i Kukësit ka publikuar çmimet e biletave për ndeshjen kundër Qarabagut të Agollit e vlefshme për turit e dytë elim
Rusi - Kroaci, spektakël edhe nga tribunat (FOTO LAJM) Rusi-Kroaci ishte një nga ndeshjet më emocionuese të Botërorit e cila dhuroi spektakël në shumë dimensione. Dhe sigur
Varjani Gjermanisë, "lufta" e vërtetë po bëhet në tribuna (FOTO LAJM) Ndeshjet e Kupës së Botës kanë rezervuar shumë surpriza dhe emocione deri tani. Por në Rusi, atmosfera ka qenë tepër
Uruguaji e shkatërroi në fushë, por Rusia fitoi bindshëm në tribuna (FOTO LAJM) Përballja mes Uruguait dhe Rusisë në fushën e blertë nuk pati histori, pasi latino-amerikanët dominuan në të gjitha aspe
Femrat ruse që tërbuan stadiumin Luzhniki (FOTO LAJM) Rusia e nisi me këmbën e mbarë, Botërorin që organizon në shtëpinë e vet, teksa mundi pastër 5-0 Arabinë Saudite. Po
Zyrtare: Simeone merr dënim të rëndë nga UEFA Diego Pablo Simeones i duhet ta ndjekë finalen e Ligës së Europës ndaj Marseille nga tribuna e Lionit. UEFA dënoi tra
Finalja po afrohet, çmimi i biletave thyen çdo parashikim në tregun e zi Reali i Madridit pret sot rivalin e finales së Kievit, teksa tifozët madrilen po tentojnë të bëjnë sa më shpejt të tyret
TRAGJIKE/ Gjendet i vdekur aktori i njohur i "O Sa Mirë!" Një person është gjetur pa shenja jetë në një veturë në rrugën Gjakovë-Goden. “Me datë 24.04.2018 në ora 07:50 stacio
Çmimet në qiell, kaq kushton një biletë për ndeshjen Roma - Liverpool Emocionet e ndeshjeve në UEFA Champions League janë gjithmonë të garantuar, ku çdo tifoz do që ekipi i tij të shkojë në
Bayerni me dhimbje koke, i dëmtohet mesfushori në stërvitje (FOTO LAJM) Arturo Vidal ka dalë pësuar një dëmtin sot në stërvitje ku duket i shoqëruar nga makina e mjekëve. Ai është pjesë e
Miratohen çmimet e biletave për miqësoren Shqipëri - Norvegji Komiteti Ekzekutiv i FSHF ka miratuar çmimet e biletave për ndeshjen miqësore të 26 marsit me Norvegjinë që do të luhet
TRAGJIKE / Vëllai i Osmanit bie nga tribuna, dërgohet menjëherë në spital (VIDEO) Menjëherë pas golit të shënuar nga Muzaka, një ngjarje e rëndë ka ndodhur në stadiumin Skënderbeu. Është vëllai i lo