999 rezultate për

trendi

Varëset e mëdha dhe shumëngjyrëshe trendi i këtij sezoni (FOTO LAJM) Këtë verë duket se trendi më i fundit janë varëset e mëdha dhe shumëngjyrëshe. Ky është një stil që mund të përdoret në
Syzet sy maceje, trendi më i fundit (FOTO LAJM) Syzet janë një aksesor që plotësojnë më së miri pamjen tonë. Stilisti Eric Daman, i serialit, "Gossip Girl" dhe së fundm
Stilet e flokëve trendi më i fundit i sezonit (FOTO LAJM) Modeli i flokëve është një pjesë ku secili kemi dilema të ndryshme zgjedhje. Duket se këtë vit trend është forma e rrumb
Trendi më i fundit i fustaneve verore (FOTO LAJM) Veshja ideale gjatë ditëve të nxehta të verës është fustani, një veshje që ju bën të ndiheni më komod dhe freskët. Këtë
Trendi më i fundit i sandaleve me takë (FOTO LAJM) Këtë vere duket se tregu i sandaleve mbizotërohet nga sandalet me takë të hollë, që ju mund të vishni çdo ditë dhe në mb
Veshjet me vija trendi i këtij sezoni (FOTO LAJM) Këtë sezon veshja me vija është një ndër trendet kryesore, dhe një veshje që nuk duhet të mungojë në gardërobën tonë. Sf
Syzet "pasqyrë" trendi më i fundit (FOTO LAJM) Modeli i syzeve që ndryshe njihen si, syzet pasqyrë janë dhe trendi më i fundit i këtij sezoni. Kohët e fundit yje të nd
Trendi më i fundit i çantave të vogla (FOTO LAJM) Çanta është një element, i cili nuk duhet ti mungojë përditshmërisë suaj. Çanta e vogël është një model trend për këtë s
Vetullat e ngjyrosura trendi më i fundit (FOTO LAJM) Trendi më i fundit i këtij sezoni duket se janë vetullat e ngjyrosura. Përmes disa fotove ne po ju sjellim disa nga ngjy
Trendi më i fundit i fustaneve verore (FOTO LAJM) Stina e nxehtë sapo ka filluar dhe ne tashmë duhet të bëhemi gati të ndryshmojmë garderobën tonë në mënyrë që të kemi nj
Sandalet trend të këtij sezoni (FOTO LAJM) Vera është stina e ngrohtë ku secili nga ne kërkon një palë sandale të mira dhe të rehatshme. Sandalet të ngjyrave dhe m
Trendi më i fundit i bizhuve për 2015-ën (FOTO LAJM) Bizhutë e këtij sezoni duket se janë varset e mëdha, me ngjyra dhe shkëlqim. Kuy është sezoni ku duket se nuk doi të mun
Trendi më i fundit i fustaneve pranverore (FOTO LAJM) Fustani është stili i veshjes që ju duhet në këto ditë të ngrohta pranverore. Në foto janë dhënë disa nga modelet trend
Këpucët e sheshta trendi më i fundit pranveror (FOTO LAJM) Këpuca është një detaj në veshjen tuaj që bën ndryshimin, është e rëndësishme që në periudha të ndryshme të gjejmë dhe m
Trendi më i fundit i xhaketave pranverore (FOTO LAJM) Xhaketa është një veshje e cila dhe pse tashmë jemi në stinën e ngrohtë, është një stil veshje që mund të përdoret gjat
Xhinset kominoshe trendi më i fundit i sezonit (FOTO LAJM) Xhinset kominoshe janë stili i duhur që na duhet për pranverë-verë 2015. Jna ënjë veshje që ju mund ti kombinoni me një
Trendi më i fundit i xhaketës pranverore (FOTO LAJM) Xhaketa është stili që na duhet në këto ditë të ngrohta pranverore. Vendin e palltove e zënë xhaketat e shkurtra dhe të
Trendi më i fundit i këpucëve pranverore (FOTO LAJM) Stina e ngrohtë është dhe sezoni ku ne duhet të bëhemi gati për rroba sa më të lehta për të përballuar vapën karakterist
Ja cili është trendi më i fundit pranveror (FOTO LAJM) Pranvera siç është dhe stina që sjell gjallëri, duket se dhe trendi më i fundit i veshjeve ka të bëjë me ngjyra të fresk
Trendi më i fundit i atleteve pranverore (FOTO LAJM) Atletet janë një stil i thjeshtë të cilët na ndhmojnë për tu ndierë rehat dhe për të pasur një lehtësi në të ecur. M